reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hej zgubila ktoras z was kiedys obraczke? Ja gdzies posialam obraczke i pierscionek zaraczynowy i jeszcze jeden co dostalam na urodziny :unsure: strasznie mi glupio przed mezem juz szukalam wszedzie i nie pamietam gdzie je dalam boje sie ze je zgubilam na dobre....zawsze wszystko gubie ale zeby obraczke....:sad:
Ja jeszcze 4 dni i moge zrobic test ciekawe czy wytrzymam he he pewnie pekne i zrobie wczesniej jak zawsze:-p


Czesc Weri ja kiedys zapomnialam gdzie polozylam obraczke
bd6.gif
,ale po jakis 2 dniach znalazlam,a co najfajniejsze szukalam tam gdzie ona lezala ale jej nie widzialam,chyba wtedy mialam chwilowe zacmienie umyslu.
Moze gdzies schowalas do szuflady,albo zostawilas w lazience przy umywalce,sprawdz jeszcze raz moze sie znajdzie
Jak bedziesz testowac to daj znac
SEVeyesB04_th.gif
oczywiscie trzymam kciuki
 
reklama
weri biedna niestety albo na szczęście nigdy obrączki nie zgubiłam ale mogę się "pochwalić" że raz obrączkę wyprałam w pralce,dobrze że nie wpadła do filtra bo by jeszcze pralkę zepsuła.
Mam nadzieję że znajdziesz obrączkę bo szkoda gdybyś nie znalazła.
Powodzenia podczas testowania i oczywiście kciuki zaciśnięte &&&
 
Dzieki dziewczyny a co do tyhc pierscionkow to szukalam juz chyba ze 100 razy wszedzie moj M mowi ze sie znajda ale pewnie mu przykro chociaz nie daje tego po sobie poznac.
 
No to jest nas dwie ktos jeszcze???:-D:-D

Sloneczko za oknem a wcale cieplo nie jest,kurcze T musi zawiezc kule do szpitala bo juz dlugo sa u nas, trzeba w koncu je oddac:-p

U mnie nadal brak sluzu plodnego dzisiaj 19dc a nic na to nie wskazuje ze wogule pojawi sie w tym cyklu,jedynie pobolewaja mnie jajniki,ale bez sluzu nic nie wyjdzie:dry:
Wczoraj byly przytulanki ale dla przyjemnosci hihi
Maly wszedzie wejdzie,trzeba go pilnowac ale nalezy do dzieci spokojnych i przez dluzsza chwile umie sie soba zajac i wszyscy sie ciesza,najbardziej ja
ole.gif
 
Czesc dziewczyny, postanowilam sie do was przylaczyc:) W sierpniu zaczynamy staranka o drugiego dzidziusia:) W zeszlym roku rodzilam tutaj, w UK i baaaardzo sobie to chwale, chcialabym drugiego dzidziusia tez tutaj. A jak to z Wami? macie juz moze jakies porodowe porownania?

edyta01 gratuluje 3 chlopaczkow - tez mi sie taka trojca marzy:-))

pozdrawiam was!!!
 
Witaj Aldo fajnie ze dolaczylas do nas pisz jak najczesciej;-)

Ja mam porownanie,bo rodzilam w polsce i tu w Uk jak dla mnie duzej roznicy nie ma moze dlatego ze wszystkie porody byly przez cc,opieka tam jak i tu byla dla mnie bardzo dobra,wiec co tu porownywac hihi

Gratuluje syneczka,a co do gromadki wszystko przed Toba moja droga
grouphugg.gif
 
reklama
Hej

Agus u nas tez slonecznie ale mrozno brrrr

T pojechal do jednej firmy zlozyc aplikacje,bo potrzebuja 10 kierowcow na gwalt :-p

Laseczki wstawac i pisac bo nie ma co czytac
290.gif
hihi
 
Do góry