reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Roxii 3ma kciuki aby @ przyszła jak najszybciej i obyś bez przeszkód mogła zrobić sobie wszystkie badania:)

U mnie @ zaczęła się dziś więc na urlopie będę miała spokój no a tym czasem szykuję się po woli lulu,nie długo prysznic i spać bo jutro do pracy czyli pobudka o 3.30 :)


Pozdrawiam was!

Dziekuje ale znając moje szczęscie to pewnie wszystko się pokręci i na przekor @ się spoźni :/ Jak narazie nie mam zadnych objawów na @ ehh przyzwyczaiłam się że mam pod górkę i ze wszystko wychodzi inaczej niż sobie zaplanuje....
A u Ciebie jednak zawitała @ w sumie to dobrze, to znak że wszystko jest wporządku tylko po prostu nastąpilo małe opoźnienie :)
Pozdrawiam i życzę miłej nocki :)
 
reklama
Roxii może tym razem się wam uda,mam nadzieję że @ do Ciebie nie zawita przez najbliższe 9 miesięcy:)
U mnie ok,jestem już po pracy,odebrała synka z przedszkola,jutro kolejny dzień co raz to bliżej do urlopu:)))
He he oj Aga dzieki bardzo ale ja w takie bajki nie wierzę już nie...:sorry2: przestałam sobie robić nadzieję i nawet się nie łudzę że "coś" bedzie... szczerze powiem ze teraz liczę tylko i wyłącznie na in vitro myślę że ze jeśli przez tyle czasu się nie udało to raczej nic juz nie bedzie, przestałam się oszukiwać i myślę ze wydzie mi to na dobre:tak: Przynajmniej moja psychika trochę odetchnie bo otatnio z nią nie ciekawie...
Po prostu jak zwykle wszystko musi być inaczej niz sobie zaplanowałam i jestem pewna ze @ sie spóźni zeby tylko pokrzyżować mi plany:wściekła/y:
Ale jest dobrze bo juz przynajmniej mam jakieś obiawy wcinam wszystko co popadnie hehe teraz siedzę z paczą chipsów i pałaszuję he he Mam nadzieję że jutro nadejdzie lub może dziś wieczorkiem...
A do urlopu fakt coooooraz blizej hi hi:-D
 
Ostatnia edycja:
Rozumiem Roxii:)
Mimo wszystko trzymam kciuki:))
A do urlopu ahhh no już nie mogę się doczekać no a w PL wszyscy już dni liczą do naszego przyjazdu:))nie było nas już 8 miesięcy:(
Roxii Ty wyjeżdżasz tydzień po mnie tak?

Dziękuje kciuki zawsze trzymać możesz, mam nawet koleżanke która modli się o dzidzię dla mnie :)

Ja tez odliczam jeszcze tylko 22 dni do urlopu :) juz powoli zaczynam sobie wszystko planować i umawiać się ze znajomymi :)
A lecę jakoś kilka dni po Tobie z tego co pamietam. My lecimy 24 marca w środę :)))
 
Jak ta koleżanka mi o tym powiedziała to się rozpłakałam ze wzruszenia.... Jest naprawdę cudowna :)
Tylko tak jak wcześniej wspomniałam moja wiara podupadła i już nie wierzę w cuda, bo chyba tylko cud może tu pomoc...;/
A co do urlopu to tylko 5 dni różnicy między naszymi wylotami hi hi szybko zleci.....
 
tak tak szybko zleci:)))
mam nadzieję że pogoda na urlopie nam dopiszę bo moja mama mówiła że zima ma jeszcze w marcu przyjść:-/
mam nadzieję że jednak nie:)
Nawet mnie nie strasz:-p ja bardzo licze na to ze bedzie cieplutko i że nacieszę się choć troche słonkiem i ogrzeję zmarznięte kośći:laugh2:
Musimy odgonić wstrętną zimę z Polski, ma być wiosna piękna polska wiosna:-D
 
reklama
Tak tak odganiamy zimę nie chcemy już jej :tak:
Ja mam zamiar jechać w letniej kurce i ewentualnie bluzę założę pod spód ale czy to wypali hmmm:confused:
Do wyjazdu jeszcze ponad 2 tygodnie więc liczę na poprawę pogody bo chcemy wiosnę już :tak::-D
A tak dla zainteresowanych to na blogu wstawiłam nową fotkę taką tam hehe :happy:
 
Do góry