reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
A u nas jest spokojnie,tylko sasiedzi jaka imprezke maja,jak sie nie uspokoja to zadzwonie na policje,bo sprawa ich zachowania zostala juz zgloszona do councilu,niech ich stad wywala,krowy jedne haha
zabij krowe.gif
 
Ja niedawno wstalam bo niestety przez imprezke sasiadow nie moglam spac.bawili sie do 5 rano,oczywiscie dzwonilismy na policje przyjechali dopiero o 10tej,maz z nimi rozmawial bo ja odsypialam noc,dali specjalny numer pod ktory mamy dzwonic w razie glosnego zachowania sasiadow,wtedy zaloza nam akta i bedzie dowod dla zarzadcy budynku,bo tylko on moze ich wywalic,aaaaaa i nagralam ich na kamerke
bd4.gif


Teraz T pojechal na zakupy bo zapasy sie pokonczyly,dzisiaj kolej T na robienie obiadu,wiec wymyslil kapusniaczek,a ja wstawie
129fs916747.gif
posprzatam i bede sie byczyc hihi oczywiscie bede tu zagladac
computer3.gif


Milego Dnia
 
edytko to masz chociaż żywy dowód na zakłócanie i dobrze zrobiłaś.
Ja osobiście bardzo cenię sobie ciszę i spokój więc wcale się nie dziwie że dzwonicie na policję bo ktoś musi trzymać porządku!

Ja mam chwilę wolnego na bb,mały ogląda film z M więc jest cichutko:)
 
reklama
Hej zgubila ktoras z was kiedys obraczke? Ja gdzies posialam obraczke i pierscionek zaraczynowy i jeszcze jeden co dostalam na urodziny :unsure: strasznie mi glupio przed mezem juz szukalam wszedzie i nie pamietam gdzie je dalam boje sie ze je zgubilam na dobre....zawsze wszystko gubie ale zeby obraczke....:sad:
Ja jeszcze 4 dni i moge zrobic test ciekawe czy wytrzymam he he pewnie pekne i zrobie wczesniej jak zawsze:-p
 
Do góry