reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witam Dziewczyny :) Mój M. miał dziś badanie nasienia a ja mam jutro pobranie krwi . Trochę się wkurzyłam w klinice bo jak już zanieśliśmy im próbkę to się okazało że oni je przyjmują tylko w poniedziałki i piątki :angry: Ale pani była bardzo miła i zapytała w laboratorium czy nam ją przyjmą i się udało :-) Teraz tylko czekać na wyniki :-p Mam nadzieję że wszystko będzie ok :tak: pozdrawiam i życzę miłej nocy ...
Życzę aby wyniki była bardzo dobre:)I żeby wam się szybko udało wszystko załatwić bo to czekanie na pewno jest wkurzające:-/
Dziekuje też mam nadzieje ze bedzie wszysko Ok i ze juz teraz wszystko szybko pojdzie:tak:
A Twoje fotki to i bez tej lustrzanki są rewelacyjne:tak: masz talent nie każdy potrafi takie piękne fotografie zrobić:-) No ale teraz z nowym aparatem to pewnie jest wiecej mozliwości itd. wiec zycze Ci kolejnych jeszcze piękniejszych zdjęc:-D
Bardzo Ci dziękuję:)Buziak:)))
Hej dziewczynki

My jestesmy po pierwszej wizycie w klinice wczoraj. Strasznie przezylam te wizyte- czulam sie jak wyrzutek siedzac w poczekalni. Pielegniarka przeprowadzala z nami wywiad, bardzi mila babka. Mieli juz wyniki badan spermy mojego- ogolnie wyszly ok, tylko ktores z kategorii plemnikow wyszyly troszke za slabe wiec ma powtorzyc, wiec dostal pojemnik i nastepny wolny termin na oddanie 30 kwietnia a nastepna wizyta po badaniach to 5 maja- czyli dwa miesiace do dupy dalej stania w miejscu. Mnie zlecili badania krwi jeszcze dodatkowe, tzn 17 marca w fazie lutealnej a drugie w 1-4 dnia cyklu. Takze niby ok, ale troche sie zawiodlam, bo maj mnie przeraza, ze tyle trzeba czekac bez sensu. Wogole nie mialam weny na pisanie ostatnio, bo zlapal mnie dol znowu i siedzialam calymi dniami i ryczalam.
Ola wiem że pewnie czułaś się strasznie dziwnie ale nie patrz na tych innych ludzi tylko myśl o fasolce że to wasza szansa itd.będzie dobrze kochana:)
Ale terminy czekania to mnie przerażają:-/
Dwa miesiące czekania pogięło ich...no ale jak trzeba to trzeba,bądź dzielna Olu,wszystko będzie ok:)
 
reklama
Mialam dzisiaj pisac prace do collegu bo mam 3 do oddania na przyszly tydzien, ale nie mam glowy wogole do pisania dzisiaj, wiec siedze przed tv i jem maltesers :) m mi kupil duuuuza pake
 
Mialam dzisiaj pisac prace do collegu bo mam 3 do oddania na przyszly tydzien, ale nie mam glowy wogole do pisania dzisiaj, wiec siedze przed tv i jem maltesers :) m mi kupil duuuuza pake

To relaksuj się kochana i odpocznij sobie.
Ma nadzieję że uda Ci się napisać te prace i oddać w terminie:))
Ja siedzę już sama,mąż w pracy a synek śpi:)
 
Hej dziewczynki

My jestesmy po pierwszej wizycie w klinice wczoraj. Strasznie przezylam te wizyte- czulam sie jak wyrzutek siedzac w poczekalni. Pielegniarka przeprowadzala z nami wywiad, bardzi mila babka. Mieli juz wyniki badan spermy mojego- ogolnie wyszly ok, tylko ktores z kategorii plemnikow wyszyly troszke za slabe wiec ma powtorzyc, wiec dostal pojemnik i nastepny wolny termin na oddanie 30 kwietnia a nastepna wizyta po badaniach to 5 maja- czyli dwa miesiace do dupy dalej stania w miejscu. Mnie zlecili badania krwi jeszcze dodatkowe, tzn 17 marca w fazie lutealnej a drugie w 1-4 dnia cyklu. Takze niby ok, ale troche sie zawiodlam, bo maj mnie przeraza, ze tyle trzeba czekac bez sensu. Wogole nie mialam weny na pisanie ostatnio, bo zlapal mnie dol znowu i siedzialam calymi dniami i ryczalam.


Ola mam pytanie , czy Twój mąż miał wyznaczany termin w klinice na oddanie próbki nasienia ? I czy wcześniej mieliscie już wizytę w klinice leczenia niepłodności ? Pytam bo u mnie było inaczej tzn podczas pierwszej wspólnej wizyty u GP mąż dostał skierowanie na badanie i pojemniczek i mieliśmy poprostu sami zawieźć do kliniki , a termin mieliśmy ustalić jak nam pasuje czyli tak żeby moje wyniki krwi w 21 dc i jego spermy przyszły mniej więcej w tym samym czasie. I jak będą wyniki mamy znów iść do GP i ona nam powie co dalej :sorry2: Nie wiem już jak to jest ? Mój M. wczoraj oddał próbkę a ja dziś krew . wyniki mają być mniej więcej za 10 dni i wtedy idziemy na wizytę do GP. Wiesz może jak to dalej wygląda ? Pozdrawiam;-)
 
Ola mam pytanie , czy Twój mąż miał wyznaczany termin w klinice na oddanie próbki nasienia ? I czy wcześniej mieliscie już wizytę w klinice leczenia niepłodności ? Pytam bo u mnie było inaczej tzn podczas pierwszej wspólnej wizyty u GP mąż dostał skierowanie na badanie i pojemniczek i mieliśmy poprostu sami zawieźć do kliniki , a termin mieliśmy ustalić jak nam pasuje czyli tak żeby moje wyniki krwi w 21 dc i jego spermy przyszły mniej więcej w tym samym czasie. I jak będą wyniki mamy znów iść do GP i ona nam powie co dalej :sorry2: Nie wiem już jak to jest ? Mój M. wczoraj oddał próbkę a ja dziś krew . wyniki mają być mniej więcej za 10 dni i wtedy idziemy na wizytę do GP. Wiesz może jak to dalej wygląda ? Pozdrawiam;-)

Ewa-wydaje mi sie ze wszedzie robia inaczej tzn po krotce jak to bylo u nas.

Poszlam do GP z wydluzonym kolejnym cyklem, powiedzialam, ze staramy sie juz rok i nic nie wychodzi. Skierowal mnie na badania krwi, po wizycie zeszlam na dol do pokoju i pobrali mi trzy fiolki do badania. Zadzwonilam po paru dniach o wyniki, powiedzieli, ze sa wiec umowilam sie z GP na konsultacje- na wizycie powiedzial ze wszystko w normie wiec kazal zbadac meza. Moj sie umowil na wizyte do niego, ten mu dal numer do szpitala zeby sie umowil na oddanie probki, co tez zrobil wiec m probke oddal na miejscu w zeszly piatek, wizyte mielismy w srode w kilinice po skierowaniu poprzez GP (wyslal mi list z numerem ref i umowilam sie na necie poprzez stronke NHS-u), jego wyniki juz byly, ma powtorzyc a mnie tez zlecila powtorzenie badan krwi. Pojemniczek dostalismy, ale kolejny termin na oodanie go to jak pisalam wczesniej 30 kwietnia, a wspolna wziyta 5 maja- takze wszystkie wyniki beda gotowe na te wizyte.
Ewa nie pamietam, ktore to sa wasze badania spermy, jesli pierwsze i wyjda nietak to pewnie powtorza. Oni tak widac pomalutku, drobymi kroczkami robia badania- przez to sie to tak ciagnie!!! Pytalam tez i jest mozliwosc monitoringu cyklu- wiadomo pewie nie co miesiac, ale lepsze to niz nic- bo ja -pielegniarce powiedzialam, ze dla mnie testy owulacyjne sa malo wiarygodne i im nigdy nie zaufam w 100%, nie sa jedynym wyznacznikiem owulacji- wiec mnie pocieszyla, ze maja metody na obserwacje owulacji.
Mam nadzieje, ze chociaz troche pomoglam. Pozdrawiam

A wogole Aga- wszystkiego najlepszego :)
 

Załączniki

  • prezenty_www_.gif
    prezenty_www_.gif
    22,2 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczynki,jestem tu nowa!
Również mieszkam w UK
Jestem w 8 tygodniu ciąży,dziś byłam pierwszy raz u lekarza,dał mi tylko pojemnik na mocz i to wszystko!!
Nawet się nie zapytał jak się czuję itd,dużo czytałam i słyszałam,że tak w UK przebiega ciążą!wiec nie spodziewam się za wiele!
Tylko martwię się,bo od wczoraj przestały boleć mnie piersi i jak na razie nie mam żadnych objawów ciążowych i dziś zaczął boleć mnie brzuch jak na okres!
Ze jestem w ciąży to wiem tylko z testu ciążowego,bo wyszły dwie piękne grube kreski,ostatnią miesiączkę miałam 7 stycznia.
Pozdrawiam Was dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
A wogole Aga- wszystkiego najlepszego :)
Olu dziękuję Ci bardzo za pamięć i życzenia:)Kochana jesteś:)))
Witam Was dziewczynki,jestem tu nowa!
Również mieszkam w UK
Jestem w 8 tygodniu ciąży,dziś byłam pierwszy raz u lekarza,dał mi tylko pojemnik na mocz i to wszystko!!
Nawet się nie zapytał jak się czuję itd,dużo czytałam i słyszałam,że tak w UK przebiega ciążą!wiec nie spodziewam się za wiele!
Tylko martwię się,bo od wczoraj przestały boleć mnie piersi i jak na razie nie mam żadnych objawów ciążowych i dziś zaczął boleć mnie brzuch jak na okres!
Ze jestem w ciąży to wiem tylko z testu ciążowego,bo wyszły dwie piękne grube kreski,ostatnią miesiączkę miałam 7 stycznia.
Pozdrawiam Was dziewczyny

Witam
Mam nadzieję że będzie Ci na tym wątku dobrze:)
Gratuluję fasoleczki.
Ja co prawda nie rodziłam w UK ale dużo słyszałam na temat porodów i przebiegu ciąży,trzeba uzbroić się w cierpliwość:)
Powodzenia i pozdrawiam
 
reklama
Witam Was dziewczynki,jestem tu nowa!
Również mieszkam w UK
Jestem w 8 tygodniu ciąży,dziś byłam pierwszy raz u lekarza,dał mi tylko pojemnik na mocz i to wszystko!!
Nawet się nie zapytał jak się czuję itd,dużo czytałam i słyszałam,że tak w UK przebiega ciążą!wiec nie spodziewam się za wiele!
Tylko martwię się,bo od wczoraj przestały boleć mnie piersi i jak na razie nie mam żadnych objawów ciążowych i dziś zaczął boleć mnie brzuch jak na okres!
Ze jestem w ciąży to wiem tylko z testu ciążowego,bo wyszły dwie piękne grube kreski,ostatnią miesiączkę miałam 7 stycznia.
Pozdrawiam Was dziewczyny

Badaniem potwierdza ze jestes w ciazy a potem zaprosza Cie na scan w 12 tyg, potem juz bedziesz reguralnie chodzic do lekarza, ciaza w UK wyglada dokladnie tak samo jak w Polsce jesli by sie chodzilo panstwowo, a ze wszyscy chodza prywatnie do ginekologa w Polsce to im sie wydaje ze UK jest takie straszne. Glowa do gory, u kazdej dziewczyny objawy wygladaja inaczej i trwaja roznie. Spokojnych 9 miesiecy i ciesz sie ze juz Ci sie udalo. :)
 
Do góry