reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Czesc dziewczyny ,niew wiem czy jeszcze mnie pamietacie ;-) Dawno mnie nie b ylo , wpadlam zobaczyc co u was :)
U mnie nic nowego ,po za tym ,ze nadal mnie badaja (jak pamietacie moze mam jedno badanie na pol roku ;) ) No i biore progesteron od tego cyklu ,moze cos pomoze :blink:.
Zycze powodzenia wszystkim staraczkom na Wyspach i wielki hug dla Oli ,nie zalamuj sie , najwazniejsze to sie nie poddawac.
Pozdrawiam. :)

Hej. jasne ze jestes pamietana :) dawno Cie nie bylo. wzajemnie zycze Ci wszystkiego naj w Nowym Roku. Zagladaj do nas czesciej :tak:
 
Wlasnie dostalam wiadomosc o kolejnej ciazy od kumpeli, a najpierw pyta mnie- czy myslimy o powiekszeniu rodziny no szlag moze czlowieka trafic na miejscu. Smutno zaczal sie nowy rok i tutaj i na staraczkach 2009 tez zadnej sie nie udalo. Ja nie wiem czy naokolo sie wszystkie zmówily czy co?
Ciesze sie ze mam forum i te i tamte- z M ciezko czasami pogadac. Ostatnio mi oznajmil ze nie chce dziecka ! a potem po cichu mowi, moze sie uda jak bedzie tak mowil. :-D Gupek jeden.
Wiem ze cierpi w srodku, tymbardziej ze brat bedzie pierwszy a to on jest starszy wiec napewno meskie ego cierpi.
Nie poddam sie, no nie ma innej opcji- ale entuzjazm opadl. W zeszlym roku przed staraniami kupilismy kombi z mysla o dziecku, od wczoraj jest na auto-traderze, koniec wozenia powietrza. Zmiany trzeba wprowadzic, moze wtedy cos bedzie lepiej
Ehh z kąd ja to znam my tez przeprowadzilismy się na większe mieszkanie z myślą o bobasie i co? i pokój stoi wolny :-( nie przejmój się Ola najwazniejsze to nie tracić nadzij wiem ze to nie łatwe, ale trzeba walczyc :tak:
U mnie oczekiwania na @ z moich wyliczeń powinnam dostac wczoraj albo dziś jak narazie nic. Chociaż wczoraj miałam dziwną sytuajcę. Wieczorem czułam sie bardzo źle tak jak na @, byłam pewna ze juz dostałam. Poszłam do ubikacji i faktycznie miałam plamienia jak zawsze tuż przed @. Ale o dziwo przez całą noc i dzisiejszy dzień nic więcej nie poleciało:baffled: wsumie dzisiaj czuję się juz normalnie i @ nie ma.... Nie wiem o co chodzi jak zwykle musiało się cos poknocić:dry:
 
Roxii hmmm bądz dobrej mysli,3 mam kciuki kochana i daj znac co się dzieje;)


uciekam spac,dobranoc!
Dziękuję, ale nie chcę sobie robić złudnych nadzieji, bo wiem jak potem to boli:zawstydzona/y: chciałabym żeby to była fasolka ale szczerze w to wątpię tyle miesięcy próbowaliśmy i nic to dlaczego teraz miałoby się udać? no chybaże to rzeczywiście cud :eek:
Będe Was informować jak sytuacja się rozwija.
Dobranoc.
 
reklama
Witam! Niestety tak jak myślałam to nie fasolka :-( dzisiaj rano przylazła @:-( Nie wiem dlaczego miałam te plamiena nigdy tak nie było, moj organizm poprostu robi mi jakieś kawały :dry: Także następny miesiąc spisany na straty.
Powloli zaczynam się przekonywać do tego że nie mamy szans na naturalne poczęcie dzidzi:-( Nie dopuszczam do siebie takiej myśli ale chyba jednak...
Ehhh no nic następny miesiąc przed nami i następne staranka ale juz chyba wiem czym one się zakończą..:-(
 
Do góry