reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Polaa trza być dobrej myśli :) Poza tym brak objawów to też objawy :)

Roxii daj koniecznie znać co CI powiedziała. A jak ją znalazłaś?? Nie boisz się, że to jakaś oszukańcza będzie? ;>
 
reklama
I przed moim testowaniem mama karty mi stawiała i się sprawdziło. A nic nie wiedziała:). Od przyszłego tygodnia zaczynam akupunkturę i mam zamiar wypróbować te witaminy NHP Fertility Plus for Women. Oraz stosować dietę, którą znalazłam na innym forum.:) Bo moje bobasy nawet sie nie próbowały zagnieżdżać(beta w 8d 2,5). I może się uda:):) Trzymam mocno kciuki za nas wszystkie
 
Magdalena mam nadzieje, ze sie uda, trzymam oczywiscie kciuki :) powodzenia.
LILITH jestem dobrej mysli:tak: ja sie naprawde nie przejmuje a moze powinnam kurde zaczac?!
Sama nie wiem...nie moge brac pod uwage tego, ze przy Kubie wystarczyl "jeden raz" i jest, nie zawsze nie ma tak dobrze, niestety:no:
ale przeraza mnie to jak piszecie o jakis transferach, mrozaczkach co jest dla mnie czarna magia:szok::zawstydzona/y:
 
A co to są za witaminy?? To te co jest podział dla facetów i babeczek?? Ja w tym cyklu dodatkowo pochłaniam omega3 na lepsze endo ale po dziadostwie strasznie mi się rybą odbija całe dnie ;/

Polaa nie, nie. Na spokojnie. Najlepiej nie myśleć o tym, że już się starasz, nie ważne jak udało się z synkiem, nie porównuj, nie myśl o tym. Wszystko na spokojnie.

Ta pogoda tu mnie już dobija. Raz tak raz tak i to by chociaz z godzine jeden stan się utrzymał ale nie..

 
LILITH dzieki ;) wiem, wiem...jestem spokojna tak jak piszę.
No a pogoda rzeczywiscie do bani, slonce deszcz i tak co 5-10 minut:/ masakra.
 
LILITH Też to jadłam i też mi sie odbijało rybą raz nawet zwymiotowałam. Teraz biore witaminy z firmy Vitabiotics dla kobiet co sie staraja. A te witaminy co o nich pisałam wczesniej, to pare osób już mi je polecało, polecaja je też u mnie w klinice tylko sobie wiecej liczą za nie. Wiec spróbuje. Mam zamiar też kupić sobie ziółka, jak teraz bede w Polsce.
 
Witajcie dziewczynki!
Powiem Wam ze jestem zachwycona i przeszczęśliwa że zadzwoniłam do tej wróźki:-) Na początku oczywiscie byłam sceptyczna i nie podchodziłam do tego tak na serio, poniewaz była to konsultacja telefoniczna a nie osobista. Do tej pory nie wierzyłam w takie wrózby przez telefon, wydawało mi sie że to tylko naciągaczki tak wróżą, ale ze względu że bardzo mi zależało i że nie kosztowało to wiele (15 f) pomyślałam spróbuję a co mi tam:-p
I naprawdę jestem pod wrazeniem. Prawie wszystko co mi powiedziała o mnie i moim M się zgadzało, byłam w szoku!! do dziś się zastanawiam jak to możliwe ze tak ze wszystkim trafiła?? przypadek?? czy moze jednak cos w tym jest??? Ja wierzę że ona ma jakis dar bo naprawdę wszystkie jej uwagi były celne, nawet przed rozłozeniem kart była wstanie powiedzieć mi jaką jestem osobą:szok::tak: Niebedę Wam tu wypisywac co mi dokładnie mówiła bo duzo tego, ale napiszę Wam o najważniejszym.
Najpierw rozłożyła mi karty tak ogólnie i juz wtedy wspomniała mi o karcie rodziny, która jest zwiazana oczywiscie z założeniem rodziny. Po takim ogólnym rozłożeniu zapytała czy mam jakies konkretne pytanie. Bardzo sie bałam ale zapytałam oczywiście o dzidzię:-D Powiedziała mi ze w kartach jak najbardziej widzi dziecko i to juz bardzo blisko, mówiła że moze nawet juz na jesien:-) Powiedziała także że ona to dziecko widzi u nas tak jakby juz od dawna tak jaby ono mogło juz być jakies 2 lata temu, ale jest jakas blokada. Wtedy pękłam i powiedziałam jej że długo się juz staramy i ze czekamy na in vitro ale jest ono zaplanowane dopiero na lato-jesień 2012. Powiedziała mi ze to dziecko co wizdzi to niekoniecznie będzie z in vitro i że mamy tez tak jakby blokadę psychiczną. Ze bardzo mogłaby nam pomóc jakas psychoterapia lub bioenegroterapia.
Zaczełyśmy o tym rozmawiac i zaproponowała mi (to juz mi sie wydawało takie naciąganie) zebym zrobiła bienergoterapełtyczne "obrzędy" oczyszczające i wzamacniające, które moga nam pomóc przełamac tą blokadę, oczyszczyć umysł itp.:dry: Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale zamówiłam u niej ten zestaw świec itd. kosztowało mnie to 26 f wiec nie jakos duzo, ale pomyślałam ze warto spróbować, jak nie pomoze to napewno nie zaszkodzi, a pozatym pewnie niewybaczyłabym sobie gdybym nie spróbowała:-p
Nie wiem moze zwariowałam, ale chcę wierzyć w to co ona mówiła i w to ze to nam pomoże. Jeśli nawet tak nie będzie i nie spaełni sie to co mówiła, to dała mi iskierkę nadzieji której potrzebaowałam, dała mi nadzieję która juz straciłam. Moze to szaleństwo ale czuję się z tym znacznie lepiej i mam lepszy humor. Nabrałam siły i jestem gotowa dalej próbowac i zrobić wszystko co tylko możliwe:tak:
Wczoraj po tej rozmowie byłam taka podescytowana ze cała się tzresłam, powiem Wam jedno nikt dawno nie dał mi tyle dobrej energii i nadzieji co ona.
Teraz trzeba tylko czekac czy spełni się to co mi powiedziała, nietylko jeśli chodzi o dzidzię ale równiez inne rzeczy. Jak cos się spełni dam Wam znać:tak:
Ehhh ale sie rozpisałam:-p dzięki ze moge sie tu wygadać i podzielić z Wami moimi emocjami:-)
Trzymajcie kciuki za spełnienie wrózby ja za Was wszystkie jak zawsze tez mocno tzrymam:-D
 
Witam
Ja tez na wyspach. Staramy sie juz 3 lata. Mam tyle pytan do was, ze nie wiem od czego zaczac ehehe po kolei. Mam 42 dc dzis jakies plamienia zazwyczaj mam 30-33 cykl.
Zapisalam sie do lekarza jutro ide. Chcialam zrobic bete tu, ale mi powiedzieli ze i tak musze najpierw do ogolnego nawet prywatnie jak chce eh co wy na to ? Jak moze wygladac tak wizyta powie mi cos konkretnie czy raczej nie ?
 
Witaj beka! Wspolczuje ze juz tak dlugo sie staracie:sorry2: My tez juz prawie 3 lata walczymy, wiec wiem co przechodzisz. Robiliscie juz jakies badania cokolwiek??? A co do Twojego pytania, to po co Ci beta? robilas test ciazowy??? skoro spoznia ci sie juz ok 10 dni to test spokojnie powinien wykryc ciaze:tak:Miejmy nadzieje ze to fasoleczka, trzymam mocno kciuki:-)
 
reklama
No my jestesmy po badaniach homorny cytologie itp. Ogolnie slabe nasienie. NO co do testow to trafilam na forum gdzie zdania byly podzielone pol na pol. Jednej wykryl test w 4 tyg innej w 5, a jeszcze inna mowila ze dzien przed misiaczka roznie. Byly przypadki ze kobiety w 4 miesiacu ciazy pisaly ze dalej im nie wychodzi, ale to juz pewnei wyjatki. Dlatego chcialam sie upewnic. DZis mam plamienia no ale dalej nie jest to co zawsze, jutro lekarz i zobaczymy.
 
Do góry