reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Kamilka tak mi przykro.... poprostu brakuje slow...
nie wiem dlaczego to wszystko spotyka takich sympatycznych ludzi...
Tulam mocno.... trzymaj sie kochana
 
Kamilko-Strasznie mi przykro.Przezylam to raz i nie wiem co bym zrobila gdyby historia sie powtorzyla.Trzymaj sie kochana i nie zalamuj.Wiem ze jest ci ciezko i nie ma nic co mogloby cie pocieszyc w tej chwili.
 
Weszłam dzis na bb tylko na chwile zeby zobaczyc co u Was a tu taka smutna wiadomość...:-:)-:)-( Kamilko naprawdę bardzo mi przykro, nie wiem co mam napisac ale jak przeczytalam ta wiadomosc to sie poryczałam...:-( Tak sie wszystkie cieszylysmy ze udalo Ci się i wszyscy wierzyliśmy ze tym razem będzie Ok a tu taka tragedia....:-( Bidulko kochana wiem ze nie ma słów które by Cie pocieszyły, ale trzymaj się jakos, jestesmy z Tobą. Tulam mocno.
[*]
[*]
[*]

Kurcze rok dopiero sie zaczął a tu same zle wieści, płakać sie chce......

Zuzia proszę Cię nie przejmoj sie tak moja sytuacją, mam wyzuty sumienia ze przezemnie tracisz wiarę i nadziję... Dziekuje Ci za troske i w ogóle, ale Wy jestescie w troszkę innej sytuacji i macie spore szanse na dzidzie, napewno Wam sie uda zobaczysz, nie załamuj sie jeszcze Ty prosze......
My mamy 1 lutego wizyte w klinice w Edim więc przedstawimy im nasza sytuacje, powiemy co sie stało może coś na to zaradzą, ale nie spodziewam sie zbyt wiele po tych lekarzach:sorry: Mam cichą nadzieje ze moze przyspiesza nam to in vitro ze wzgledu na okolicznosci ale nie sądze, co ich to obchodzi jest kolejka i tyle. No ale zobaczymy co nam powiedzą.
Reszcie dziewczyn bardzo dziekuje za slowa otuchy i za to ze jestescie ze mna w tych trudnych chliach.
DZIĘKUJE!!!
 
...cichutko...[*]


Cześć dziewczyny
Co u was kochane?

W końcu weekend:)

Pozdrawiam was wszystkie i wybaczcie ze nie odpiszę każdej z osobna ale zasypiam na laptopie także lecę pod prysznic i spać bo rano czeka mnie wielkie przemeblowywanie,muszę umyć okna,powiesić nowe zasłonki,firanki i ogólnie urządzić pokoje

Dobranoc
 
Witajcie

Co tam u was dziewczyny slychac.Strasznie cichutko sie tu zrobilo ostatnio.Ja wczoraj bylam na usg i jak sie spodziewalam wszystko jest w porzadku.Pani potwierdzila ze bedzie chlopak i nawet pokazala ogonek:-D Troszke sie wyczekalismy z mezem ale warto bylo.Alex wazy juz ponad pol kilo wiec calkiem spory jest.Oczywiscie nadal byl uparty i musialam go meczyc aby zmienil pozycje do mierzenia,jednak nie narzekalam bo dzieki temu moglam skorzystac z toalety:-p Mezus wczoraj poszalal na imprezie z pracy i nadal odsypia.Ciekawe jak tam jego glowka bo kaca ma napewno:-D:-p Ja nadal nie jestem zdecydowana co do imprezy urodzinowej dla Dominika i dylemat pozostaje:-( Wpadne do was pozniej jak znajde czas bo wiadomo weekend to trzeba wykorzystac troche obecnosc meza:-D:tak:

Wysylam wam troche fluidkow wiec lapcie szybko :tak: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Kama to fajnie ze wszystko dobrze,no a Alex to juz duzy chlopak
U mnie dzisiaj 16d.c i sluzu brakzla jestem bo nie wiem dlaczego go nie ma
 
reklama
Witam!!! synio w szkole a ja siedze na necie i czytam i czytam...:))))
u mnie 33d.c i nic ,zero bolu piersi,zero @...czekanie,ah.......
zycze Wszystkim milej soboty:)
 
Do góry