reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Ola trzymam kciuki w takim razie w następnym cyklu ;)

ja mierzyłam temperaturę od stycznia i generalnie mało kiedy miałam skok temperatury. w maju byłam w Polsce lekarz wszystko wie :) od następnego cyklu będę używała testy owulacyjne bo straciłam cierpliwość do mierzenia temperatury...

teraz myślę już tylko o moim urlopie ;)
 
reklama
Wpadlam sie zameldowac i bez dobrych wiesci- rozkreca sie u mnie @, wiec zaloba w domu. Testy owulacyjne juz kupione czekam az przyjda i do dziela...

Ola rownierz trzymam kciuki za nastepny cykl, nie teraz bedzie za miesiac, ja przynajmniej tak sobie mowie:tak:

Krufka no ja tez juz z niecierpliwoscia czekam na urlop, jeszcze tylko jutro do pracy i lece na 10 dni do Polski:-) odstresowac sie troche, mam nadzieje ze pomoze to sie ewentualnej fasolce rozgoscic.
No bo ja dzis 14 dzien cyklu, wiec owu powinna byc dzis ewntualnie jutro, takze staranka beda na calego tym bardziej ze nie bedziemy sie widziec przez jakis czas;-)
 
Wonka dzieki wielkie:-)
a co do tej ginki z Londynu to tez mi sie wydaje ze najodpowiedniejsza bedzie, duzo ludzi ja chwalilo wiec cos musi w tym byc:tak:
Ja jak narazie to pojde sie w polsce przebadac, a jakby sie tak fasolinka zdarzyla to pewnie tez sie do niej wybiore,
jak juz bedziesz po wizycie to daj koniecznie znac jak wrazenia ;-)

pozdrowienia dla wszystkich
 
Wpadlam sie zameldowac i bez dobrych wiesci- rozkreca sie u mnie @, wiec zaloba w domu. Testy owulacyjne juz kupione czekam az przyjda i do dziela...
Ehh tak mi przykro :-( ale nie załamuj się, głowa do góry w końcu musi się udać:tak: Trzymam kciuki za następny cykl :-) Jesteśmy z Tobą:-)
 
Hej dziewuszki!!! co tam u was ??? cos cicho sie tu ostatnio zrobiło...

Roxi, krufka, sandra jak tam wasze temperaturki???:blink: już staranka zaczęte??:-)
krufka kiedy ty sie na ten urlop wybierasz??

ja dzisiaj zrobie testa owulacyjnego bo wczoraj już mi sie delikatny śluz płodny pojawił tak wiec licze że temperaturka skoczy za jakieś 3-4 dni :tak:
dzisiaj jak narazie 36,3, wczoraj i przedwczoraj 36,4
a działamy już od wtorku tak troche na rozgrzewke:rofl2::-D:-D
 
Hej dziewuszki!!! co tam u was ??? cos cicho sie tu ostatnio zrobiło...

Roxi, krufka, sandra jak tam wasze temperaturki???:blink: już staranka zaczęte??:-)
krufka kiedy ty sie na ten urlop wybierasz??

ja dzisiaj zrobie testa owulacyjnego bo wczoraj już mi sie delikatny śluz płodny pojawił tak wiec licze że temperaturka skoczy za jakieś 3-4 dni :tak:
dzisiaj jak narazie 36,3, wczoraj i przedwczoraj 36,4
a działamy już od wtorku tak troche na rozgrzewke:rofl2::-D:-D
Witaj u mnie straranka tez juz zaczęte:-D, a tempki nie mierzę jakos zaleniwa jestem he he, a poza tym nie wiem czy u mnie mierzenie temp. coś da bo ja biorę luteinę od 16 dnia cyklu i nie wiem czy to ma jakis wpływ:confused: Podejrzewam że tak bo w końcu są to hormony:confused:,:confused: zresztą sama nie wiem a Wy co o tym sądzicie, wiecie coś na ten temat???
 
reklama
Hej dziewuszki!!! co tam u was ??? cos cicho sie tu ostatnio zrobiło...

Roxi, krufka, sandra jak tam wasze temperaturki???:blink: już staranka zaczęte??:-)
krufka kiedy ty sie na ten urlop wybierasz??

ja dzisiaj zrobie testa owulacyjnego bo wczoraj już mi sie delikatny śluz płodny pojawił tak wiec licze że temperaturka skoczy za jakieś 3-4 dni :tak:
dzisiaj jak narazie 36,3, wczoraj i przedwczoraj 36,4
a działamy już od wtorku tak troche na rozgrzewke:rofl2::-D:-D


u mnie statrank zaczne w niewdziele... w poniedialek owulka to jeszcze mojego tak do srody, czwartku pomecze codziennie :-):-):-):-)ja mierze temp dwoma temp bo jakos nie wierze temu co ostatnio kupilam... niby jakis specjaly ze 2 miejsca po przecinku z dokladnoscia do +/- 0,01 ale jakos mu nie ufam...

to jest normalnym termometrem z 1 miejscem po przecinku:
chartgraph_module.php


a to temp z 2 miejscami po przecinku... sorki ze pisze ale nie moge wkleic 2 roznych wykresow... jak wkleje nawet inny to one sie wtedy automatycznie zamieniaja na 2 takie same :confused::confused:
oto temp:
1dc 36.40

4dc 36.47
5dc 36.45
6dc 36.46
7dc 36.45
8dc 36.32
9dc 36.29
10dc 36.41
11dc 36.29
 
Do góry