reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witam Was dziewczynki,jestem tu nowa!
Również mieszkam w UK
Jestem w 8 tygodniu ciąży,dziś byłam pierwszy raz u lekarza,dał mi tylko pojemnik na mocz i to wszystko!!
Nawet się nie zapytał jak się czuję itd,dużo czytałam i słyszałam,że tak w UK przebiega ciążą!wiec nie spodziewam się za wiele!
Tylko martwię się,bo od wczoraj przestały boleć mnie piersi i jak na razie nie mam żadnych objawów ciążowych i dziś zaczął boleć mnie brzuch jak na okres!
Ze jestem w ciąży to wiem tylko z testu ciążowego,bo wyszły dwie piękne grube kreski,ostatnią miesiączkę miałam 7 stycznia.
Pozdrawiam Was dziewczyny
Witaj na naszym wąteczku:-D i gratuluje fasoleczki, życze spkojnych 9 miesięcy:-)
Jeśli chodzi o tutejszą służbę zdrowia to nie nie jest rewelacyjna ale można się do tego przyzwyczaić:sorry2: Nie martw się wszytsko bedzie dobrze,a kiedy masz odebrać wyniki???
Pozdrawiam
 
reklama
Hej

Pomalu zblizamy sie 2000-cznego postu :)

U mnie niedziela mija leniwie- smarzylam sobie nalesniczki na sniadanko, m grzebie w aucie znowu- paskuda jeden. Staranka trwaja czesto gesto

Wczoraj mnie uderzylo, ze jak sie nie uda w tym miesiacu to nie ma szans na bycie mama 2010!!! Jakos mi sie wydaje ze w tym cyklu sie uda :), na dniach mam czas plodny- jesli sie nic nie poprzestawia, wiec nie chce zeby mi umknela owulka.

Pozdrowionka i piszcie cos wiecej
 
Hej

Pomalu zblizamy sie 2000-cznego postu :)

U mnie niedziela mija leniwie- smarzylam sobie nalesniczki na sniadanko, m grzebie w aucie znowu- paskuda jeden. Staranka trwaja czesto gesto

Wczoraj mnie uderzylo, ze jak sie nie uda w tym miesiacu to nie ma szans na bycie mama 2010!!! Jakos mi sie wydaje ze w tym cyklu sie uda :), na dniach mam czas plodny- jesli sie nic nie poprzestawia, wiec nie chce zeby mi umknela owulka.

Pozdrowionka i piszcie cos wiecej
Olu cieszę się że jest u Ciebie pozytywne nastawienie do staranek i z takim podejściem na pewno się uda...musi się udać:))
 
Hej

Pomalu zblizamy sie 2000-cznego postu :)

U mnie niedziela mija leniwie- smarzylam sobie nalesniczki na sniadanko, m grzebie w aucie znowu- paskuda jeden. Staranka trwaja czesto gesto

Wczoraj mnie uderzylo, ze jak sie nie uda w tym miesiacu to nie ma szans na bycie mama 2010!!! Jakos mi sie wydaje ze w tym cyklu sie uda :), na dniach mam czas plodny- jesli sie nic nie poprzestawia, wiec nie chce zeby mi umknela owulka.

Pozdrowionka i piszcie cos wiecej
To trzymamy kciuki oby udało Ci się zostać mamusią 2010:-) Bądz dobrej myśli, pozytywne nastawienie to połowa sukcesu:tak:
U mnie jak zwykle nic ciekawego, pracująca niedziela jak co tydzień a wieczorkiem relaks...
 
Hej. Dlugo zwlekalam z napisaniem na tym forum ale jak czytam wasze wypowiedzi to tez mam ochote sie wygadac. Piszecie o waszych staraniach i obawach i wtedy czuje ze nie jestem sama i czlowiekowi jakos lzej na sercu:) Ja z mezusiem staram sie co prawda od trzech miesiecy ale chyba za kazdym razem jest smutno jak sie pojawi @ Postanowilam ze tym razem sprobuje testow owulacyjnych. Odnosnie wypowiedzi Oli: no faktycznie ostatni miesiac zeby urodzic jeszcze w tym roku. Ja dni plodne mam za kilka dni. Wiec dzialajmy!!! Ale mysle dziewczyny ze jak nic z tego to zalozymy nowy watek na 2011?? Powodzenia wszystkim starajacym, kto wie moze na swieta Bozego Narodzenia bedziemy juz w trojke?:) Trzymajcie sie
 
Hej. Dlugo zwlekalam z napisaniem na tym forum ale jak czytam wasze wypowiedzi to tez mam ochote sie wygadac. Piszecie o waszych staraniach i obawach i wtedy czuje ze nie jestem sama i czlowiekowi jakos lzej na sercu:) Ja z mezusiem staram sie co prawda od trzech miesiecy ale chyba za kazdym razem jest smutno jak sie pojawi @ Postanowilam ze tym razem sprobuje testow owulacyjnych. Odnosnie wypowiedzi Oli: no faktycznie ostatni miesiac zeby urodzic jeszcze w tym roku. Ja dni plodne mam za kilka dni. Wiec dzialajmy!!! Ale mysle dziewczyny ze jak nic z tego to zalozymy nowy watek na 2011?? Powodzenia wszystkim starajacym, kto wie moze na swieta Bozego Narodzenia bedziemy juz w trojke?:) Trzymajcie sie
Witam nową staraczkę:-) to dobrze ze odwazyłaś się tu napisać, myśle ze nie bedziesz żałować bo jest tu naprawdę duzo fajnych dziewczyn, które zawsze potrafią podnieść na duchu kiedy znów się nie udaje... A samo poczucie tego ze nie jest się samemu i że ktoś Cię rozumie duzo daje:-D
Mam nadzieję że niebędziemy musiały Cię długo pocieszać i podnosić na duchu i uda Ci się szybciutko zafasolkować:-)
Witaj wśród nas i pisz jak najwięcej:-D
 
Hej. Dlugo zwlekalam z napisaniem na tym forum ale jak czytam wasze wypowiedzi to tez mam ochote sie wygadac. Piszecie o waszych staraniach i obawach i wtedy czuje ze nie jestem sama i czlowiekowi jakos lzej na sercu:) Ja z mezusiem staram sie co prawda od trzech miesiecy ale chyba za kazdym razem jest smutno jak sie pojawi @ Postanowilam ze tym razem sprobuje testow owulacyjnych. Odnosnie wypowiedzi Oli: no faktycznie ostatni miesiac zeby urodzic jeszcze w tym roku. Ja dni plodne mam za kilka dni. Wiec dzialajmy!!! Ale mysle dziewczyny ze jak nic z tego to zalozymy nowy watek na 2011?? Powodzenia wszystkim starajacym, kto wie moze na swieta Bozego Narodzenia bedziemy juz w trojke?:) Trzymajcie sie

Witaj i dolaczam sie do odpowiedzi Roxii

Jesli chodzi o watek na 2011 to chyba czesc dziewczyn tam sie udziela juz na biezaco- ten dotyczy staran na Wyspach wiec inaczej to wyglada z lekarzami i wizytami wiec latwiej nam pisac tutaj.
Ale jakby nie bylo kazda nowa osobka jest mile widziana

Powodzonka dziewczynki trzymam kciuczki
 
Dziewczynki dzieki za wsparcie i cieple powitanie. Tez sie zastanawialam na wpisanie do 2011 ale zostal jeszcze ten ostatni miesiac na starania wiec mysle a co tam a noz sie uda:) Ja tez jestem wysparka i troszke sie nasluchalam juz o tej sluzbie zdrowia na wyspach ale tak jak wszedzie sa wyjatk. A nawet musze powiedziec ze duzo pozytywow na ten temat slyszalam. Takze do dziela. Napisze cos wiecej jak testy zaczne stosowac juz od jutra:) Pozdrowionka
 
reklama
Do góry