reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Basiulka to w soboty Twoj synek chodzi do szkoly?
co.gif


to czekanie jest najgorsze.

A ja zaraz ide jesc obiadek a pozniej trzeba isc pod
prysznic.gif
 
reklama
Hejka pisalam tu pare tygodni temu moze to glupie ale chyba jestem w ciazy :) takie mam przeczucie :) Staramy sie z mezem o 2 dzidzie i od paru dni mam obolale piersi tak pobolewaja co drugi dzien i czuje bol w podbrzuszu nigdy mnie tak piersi nie bola przed okresem. Jeszcze pare dni i zrobie test. Juz nie moge sie doczekac :)
 
Weri to czekamy na potwierdzenie ciazy,a pozniej bedziemy balowac
szampan.gif


Hej Agnieszko weekend jakos mija,bez zadnych rewelacji,Natus juz spi,starszyzna niedlugo tez bedzie szla do lozka,a ja i mezus hmmmm pewnie jakis filmek obejrzymy ja obowiazkowo program Dlaczego Ja na polsacie2,po tym nakarmie malego przez sen no i pojde
spioch.gif
a co tam u Ciebie?
 
edytko u mnie wszytko ok
trochę zmęczona jestem po dzisiejszym przemeblowywaniu ale na szczęście już wszystko zrobiłam.
Synek zachwycony że ma duży pokój a my dziś z M będziemy testować naszą nową sypialnię :-D:-D:-D
Teraz odpoczywam,popijam capuccino i wcinam czipsy,przeglądam forum i tak mija sobotni wieczór :-)
 
edytko u mnie wszytko ok
trochę zmęczona jestem po dzisiejszym przemeblowywaniu ale na szczęście już wszystko zrobiłam.
Synek zachwycony że ma duży pokój a my dziś z M będziemy testować naszą nową sypialnię :-D:-D:-D
Teraz odpoczywam,popijam capuccino i wcinam czipsy,przeglądam forum i tak mija sobotni wieczór :-)

To sie napracowalas,ja sie lenie bo mezus jest narazie u chlopakow w pokoju a ja siedze w salonie i niby zgladam na tv a jednak forum wazniejsze
3dduzy.gif


A z testowanka nowej sypialni,moze wyniknie jakas niespodzianka
niespodzianka.gif


U mnie 16 d.c i jakiegokolwiek sluzu brak jestem troche zaniepokojona...
 
edytko raczej niespodzianki teraz nie będzie,zabezpieczamy się jak na razie ale to już kwestia czasu lecz na razie czekam na wizytę bo w lutym wybieram się do ginekologa zrobić podstawowe badania,kwas foliowy już biorę więc po woli przygotowujemy się do startu i myślę "złotego strzału" :-D

A Ty na bb heh uzależnienie :-D
Dzieci już śpią?
...a używasz jakiś testów aby sprawdzić czy masz dni płodne?
 
reklama
edytko raczej niespodzianki teraz nie będzie,zabezpieczamy się jak na razie ale to już kwestia czasu lecz na razie czekam na wizytę bo w lutym wybieram się do ginekologa zrobić podstawowe badania,kwas foliowy już biorę więc po woli przygotowujemy się do startu i myślę "złotego strzału" :-D

A Ty na bb heh uzależnienie :-D
Dzieci już śpią?
...a używasz jakiś testów aby sprawdzić czy masz dni płodne?[/QUOTE


Oj tak uzaleznienie:-D:-D

Dzieciaczki juz spia,bylam sprawdzic chyba ze udaja
super_smiech.gif


A testow nie uzywam,ale przedostatni cykl trwal 34dni wiec moze ten tez sie wydluzy,gdyby tak bylo to owula wypadalaby na ok 19-20 stycznia,wiec niby jest jeszcze troche czasu
czas.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry