reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witajcie dziewczyny!!!! Chyba się udało:-)Wczoraj rano zrobiłam test ciążowy,wyszły dwie kreseczki tyle tylko że ta druga bardzo słaba,poszłam zaraz do GP no i u niego niestety jedna kreseczka,ale kazał się nie załamywać ponieważ była to już godzina 17 i w tych siuśkach może było mało hormonu HCG.Dzisiaj rano zrobiłam kolejny test no i są dwie kreseczki-druga słabsza.Ale się cieszę....no i boję:-( Po niedzieli pójdę do GP i do polskiej kliniki.Pozdrowionka
3mam za was kciuki:-)


Julia Dulak | Zapal świeczkę...
 
reklama
Czesc dziewczyny, nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta na tym watku, bo wieki cale mnie nie bylo, wogole juz sie tak nie udzielam na forum jak kiedys bo te ciagle porazki mnie zalamuja poprostu i tylko bym tu medzila ciagle i marudzila pewnie :baffled: Dziewczyny mam do Was pytanko jak sie nazywaja te tabletki z olejem z wiesiolka tutaj w UK?? Ja ani nie mierze tempki, ani sluzu nie obserwuje wiec chcialabym chociaz te tabletki zaczac brac, ciagle mam nadzieje, ze sie jednak uda bez badan, lekarzy i tego wszystkiego, ale jakby nie bylo to w kwietniu bedzie juz rok odkad zaczelismy sie przytulac bez zabezpieczenia! Tak jak mowie tylko na czuja bez zadnych "wspomagaczy", ale jednak. Myslicie, ze moglabym juz cos tam GP wspomniec? Jak kiedys u niego bylam bo chcialam badania krwi, to owszem zrobili mi na tarczyce, ale tylko podstawowe, a jak wspomnialam, ze chcialabym tez podstawowych hormonow w danym dniu cyklu to powiedzial, ze nie widzi takiej potrzeby bo cykle mam jak najabardziej regularne, a usg ktore mialam tu kiedys robione wyszlo wrecz wzorowo:dry: no i taka gadka tu z nimi, ja lece do PL w kwietniu i na pewno sobie zrobie wtedy wszystkie badania hormonow, ale jakby nie bylo to wolalabym zrobic to tutaj za darmo, a nie w PL placic fortune w jakiejs prywatnej klinice. Wiadomo jak bede musiala to zrobie tam, ale jakby nie bylo to po cos sie te wszystkie insurancy, taxy itp placi wiec milo by bylo zrobic badania tutaj. Myslicie ze moglabym sie juz powoli zaczac upoimnac???

Powiem Ci ze zajrzyj do Holland&Barret jesli jest u Ciebie gdzies w poblizu maja tez przystepne ceny, ja bralam 1000mg ale skonczylam opakowanie i jakos juz nie chcialo mi sie zaczynac nowego. Tez nie mierze tempki, nie obserwuje, tylko czeste staranka. Mam nadzieje, ze Ci sie uda.
Acha no i ja Cie pamietam :tak: pozdrowionka

Cześć Dziewczyny,
Ciesze sie że dzialacie...najwazniejsze to nie stac w miejscu.
Ola85...to bardzo dobrze ze GP zaczal od Twojego M. Moj M po kilku badaniach ma kiepskie wyniki niestety :-(i poki co faszeruje go zastrzykami zaleconymi przez lekarza z PL. Zobaczymy jaki bedzie efekt. Miejmy nadzieje ze u Twojego wszysko OK. Jesli nawet nie to sie nie martwcie. W koncu tylko jeden plemnik jest potrzebny ;). No i najwazniejsze ze sprawy idą do przodu. Nawet jesli jest cos nie tak lepiej wiedziec to wczesniej.
kiciaq87...olej z wiesiolka nazywa sie tutaj Evening Primerose Oil. Są jego rozne wielkosci 300mg, 500mg i inne. Ja kupowalam wczesniej 500mg. Teraz trafilam na tanie opakowania 60 kapsulek za 59p, ale 300mg, wiec lykam 2 dziennie w pierwszej fazie cyklu do owulacji. Nie wiem z jakiego rejonu UK jestes i czy sa u Ciebie sa sklepy o nazwie Home Bargains, Quality Save, ktore rowniez prowadza małą sprzedaz lekow, ale maja m.in. powyzszy olej z wiesiolka. No i oczywiscie Boots. Ale chyba taniej wypada zamowic przez internet.
Jak jakieś pytania dajcie znać,
Ściskam Was wszyskie bo mam dzisiaj cieżki dzień. Znajoma która jest obecnie w ciąży w 6 m-cu organizuje babskie spotkanie u innej naszej znajomej ktora ma juz malego 2 miesiecznego bobasa. Po ostatnim takim spotkaniu mialam totalny rozstroj. Tylko gadki na temat bobasow, pieluszek, radosci maciezynstwa itd, mimo że wiedzą że staramy się z moim M od 1,5 roku. Zgdanijcie jak sie czułam :-(,więc póki co z takich spotkań się wykruszam. Przeciez to nie ich wina. Trudno jakoś nam teraz w życiu towarzyskim, gdzie dookoła wszyskie pary właśnie celebruja radość z narodzin maluchów.
Dobrze że tu się mamy...'Syty nie zrozumie głodnego'.
Jeszcze raz ściskam i tak pełna nadziei i usmiechu :-)

Wiem co czujesz- my Cie rozumiemy. Ja strasznie sie ciesze z tych badan- ale widze ze moj ma cykora- hmm meska duma zachwiana haha, jesli wyjda slabe to wtedy bedziemy kombinowac. Zobaczymy jakos to bedzie.
Ja tez pozdrawiam pelna nadziei

Witajcie dziewczyny!!!! Chyba się udało:-)Wczoraj rano zrobiłam test ciążowy,wyszły dwie kreseczki tyle tylko że ta druga bardzo słaba,poszłam zaraz do GP no i u niego niestety jedna kreseczka,ale kazał się nie załamywać ponieważ była to już godzina 17 i w tych siuśkach może było mało hormonu HCG.Dzisiaj rano zrobiłam kolejny test no i są dwie kreseczki-druga słabsza.Ale się cieszę....no i boję:-( Po niedzieli pójdę do GP i do polskiej kliniki.Pozdrowionka
3mam za was kciuki:-)


Julia Dulak | Zapal świeczkę...

No to gratulacje mozesz byc pewna ze Ci sie udalo, moze byc slaba ta druga, wazne ze jest.

Wrzuc zdjecie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heh no ja tez planuje zmiane fryzurki juz za jakies dwa tygodnie :)) zapuszczalam wlosy bo ma krecone (ale caly czas prostuje) i stwierdzilam, ze jak beda troche dluzsze to beda lepiej wygladac krecone, bo nie chce mi sie ich tak ciagle prostowac, ale stwierdzilam, ze jednak utrzymanie dluzszych kreconych jest jeszcze ciezsze niz prostowanie krotszych ;) i ide sie obciac na krotko :)
A chcialam zapytac co tam u Sandry? Czasem tu do Was zagladalam ostatnio i jakos nie widzialam jej postow?
 
Heh no ja tez planuje zmiane fryzurki juz za jakies dwa tygodnie :)) zapuszczalam wlosy bo ma krecone (ale caly czas prostuje) i stwierdzilam, ze jak beda troche dluzsze to beda lepiej wygladac krecone, bo nie chce mi sie ich tak ciagle prostowac, ale stwierdzilam, ze jednak utrzymanie dluzszych kreconych jest jeszcze ciezsze niz prostowanie krotszych ;) i ide sie obciac na krotko :)
A chcialam zapytac co tam u Sandry? Czasem tu do Was zagladalam ostatnio i jakos nie widzialam jej postow?

Ja mam fryzurke te co mialam tylko troche sie podcielam i zmienilm kolor.

Malo dziewczyn starych mam na mysli stazem :tak:
 
reklama
Witam

Wrocilam od lekarza, powiedzial moje wyniki w normie, wiec wysyla mojego na sperm count. Ma wizyte 19 stycznia i go skieruja do szpitala. Takze rusza sie rusza cos. Dam Wam znac co i jak pozniej.

Dzisiaj mam na popoludnie do pracy ze wzgledu na wizyte ranna, wiec wroce dopiero po 22, pewnie padne odrazu do lozka bo jutro mam na 6.

Papatki
No to świetnie Oleńko super że w końcu coś zaczeliście robić:tak: teraz będzie juz bliżej jak dalej do dzidziunia, trzymam kciuki żeby wyniki M były dobre bo to bardzo ważne. Fajnie ze coś się ruszyło:-) pozdawiam

Witajcie dziewczyny!!!! Chyba się udało:-)Wczoraj rano zrobiłam test ciążowy,wyszły dwie kreseczki tyle tylko że ta druga bardzo słaba,poszłam zaraz do GP no i u niego niestety jedna kreseczka,ale kazał się nie załamywać ponieważ była to już godzina 17 i w tych siuśkach może było mało hormonu HCG.Dzisiaj rano zrobiłam kolejny test no i są dwie kreseczki-druga słabsza.Ale się cieszę....no i boję:-( Po niedzieli pójdę do GP i do polskiej kliniki.Pozdrowionka
3mam za was kciuki:-)
Moje gratulacje:-) skoro teścior wyszedł pozytywny to napewno jest fasolinka:-D fajnie że w końcu którejś z nas się udało bo dawno nie było u nas zafasolkowanej. Życzę duzo zdrówka, dbaj o siebie i odzywaj się czasem co i jak:-)

Ja tez jestem juz po wizycie u GP jestem trochę rozczarowana bo powiedział mi że tu w UK dopiero po dwóch latach staranek para jest zakwalifikowana jako niepłodna:dry: ja myślałam że rok tak jak w pl. W każdym razie powiedziałam prawdę ze staramy sie 1,5 roku no i oczywiscie musimy poczekać bo nie ma 2 lat:wściekła/y: No i powiedział jeszcze ze te badanka które robił mój M w polsce w ogóle tu się nie liczą i musimy tu zacząć wszystko od nowa (paranoja).
Ale zlitował sie trochę nad nami i w marcu (dpoiero) w 21 dniu cyklu mam się do niego zgłosić i zrobi mi badanka czy mam owulację i przy okazji da mi skierowanie dla M na badania żołnierzyków. Czyli w zasadzie dalej stoimy w miejscu bo wiemy gdzie jest problem ale tu musimy robić wszystko od początku. Cieszę się tylko z tego że teraz bedziemy robić wszystko tu na miejscu i nie trzeba za te badania płacić tak jak w Polsce i mam nadzieję że mimo wszystko i tak wszystko pójdzie szybciej bo nie musimy juz specjalnie latać do Polski tylko tu się nami zajmą. W takim układzie musimy czekać do marca:dry:
Pytałam sie jeszcze o inseminaccję i in vitro jak to tutaj z tym jest i rzeczywiście tu te zabiegi są refundowane do 3 prób i inseminacja i in vitro:-) takze w razie czego wiem ze mamy to za darmo a w Pl kosztuje to kupe kasy. Tylko że zanim zrobią tutaj te zabiegi to musza nas przebadać w zdłuz i w szerz czy napewno nie mozemy naturalnie począć dzidzi i obawiam się ze to bedzie trwało bardzo długo:-( Zobaczymy jak to bedzie, ale ciesze się ze zaczęliśmy działać tutaj myśle że i tak wszystko pójdzie szybciej niz w Polsce:tak:
 
Do góry