reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Tak tak odganiamy zimę nie chcemy już jej :tak:
Ja mam zamiar jechać w letniej kurce i ewentualnie bluzę założę pod spód ale czy to wypali hmmm:confused:
Do wyjazdu jeszcze ponad 2 tygodnie więc liczę na poprawę pogody bo chcemy wiosnę już :tak::-D
A tak dla zainteresowanych to na blogu wstawiłam nową fotkę taką tam hehe :happy:
No ja też nie mam zamiaru brać zimowej kurtki... myślę że aż tak zimno nie będzie:confused:
Będzie słoneczko zobaczysz, musi być specjalnie dla nas zaswieci w koncu coś nam się należy od zycia no nie:laugh2:
A na jakim blogu wstawiłas fotke???? zajrzałabym sobie:-p
 
reklama
No ja też nie mam zamiaru brać zimowej kurtki... myślę że aż tak zimno nie będzie:confused:
Będzie słoneczko zobaczysz, musi być specjalnie dla nas zaswieci w koncu coś nam się należy od zycia no nie:laugh2:
A na jakim blogu wstawiłas fotke???? zajrzałabym sobie:-p

Musi być i będzie piękne słoneczko:))
U mnie ok,nie dawno wróciłam z pracy,wykonałam obowiązki domowe i teraz mam chwilę na internet bo mały ogląda bajkę,nie długo kolacyjka i spać bo jutro do pracy ehhh:))
Roxii pod moimi suwaczkami jest link wejdź sobie i obejrzyj moje zdjęcia.To tylko kilka moich fotek,już nie długo będzie ich zdecydowanie więcej:))

A co u was kochane,jak minął wam dzień?
 
Musi być i będzie piękne słoneczko:))
U mnie ok,nie dawno wróciłam z pracy,wykonałam obowiązki domowe i teraz mam chwilę na internet bo mały ogląda bajkę,nie długo kolacyjka i spać bo jutro do pracy ehhh:))
Roxii pod moimi suwaczkami jest link wejdź sobie i obejrzyj moje zdjęcia.To tylko kilka moich fotek,już nie długo będzie ich zdecydowanie więcej:))

A co u was kochane,jak minął wam dzień?
Przepiękne te Twoje foteczki:-) teraz jak masz nowy sprzęt to dopiero bedzie rewelacja już nie mogę się doczekać następnych Twoich zdięc:tak:
U mnie dziś zawitała @ (a nie mówiłam:-p) i naszczęscie zdąze na te badania, w ostatni dzień przed wylotem wypada 21 dzień cyklu więc @ przyszła na ostatnią chwile:laugh2: a juz myślałam że bede musiała czekać następny miesiąc..
 
Ostatnia edycja:
Przepiękne te Twoje foteczki:-) teraz jak masz nowy sprzęt to dopiero bedzie rewelacja już nie mogę się doczekać następnych Twoich zdięc:tak:
U mnie dziś zawitała @ (a nie mówiłam:-p) i naszczęscie zdąze na te badania, w ostatni dzień przed wylotem wypada 21 dzień cyklu więc @ przyszła na ostatnią chwile:laugh2: a juz myślałam że bede musiała czekać następny miesiąc..
Roxii dziękuję kochana:)))
Mam nadzieję że fotki zrobione nowym sprzętem będę jeszcze ciekawsze i piękniejsze:))

Więc dobrze że @ teraz przyszła bo zdążysz na te badania bynajmniej a tak to byś musiała odkładać no ale zdążyłaś hehe więc trzy mam kciuki za badania i oby wszystko było ok:)
 
Witam Dziewczyny :) Mój M. miał dziś badanie nasienia a ja mam jutro pobranie krwi . Trochę się wkurzyłam w klinice bo jak już zanieśliśmy im próbkę to się okazało że oni je przyjmują tylko w poniedziałki i piątki :angry: Ale pani była bardzo miła i zapytała w laboratorium czy nam ją przyjmą i się udało :-) Teraz tylko czekać na wyniki :-p Mam nadzieję że wszystko będzie ok :tak: pozdrawiam i życzę miłej nocy ...
 
Roxii dziękuję kochana:)))
Mam nadzieję że fotki zrobione nowym sprzętem będę jeszcze ciekawsze i piękniejsze:))

Więc dobrze że @ teraz przyszła bo zdążysz na te badania bynajmniej a tak to byś musiała odkładać no ale zdążyłaś hehe więc trzy mam kciuki za badania i oby wszystko było ok:)
Dziekuje też mam nadzieje ze bedzie wszysko Ok i ze juz teraz wszystko szybko pojdzie:tak:
A Twoje fotki to i bez tej lustrzanki są rewelacyjne:tak: masz talent nie każdy potrafi takie piękne fotografie zrobić:-) No ale teraz z nowym aparatem to pewnie jest wiecej mozliwości itd. wiec zycze Ci kolejnych jeszcze piękniejszych zdjęc:-D

Witam Dziewczyny :) Mój M. miał dziś badanie nasienia a ja mam jutro pobranie krwi . Trochę się wkurzyłam w klinice bo jak już zanieśliśmy im próbkę to się okazało że oni je przyjmują tylko w poniedziałki i piątki :angry: Ale pani była bardzo miła i zapytała w laboratorium czy nam ją przyjmą i się udało :-) Teraz tylko czekać na wyniki :-p Mam nadzieję że wszystko będzie ok :tak: pozdrawiam i życzę miłej nocy ...
No to trzymam kciuki za dobre wyniki, oby było wszystko dobrze:tak:
Mam pytanie w związku z tym badaniem nasienia, tutaj w UK to próbkę nasienia trzeba przyniesć do kliniki:confused: Bo w Polsce jak mój robił takie badanka to na miejscu wszystko się odbywało, zaprowadzili go specjalnego pokoju, dostał pojemnczek no i.... wiadomo. Od razu po wszystkim wzięli od niego i poszło do badania. Tutaj trzeba przynieść próbkę nasienia z domu????
 
No to trzymam kciuki za dobre wyniki, oby było wszystko dobrze:tak:
Mam pytanie w związku z tym badaniem nasienia, tutaj w UK to próbkę nasienia trzeba przyniesć do kliniki:confused: Bo w Polsce jak mój robił takie badanka to na miejscu wszystko się odbywało, zaprowadzili go specjalnego pokoju, dostał pojemnczek no i.... wiadomo. Od razu po wszystkim wzięli od niego i poszło do badania. Tutaj trzeba przynieść próbkę nasienia z domu????[/QUOTE]


Hej , my pojemniczek i skierowanie dostaliśmy od naszej GP. Zależy jak daleko mieszkasz od kliniki ( my mamy jakieś 25 mil ) bo jak masz blisko to można sprawę załatwić w domu i donieść pojemniczek . Mój musiał skorzystać z pokoju na miejscu . Generalnie nasza GP mówiła że na dostarczenie mamy 1h-1.5h ale wiem że lepiej dostarczyć jak najszybciej , a nie uśmiecha się nam powtarzać badania i znów czekać :no: Więc to zależało tylko od nas gdzie mój M. załatwi sprawę :-p
 
Hej , my pojemniczek i skierowanie dostaliśmy od naszej GP. Zależy jak daleko mieszkasz od kliniki ( my mamy jakieś 25 mil ) bo jak masz blisko to można sprawę załatwić w domu i donieść pojemniczek . Mój musiał skorzystać z pokoju na miejscu . Generalnie nasza GP mówiła że na dostarczenie mamy 1h-1.5h ale wiem że lepiej dostarczyć jak najszybciej , a nie uśmiecha się nam powtarzać badania i znów czekać :no: Więc to zależało tylko od nas gdzie mój M. załatwi sprawę :-p
Aaaa no to juz wszystko rozumiem to w sumie podobnie jak w Polsce tam tez można było donieść tylko tyle że w ciągu 0,5 godziny a nie 1 lub 1.5 co kraj to obyczaj:-p...
dzieki za info, pytam bo my też musimy zrobić tu takie badanie mimo ze mamy wyniki z Polski:angry: i po co komu ta Unia Europejska skoro kazdy kraj i tak ma swoje zasady i nietoleruje wyników z innego kraju, paranoja:no: No ale cuż jak trzeba to trzeba:sorry2:
 
Hej dziewczynki

My jestesmy po pierwszej wizycie w klinice wczoraj. Strasznie przezylam te wizyte- czulam sie jak wyrzutek siedzac w poczekalni. Pielegniarka przeprowadzala z nami wywiad, bardzi mila babka. Mieli juz wyniki badan spermy mojego- ogolnie wyszly ok, tylko ktores z kategorii plemnikow wyszyly troszke za slabe wiec ma powtorzyc, wiec dostal pojemnik i nastepny wolny termin na oddanie 30 kwietnia a nastepna wizyta po badaniach to 5 maja- czyli dwa miesiace do dupy dalej stania w miejscu. Mnie zlecili badania krwi jeszcze dodatkowe, tzn 17 marca w fazie lutealnej a drugie w 1-4 dnia cyklu. Takze niby ok, ale troche sie zawiodlam, bo maj mnie przeraza, ze tyle trzeba czekac bez sensu. Wogole nie mialam weny na pisanie ostatnio, bo zlapal mnie dol znowu i siedzialam calymi dniami i ryczalam.
 
reklama
Hej dziewczynki

My jestesmy po pierwszej wizycie w klinice wczoraj. Strasznie przezylam te wizyte- czulam sie jak wyrzutek siedzac w poczekalni. Pielegniarka przeprowadzala z nami wywiad, bardzi mila babka. Mieli juz wyniki badan spermy mojego- ogolnie wyszly ok, tylko ktores z kategorii plemnikow wyszyly troszke za slabe wiec ma powtorzyc, wiec dostal pojemnik i nastepny wolny termin na oddanie 30 kwietnia a nastepna wizyta po badaniach to 5 maja- czyli dwa miesiace do dupy dalej stania w miejscu. Mnie zlecili badania krwi jeszcze dodatkowe, tzn 17 marca w fazie lutealnej a drugie w 1-4 dnia cyklu. Takze niby ok, ale troche sie zawiodlam, bo maj mnie przeraza, ze tyle trzeba czekac bez sensu. Wogole nie mialam weny na pisanie ostatnio, bo zlapal mnie dol znowu i siedzialam calymi dniami i ryczalam.
Głowa do góry wiem ze to czekanie tutaj jest straszne, też mnie to dobija, ale ważne juz coś zaczeliscie robić w tym kieruku i że nie stoicie w miejscu. A poza tym najważniejsze jest to że badanka M wyszły dobrze a to bardzo ważne:tak: łatwiej sie leczy kobiety jesli jest cos nie tak niż facetów wiem co mówie... Także nie łam się kochana wszystko bedzie dobrze, fakt teraz musicie czekać 2 miesiące, ale kto wie może do tego czasu ta wizyta nie bedzie Wam potrzebna:-D
Trzymaj się i myśl pozytywnie jesteśmy z Tobą :-)
 
Do góry