reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Dziewczyny,
Ja tylko tak dla przypomnienia. Jak już wiecie my jesteśmy po pierwszej wizycie w szpitalu na którą skierował nas nasz GP. Pamiętajcie, mówcie że staracie sie już bardzo długo...najlepiej nadmienić około 3 lata, bo to wymagane minimum do zabiegu in-vitro, no chyba, że są inne wskazania. Ale nawet jeśli są to NHS próbuje zawsze minimalizować koszty i jeśli starania są mniej niż rok to zachęcą Was do dalszych prób i to wszystko. Jeśli macie jakieś pytania walcie do mnie śmiało. Ja mam kolejną wizytę w szpitalu w przyszłą środę. Od naszej pierwszej wizyty minęło 6 miesięcy. Takie tutaj obowiązuja terminy, więc rdzę zacząć już stukać do drzwi lekarzy i oczywiście próbować dalej. Wizytę zawsze odwołać można, czego Wam oczywiście życzę.
Ściskam gorąco!:-)
 
reklama
Witam nowe dziewuszki:-) zaglądajcie jaknajczęściej :-D

Ooo to juz w tą środę??? szybko mineło:-D w takim razie trzymam kciuki za udaną wizyte i koniecznie daj znac co Wam powiedzieli:tak:
My z moim M też doszliśmy do wniosku że zaczniemy tutaj się leczyć, poczytałam trochę i okazuję sie ze inseminacja i in vitro są tutaj refundowane:-) a w polsce trzeba zapłacić mnustwo kasy... Dlatego też w czwartek wybieramy się razem do naszego GP i zaczniemy tutaj coś działąć zobaczymy co nam powie:-) Pozatym jak bedziemy robić wszystkie badania w Polsce to bedzie trwało to bardzo długo bo jesteśmy tam tylko 2 lub 3 razy w roku a nie zawsze usda sie wszystko załatwić w 2 tygodnie.... Tutaj obawiam się tylko bariery językowej mam nadzieję że bedzie przysługiwał nam tłumacz bo nie chce sie dodatkowo stresować tym że mogę czegoś nie zrozumiec:sorry2:

Nio to juz jutro :) na 8.40 mam wizyte. Strasznie sie wyluzowalam teraz, staramy sie wlasnie, mamy zaplanowany urlop na polowe lutego, wiec gdzies polecimy sobie sie odstresowac.

Tez sie zastanawialam nad lataniem do Polski do lekarza, ale dobilismy do 12 miechów wiec sie zajma nami tutaj, na spokojnie, bez ruszania urlopu z pracy i cos napewno sie ruszy.

Aaaa no i nie wiem czy Wam pisalam ale sprzedalismy nasze kombi jupiii i mamy juz nowe wiec juz sie uspokoilam.

Buzki i odezwe sie jutro, ale mam na popoludnie wiec bede po 22
 
hejka
Olka daj znac jak po wizycie?3 mam mocno kciukasy.Fajnie że auto sprzedane,jesteś spokojniejsza to super :tak::-)
Roxii jeżeli takie zabiegi są tu refundowane to pewnie że trzeba skorzystac,również 3 mam mocno kciukasy i koniecznie daj znac co i jak?
Kati ty również napisz jak było na spotkaniu?



dziewczyny głowa do góry...buziaki!uciekam spac!!! :-)
 
Witam

Wrocilam od lekarza, powiedzial moje wyniki w normie, wiec wysyla mojego na sperm count. Ma wizyte 19 stycznia i go skieruja do szpitala. Takze rusza sie rusza cos. Dam Wam znac co i jak pozniej.

Dzisiaj mam na popoludnie do pracy ze wzgledu na wizyte ranna, wiec wroce dopiero po 22, pewnie padne odrazu do lozka bo jutro mam na 6.

Papatki
 
Ostatnia edycja:
Witam

Wrocilam od lekarza, powiedzial moje wyniki w normie, wiec wysyla mojego na sperm count. Ma wizyte 19 stycznia i go skieruja do szpitala. Takze rusza sie rusza cos. Dam Wam znac co i jak pozniej.

Dzisiaj mam na popoludnie do pracy ze wzgledu na wizyte ranna, wiec wroce dopiero po 22, pewnie padne odrazu do lozka bo jutro mam na 6.

Papatki

Olka to świetnie że już coś się do przodu u was ruszyło.
Włączyła się nadzieja...cieszę się i życzę z całego serducha fasolinki wam :tak:;-)
Daj znac jak już Twój będzie po badaniach,3 mam kciukasy!
I życzę milej pracy,ja miałam iśc dziś na 2 zmianę ale zadzwonili i powiedzieli że mam dziś wolne heh :cool2:
miłego dnia!!!
 
Olka to świetnie że już coś się do przodu u was ruszyło.
Włączyła się nadzieja...cieszę się i życzę z całego serducha fasolinki wam :tak:;-)
Daj znac jak już Twój będzie po badaniach,3 mam kciukasy!
I życzę milej pracy,ja miałam iśc dziś na 2 zmianę ale zadzwonili i powiedzieli że mam dziś wolne heh :cool2:
miłego dnia!!!

No obawialam se ze zajma sie nim na koncu, bo tak mialo pare moich kolezanek w miescie,a przeciez u faceta to tylko jedne badanie i ja moge byc niewiadomo jak zdrowa a jesli on ma kijowe wyniki to beda nici.
Na szczescie lekarz rzeczowy, wiec powiedzial jesli jego wyniki beda ok to dopiero wtedy do szpitala nas skieruja do gina- takze jestem bardzo zadowolona z przebiegu sprawy :happy2:
 
Czesc dziewczyny, nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta na tym watku, bo wieki cale mnie nie bylo, wogole juz sie tak nie udzielam na forum jak kiedys bo te ciagle porazki mnie zalamuja poprostu i tylko bym tu medzila ciagle i marudzila pewnie :baffled: Dziewczyny mam do Was pytanko jak sie nazywaja te tabletki z olejem z wiesiolka tutaj w UK?? Ja ani nie mierze tempki, ani sluzu nie obserwuje wiec chcialabym chociaz te tabletki zaczac brac, ciagle mam nadzieje, ze sie jednak uda bez badan, lekarzy i tego wszystkiego, ale jakby nie bylo to w kwietniu bedzie juz rok odkad zaczelismy sie przytulac bez zabezpieczenia! Tak jak mowie tylko na czuja bez zadnych "wspomagaczy", ale jednak. Myslicie, ze moglabym juz cos tam GP wspomniec? Jak kiedys u niego bylam bo chcialam badania krwi, to owszem zrobili mi na tarczyce, ale tylko podstawowe, a jak wspomnialam, ze chcialabym tez podstawowych hormonow w danym dniu cyklu to powiedzial, ze nie widzi takiej potrzeby bo cykle mam jak najabardziej regularne, a usg ktore mialam tu kiedys robione wyszlo wrecz wzorowo:dry: no i taka gadka tu z nimi, ja lece do PL w kwietniu i na pewno sobie zrobie wtedy wszystkie badania hormonow, ale jakby nie bylo to wolalabym zrobic to tutaj za darmo, a nie w PL placic fortune w jakiejs prywatnej klinice. Wiadomo jak bede musiala to zrobie tam, ale jakby nie bylo to po cos sie te wszystkie insurancy, taxy itp placi wiec milo by bylo zrobic badania tutaj. Myslicie ze moglabym sie juz powoli zaczac upoimnac???
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Ciesze sie że dzialacie...najwazniejsze to nie stac w miejscu.
Ola85...to bardzo dobrze ze GP zaczal od Twojego M. Moj M po kilku badaniach ma kiepskie wyniki niestety :-(i poki co faszeruje go zastrzykami zaleconymi przez lekarza z PL. Zobaczymy jaki bedzie efekt. Miejmy nadzieje ze u Twojego wszysko OK. Jesli nawet nie to sie nie martwcie. W koncu tylko jeden plemnik jest potrzebny ;). No i najwazniejsze ze sprawy idą do przodu. Nawet jesli jest cos nie tak lepiej wiedziec to wczesniej.
kiciaq87...olej z wiesiolka nazywa sie tutaj Evening Primerose Oil. Są jego rozne wielkosci 300mg, 500mg i inne. Ja kupowalam wczesniej 500mg. Teraz trafilam na tanie opakowania 60 kapsulek za 59p, ale 300mg, wiec lykam 2 dziennie w pierwszej fazie cyklu do owulacji. Nie wiem z jakiego rejonu UK jestes i czy sa u Ciebie sa sklepy o nazwie Home Bargains, Quality Save, ktore rowniez prowadza małą sprzedaz lekow, ale maja m.in. powyzszy olej z wiesiolka. No i oczywiscie Boots. Ale chyba taniej wypada zamowic przez internet.
Jak jakieś pytania dajcie znać,
Ściskam Was wszyskie bo mam dzisiaj cieżki dzień. Znajoma która jest obecnie w ciąży w 6 m-cu organizuje babskie spotkanie u innej naszej znajomej ktora ma juz malego 2 miesiecznego bobasa. Po ostatnim takim spotkaniu mialam totalny rozstroj. Tylko gadki na temat bobasow, pieluszek, radosci maciezynstwa itd, mimo że wiedzą że staramy się z moim M od 1,5 roku. Zgdanijcie jak sie czułam :-(,więc póki co z takich spotkań się wykruszam. Przeciez to nie ich wina. Trudno jakoś nam teraz w życiu towarzyskim, gdzie dookoła wszyskie pary właśnie celebruja radość z narodzin maluchów.
Dobrze że tu się mamy...'Syty nie zrozumie głodnego'.
Jeszcze raz ściskam i tak pełna nadziei i usmiechu :-)
 
Do góry