reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
czesc dziewczyny przepraszam ze sie tak wtracam ale musze napisac : poczytalam troche waszych wiadomości i chcialam wam powiedziec zebyscie byly dobrej mysli moi rodzice starali sie 8 lat moja mama 3 razy poronila pozniej urodzila mojego brata umarl ale nie tracili nadziei i oto jestem mama mówi ze jako dziecko dałam jej popalic za tą czwórke :pP takze kochane trzymam za was kciuki i za siebie w przyszlosci
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny przepraszam ze sie tak wtracam ale musze napisac : poczytalam troche waszych wiadomości i chcialam wam powiedziec zebyscie byly dobrej mysli moi rodzice starali sie 8 lat moja mama 3 razy poronila pozniej urodzila mojego brata umarl ale nie tracili nadziei i oto jestem mama mówi ze jako dziecko dałam jej popalic za tą czwórke :pP takze kochane trzymam za was kciuki i za siebie w przyszlosci

Witam!!!!! Jestem tu nowa i po przejściach we wrześniu straciłam moją kochaną córeczkę w 38tc....teraz staramy się o dzidziusia i myślę że się uda.:tak:
Pozdrawiam

Witajcie :tak: napewno nam sie uda. ja jakos jestem strasznie pozytywna i wyluzowana w tym cyklu- narazie pewnie jak sie bedzie zblizac @ to sie zacznie :-D

Pozdrawiam i uciekam kompu kompu

Wpadajcie jak najczesciej tzn codziennie :tak:
 
Witam:)
Ola jak będzie po wizycie daj nam koniecznie znac..czekamy:)
anita78 3 mam kciukasy aby @ nie przyszła...czekamy na info :)
współczuję utraty córeczki...pewnie dużo przeżyłaś ale głowa do góry...będzie dobrze,musimy byc dobrej myśli :)


...u mnie jak na razie nic ciekawego ciągle praca,praca,praca a poza tym żyję już urlopem w Polsce także z niecierpliwością czekam do marca :happy2:
miłego dnia!!
 
reklama
Witam nowe dziewuszki:-) zaglądajcie jaknajczęściej :-D
Dokladnie- daj znac nam. Ja jestem w trakcie staran wiec dzialamy ostro co pare dni.

Dla wtajemniczonych- w srode wizyta u lekarza- pewnie nas skieruja do ginekologa do szpitala. Dam znac po
Ooo to juz w tą środę??? szybko mineło:-D w takim razie trzymam kciuki za udaną wizyte i koniecznie daj znac co Wam powiedzieli:tak:
My z moim M też doszliśmy do wniosku że zaczniemy tutaj się leczyć, poczytałam trochę i okazuję sie ze inseminacja i in vitro są tutaj refundowane:-) a w polsce trzeba zapłacić mnustwo kasy... Dlatego też w czwartek wybieramy się razem do naszego GP i zaczniemy tutaj coś działąć zobaczymy co nam powie:-) Pozatym jak bedziemy robić wszystkie badania w Polsce to bedzie trwało to bardzo długo bo jesteśmy tam tylko 2 lub 3 razy w roku a nie zawsze usda sie wszystko załatwić w 2 tygodnie.... Tutaj obawiam się tylko bariery językowej mam nadzieję że bedzie przysługiwał nam tłumacz bo nie chce sie dodatkowo stresować tym że mogę czegoś nie zrozumiec:sorry2:
 
Do góry