reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Cześć
Rany dziewczyny zlitujcie się...wchodzę,czytam i same złe wiadomości...dlaczego?

Roxii 3maj się,nie wiem co napisać...myślałam że wszystko będzie z górki!
Odpocznij od wszystkiego i pomyślcie szybko o zamrożeniu nasienia koniecznie!!!

Kamilaedi kochana za Ciebie także trzy mam kciuki,daj znać jak będziesz już po skanie.
Mam nadzieję że dzieciątko dalej rozwija się prawidłowo.
 
Hej dziewczyny...

Kamilka i jak tam czekam na wiesci...

Mnie chyba cos bierze nie czuje sie za dobrze, testu nie robilam - piernicze co ma byc to bedzie bo juz nie daje rady...

Milego dzionka ja mam wolne wiec moge poleniuchowac - jeszcze tylko czekam az serniczek sie upiecze:)))
 
Witajcie

U mnie nic ciekawego sie nie dzieje.Policja juz zniknela spod domu i niestety juz wiadomo co sie stalo.Dzien przed moim powrotem sasiad podczas klotni z zona zabil wlasnego synka.Chlopczyk mial tylko 14 miesiecy ,jeszcze tyle przed nim bylo:-( Ja ide w piatek na usg i napisze wam szczerze ze jak na razie nawet sie nie denerwuje.Byc moze dlatego ze w polsce mialam dokladne usg i wiem ze wszystko jest w porzadku.Dodatkowo Alex daje coraz mocniej znac o sobie wiec teraz nic tylko pozostaje mi czekac do maja:-D:tak: Teraz mam kolejny dylemat z Dominikiem.W przyszla sobote ma urodziny i nie mam pojecia co mu zrobic.Zastanawiam sie nad impreza w domu lub w jakims klubie:sorry2: Moze macie jakis pomysly co mozna ciekawego zorganizowac dla dzieci w domu :confused:

Roxi-Strasznie mi przykro ze tak to wszystko sie zakonczylo.Wszystkie tu mialysmy nadzieje ze ci sie uda.Nie zalamuj sie jednak i walcz dalej a napewno w koncu doczekasz sie dzidziusia:tak:

Kamilla-Napisz szybko co tam u ciebie i maluszka.Jestem pewna ze wszystko jest dobrze i wkrotce napiszesz nam dobra wiadomosc:tak:
 
Kama fajnie ze u ciebie wszystko w porzadeczku. A jak twoj brzusio - duzy jest??? Z urodzinkami to niestety nie wiem co mozna zrobic. Ale Agi synek mial co dopiero urodzinki to moze podpowie:)

Z ta policja to szok:szok: i zobacz gdzie tutaj jest Bog??? Takim ludziom daje dziecko zeby mogli je zabic a my tutaj tak pragniemy go i chcemy mu dac tyle milosci i niedostajemy??? Jaki ten swiat niesprawiedliwy:-(
 
Hej

Kamila i jak po wizycie ?mialas napisac...

Ja dzisiaj nie pisze bo moj sredni synek zachorowal i nie mam czasu:zawstydzona/y:

Kama to straszne,jak mozna zabic wlasne dziecko,nie rozumiem i chyba nie chce rozumiec...

Zuziu nie wydaje mi sie ze to wina Boga,on nas tylko stworzyl i dal rozum i wolny wybor.My decydujemy jak sie sprawy potocza nikt inny.Tak samo jak np.Mama mowi do dzieci aby nie graly w pilke na ulicy,jesli jednak dziecko nie poslucha i bedzie gralo na ulicy,i przez to wpadnie pod samochod , jak myslisz to bedzie wina mamy czy tego dziecka?;-)
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny przepraszam ze sie tak dlugo nie odzywalam ale poprostu nie mialam sily i tez nie bardzo wiedzialam co napisac...
niestety znow ta sama historia... serce przestalo bic.......
[*]
we wtorek mam zabieg, niewiem co powiedziec wam,niewiem co myslec jestem poprostu zalamana...:( tak bardzo pragnelam tego dziecka :( nic tylko plakac...
zajrze do was niedlugo potrzebuje troszke zasu by sie pozbierac

dzieki za zainteresowanie, caluje
 
reklama
Do góry