reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

ja chcialam tylko dac znac, ze jestem rozlozona w lozku od srody wieczora, potem kolo 23 dostalam okres bylo tylko ciemne plamienie w czwartek, wczoraj caly dzien tylko mala plamka- nie wiem co sie dzieje. w czwartek rano mialam 38.6 potem popoludniu 39.7 staralam sie zbic polopiryna i okladami, wkoncu zadzwonilam do lekarki, podejrzewala swine flu albo nawet malarie spowodu naszego pobytu w Meksyku, dostalam tamiflu teraz temp troche spadla bo mam wlasnie 37.5 a wczoraj rano najpierw 37.02 co mnbie ucieszylo ale zaczela rosnac i stanela na 38.5 i tak sie trzymala caly dzien. mam nadzieje ze te tabsy pomoga ale martwi mnie tez ten okres, jak znajde wiecej sil to wejde dac wam znac co i jak
 
reklama
Hejka
Olka kuruj się kochana,zdrówka życzę Ci,zdrowiej szybciutko:)
Pisz i informuj nas o Twoim stanie...

Dziewczyny dziś zrobiłam test i wyszedł negatywny,czyli ciąży brak a dziś 37 dzień cyklu i @ też nie ma ehhh jak będę w Pl to koniecznie potrzebuję konsultacji mojej Pani ginekolog...
 
ja chcialam tylko dac znac, ze jestem rozlozona w lozku od srody wieczora, potem kolo 23 dostalam okres bylo tylko ciemne plamienie w czwartek, wczoraj caly dzien tylko mala plamka- nie wiem co sie dzieje. w czwartek rano mialam 38.6 potem popoludniu 39.7 staralam sie zbic polopiryna i okladami, wkoncu zadzwonilam do lekarki, podejrzewala swine flu albo nawet malarie spowodu naszego pobytu w Meksyku, dostalam tamiflu teraz temp troche spadla bo mam wlasnie 37.5 a wczoraj rano najpierw 37.02 co mnbie ucieszylo ale zaczela rosnac i stanela na 38.5 i tak sie trzymala caly dzien. mam nadzieje ze te tabsy pomoga ale martwi mnie tez ten okres, jak znajde wiecej sil to wejde dac wam znac co i jak
Oleńko wracaj szybko do zdrowia mam nadzieje że to nic powaznego... Ale często się slyszy że ludzie po egzotycznych wakacjach lub w ich trakcie choruja to moze być spowodowane zmiana klimatu itd. Kazdym bądź razie kuruj się i daj znać ja się czujesz :)
Hejka
Olka kuruj się kochana,zdrówka życzę Ci,zdrowiej szybciutko:)
Pisz i informuj nas o Twoim stanie...

Dziewczyny dziś zrobiłam test i wyszedł negatywny,czyli ciąży brak a dziś 37 dzień cyklu i @ też nie ma ehhh jak będę w Pl to koniecznie potrzebuję konsultacji mojej Pani ginekolog...

Hmmm a to psikus, trochę szkoda juz myślałam że bedzie następna zafasolkowana na naszym wąteczku :p Ale masz racje koniecznie skontakytuj się z lekarzem bo to trochę dziwne, że tak długo Ci się spóźnia....
A co do naszego forum to niesamowicie się zmienilo, jakos tak dziwnie się tu czuję, bedę musial sie przyzwyczaić bo narazie trochę się gubie :p
 
Hejka

U mnie juz lepiej, ale nie ide jeszcze do pracy, byc moze w srode. Strasznie sie rozczarowalam tym okresem, tymbardziej ze jakis byl z przerwami. W srode mamy wizyte w klinice, jak to juz zlecialo, m byl w piatek na badaniu nasienia i kolo 10 dni trzeba czekac na wyniki, a jeszcze ma sobie zadzwonic. U mnie tez pogoda piekna a ja siedze w pizamie i szlafroku :)

Milego dnia dziewczynki
 
Hejka

U mnie juz lepiej, ale nie ide jeszcze do pracy, byc moze w srode. Strasznie sie rozczarowalam tym okresem, tymbardziej ze jakis byl z przerwami. W srode mamy wizyte w klinice, jak to juz zlecialo, m byl w piatek na badaniu nasienia i kolo 10 dni trzeba czekac na wyniki, a jeszcze ma sobie zadzwonic. U mnie tez pogoda piekna a ja siedze w pizamie i szlafroku :)

Milego dnia dziewczynki

Witaj Olu :)
Cieszę się że czujesz się już lepiej:)
Póki możesz to odpoczywaj i dbaj o siebie:)
Życzę powodzenia w klinice i aby wyniki męża były bardzo dobre:)
Daj znać jak będziecie już po wizycie:)

Pogoda w UK śliczna aż żyć się chce!
 
Hejka

U mnie juz lepiej, ale nie ide jeszcze do pracy, byc moze w srode. Strasznie sie rozczarowalam tym okresem, tymbardziej ze jakis byl z przerwami. W srode mamy wizyte w klinice, jak to juz zlecialo, m byl w piatek na badaniu nasienia i kolo 10 dni trzeba czekac na wyniki, a jeszcze ma sobie zadzwonic. U mnie tez pogoda piekna a ja siedze w pizamie i szlafroku :)
Milego dnia dziewczynki
No to trzymam kciuki za dobre wyniki M bo to bardzo ważne i za Waszą wizytę :) W końcu u Was coś rusza do przodu :) Pozdrawiam cieplutko i wracaj do zdrówka :)))

Pogoda w UK śliczna aż żyć się chce!
To prawda u mnie dzisiaj też piękna pogoda słonko tak świeciło pięknie :) tylko szkoda że tak zimno bo zaraz wskoczyłabym w jakieś bikini i opalanko hi hi :p
U mnie oczekiwania na @ mam nadzieję że dostanę jutro lub pojutrze bo w innym razie niezdąze w tym miesiącu pojsć na badania hormonów a tak umówiłam się z lekarzem, 24 lecimy więc obawiam się że moge nie zdążyć i znów się wszystko przeciągnie o jeden miesiąc.... :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roxii 3ma kciuki aby @ przyszła jak najszybciej i obyś bez przeszkód mogła zrobić sobie wszystkie badania:)

U mnie @ zaczęła się dziś więc na urlopie będę miała spokój no a tym czasem szykuję się po woli lulu,nie długo prysznic i spać bo jutro do pracy czyli pobudka o 3.30 :)


Pozdrawiam was!
 
Do góry