reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

cześć dziewczyny, wpadłam do was na chwilkę.:-)
Dziś miałam wizytę u położnej. Wypełnienie papierów i ogólnie to spotkanie organizacyjne. Pytałam się czy można wcześniej jakieś usg zrobić. ale ona stwierdziła, że jedynie to co jest w 12 tygodniu. Poza tym oni bardzo ufają domowym testom. Więc czekam dalej, usg mam na 6 sierpnia więc już bliżej jak dalej. Objawów u mnie prawie żadnych. Zmęczenie i senność minęły, czasem w nocy wstanę do toalety, nudności i wymiotów w ogóle nie mam. Czuję się bardzo dobrze, aż się dziwię że tak dobrze będąc w ciąży. Tym bardziej, że niektóre już nawet brzuszki mają, a ja dalej nie. Tzn swoje sadełko oczywiście mam, ale nie widzę żeby urósł od ciąży. :-D
Ja tu trzymam za Was kciuki laseczki dalej, i będę kibicować pod koniec waszych cyklów. Pozdrawiam :-)
 
reklama
hallo kobitki!!!:-) wczoraj robiłam testa ale jeszcze negatywny, nie wiem czy dzis zrobić czy dopiero jutro bo mi tylko 3 zostały:-p pomysle jeszcze;-) a temka znów dzisiaj spadła do 36,2

Witaj u mnie straranka tez juz zaczęte:-D, a tempki nie mierzę jakos zaleniwa jestem he he, a poza tym nie wiem czy u mnie mierzenie temp. coś da bo ja biorę luteinę od 16 dnia cyklu i nie wiem czy to ma jakis wpływ:confused: Podejrzewam że tak bo w końcu są to hormony:confused:,:confused: zresztą sama nie wiem a Wy co o tym sądzicie, wiecie coś na ten temat???

nie mam pojęcia czy ma wpływ po luteinie:sorry2:,
ale do 16dc morzesz mierzyć czemu nie, wtedy przynajmniej wiesz ze owulacja byla, no chyba rozpoznajesz owulacje po innych objawach;-):-)

u mnie statrank zaczne w niewdziele... w poniedialek owulka to jeszcze mojego tak do srody, czwartku pomecze codziennie :-):-):-):-)ja mierze temp dwoma temp bo jakos nie wierze temu co ostatnio kupilam... niby jakis specjaly ze 2 miejsca po przecinku z dokladnoscia do +/- 0,01 ale jakos mu nie ufam...

to jest normalnym termometrem z 1 miejscem po przecinku:
chartgraph_module.php


a to temp z 2 miejscami po przecinku... sorki ze pisze ale nie moge wkleic 2 roznych wykresow... jak wkleje nawet inny to one sie wtedy automatycznie zamieniaja na 2 takie same :confused::confused:
oto temp:
1dc 36.40

4dc 36.47
5dc 36.45
6dc 36.46
7dc 36.45
8dc 36.32
9dc 36.29
10dc 36.41
11dc 36.29

jak narazie ładna ta twoja temperaturka, zobaczymy kiedy podskoczy:-)
ja mierze takim zwykłym elektronicznym z tylko jednym miescem po przecinku i tez nie jestem z niego zadowolona, bo nie ma takiej dokładnosci,:rolleyes2:


cześć dziewczyny, wpadłam do was na chwilkę.:-)
Dziś miałam wizytę u położnej. Wypełnienie papierów i ogólnie to spotkanie organizacyjne. Pytałam się czy można wcześniej jakieś usg zrobić. ale ona stwierdziła, że jedynie to co jest w 12 tygodniu. Poza tym oni bardzo ufają domowym testom. Więc czekam dalej, usg mam na 6 sierpnia więc już bliżej jak dalej. Objawów u mnie prawie żadnych. Zmęczenie i senność minęły, czasem w nocy wstanę do toalety, nudności i wymiotów w ogóle nie mam. Czuję się bardzo dobrze, aż się dziwię że tak dobrze będąc w ciąży. Tym bardziej, że niektóre już nawet brzuszki mają, a ja dalej nie. Tzn swoje sadełko oczywiście mam, ale nie widzę żeby urósł od ciąży. :-D
Ja tu trzymam za Was kciuki laseczki dalej, i będę kibicować pod koniec waszych cyklów. Pozdrawiam :-)

witaj bajeczka!!! ciesze sie że u Ciebie wszystko dobrze :-)
a brzuszek już niedługo będzie widac:tak: a jak z apetytem ??? dużo wcinasz??:-D
 
cześć dziewczyny, wpadłam do was na chwilkę.:-)
Dziś miałam wizytę u położnej. Wypełnienie papierów i ogólnie to spotkanie organizacyjne. Pytałam się czy można wcześniej jakieś usg zrobić. ale ona stwierdziła, że jedynie to co jest w 12 tygodniu. Poza tym oni bardzo ufają domowym testom. Więc czekam dalej, usg mam na 6 sierpnia więc już bliżej jak dalej. Objawów u mnie prawie żadnych. Zmęczenie i senność minęły, czasem w nocy wstanę do toalety, nudności i wymiotów w ogóle nie mam. Czuję się bardzo dobrze, aż się dziwię że tak dobrze będąc w ciąży. Tym bardziej, że niektóre już nawet brzuszki mają, a ja dalej nie. Tzn swoje sadełko oczywiście mam, ale nie widzę żeby urósł od ciąży. :-D
Ja tu trzymam za Was kciuki laseczki dalej, i będę kibicować pod koniec waszych cyklów. Pozdrawiam :-)

hej kochana :-) ale fajnie tak jak tos napisze co i jak :-) wiadomo czego sie pozniej mozna spodziewac... w ogole usg bedziesz miec na poczatku sierpnia to tak licze ze bedziesz w 9tc... to szybko nawet... bo normalnie to 12tc..
 
witaj bajeczka!!! ciesze sie że u Ciebie wszystko dobrze :-)
a brzuszek już niedługo będzie widac:tak: a jak z apetytem ??? dużo wcinasz??:-D
no musze sie przyznac ze jem troszke wiecej, musze rano w pracy cos zjesc bo mnie skreca z glodu, jak nigdy. Ale jakos wielkiego apetytyu nie mam. Chociaz tydzien temu zrobilam gar ogorkowej bo mialam chcice:-D

hej kochana :-) ale fajnie tak jak tos napisze co i jak :-) wiadomo czego sie pozniej mozna spodziewac... w ogole usg bedziesz miec na poczatku sierpnia to tak licze ze bedziesz w 9tc... to szybko nawet... bo normalnie to 12tc..
no wlasnie u mnie to sie dopiero okaze ktory to tyzien na usg. Jak juz wczesniej pisalam moje cykle sie wydluzyly ostatnio, i moja ostatnia owulka byla (wg temperatury) prawie 4 tygodnie od dnia miesiaczki. Wiec polozna wyliczyla mi ze jestem w 8 tygodniu, a ja sobie tak po cichu licze ze moze byc to 6 tydzien dopiero. Mi tam pasuje te usg ze tak szybko bo ja juz nie moge wytrzymac tej niewiedzy, czy wszytsko jest ok.
 
Od prawie 2 ch miesiecy mam wydety brzuch. Odrazu mowie ze nie sadze ze jestem w ciazy, mam ogromny apetyt, do toalety chodze co 15 -20 minut a poprzedni okres to było plamienie i trwało okolo 9 dni, mam nieregularna @ i szczerze nie wiem kiedy powinnam dostac nastepna, bardzo bym, chciała miec dziecko ale z taka miesiaczka to ciezko wychwycic dni plodne:( gratuluje wszystkim przyszłym mamom na forum:)
 
cześć dziewczyny, wpadłam do was na chwilkę.:-)
Dziś miałam wizytę u położnej. Wypełnienie papierów i ogólnie to spotkanie organizacyjne. Pytałam się czy można wcześniej jakieś usg zrobić. ale ona stwierdziła, że jedynie to co jest w 12 tygodniu. Poza tym oni bardzo ufają domowym testom. Więc czekam dalej, usg mam na 6 sierpnia więc już bliżej jak dalej. Objawów u mnie prawie żadnych. Zmęczenie i senność minęły, czasem w nocy wstanę do toalety, nudności i wymiotów w ogóle nie mam. Czuję się bardzo dobrze, aż się dziwię że tak dobrze będąc w ciąży. Tym bardziej, że niektóre już nawet brzuszki mają, a ja dalej nie. Tzn swoje sadełko oczywiście mam, ale nie widzę żeby urósł od ciąży. :-D
Ja tu trzymam za Was kciuki laseczki dalej, i będę kibicować pod koniec waszych cyklów. Pozdrawiam :-)
Hej bajeczka to świetnie że u Ciebie wszystko wporządku i że dobrze się czujesz, oby tak było przez całą ciąże, a do usg już niedaleko zleci szybciukto zobaczysz :tak: Pozdrawiam gorąco i dużo zdrówka życzę:laugh2:
 
Od prawie 2 ch miesiecy mam wydety brzuch. Odrazu mowie ze nie sadze ze jestem w ciazy, mam ogromny apetyt, do toalety chodze co 15 -20 minut a poprzedni okres to było plamienie i trwało okolo 9 dni, mam nieregularna @ i szczerze nie wiem kiedy powinnam dostac nastepna, bardzo bym, chciała miec dziecko ale z taka miesiaczka to ciezko wychwycic dni plodne:( gratuluje wszystkim przyszłym mamom na forum:)

brałaś wczensiej tabletki atykoncepcyjne? bo ja tak miałam po tabletkach wlasnie takie dziwneobjawy i tez na początku myslalam ze to objawy ciązy i tak ajk ty miałam niereguralne cykle, po 40 dni nawet
 
reklama
nie ja niebiore tabletek, a jeszcze dwa miesiace temu mogłam zjesc np.samego subwaya i to starczało mi na cały dzien a teraz non stop mysle o jedzeniu,
 
Do góry