reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witam:blink:
Krufka ja mysle ze nie masz po owu jeszcze, za wczesnie troche, robisz jakies testy owulacyjne czy cos?? kurcze nie wiem co Ci poradzic bo ja nigdy zadnych plamien nie mialam, a pewnie sama bym sie pogubila jak tu @ liczyc w takiej sytuacji:confused: A co lekarz na to?? rozmawialas z kims o tym??
Ola trzymam mocno kciuki za tesciora, a swoja droga to podziwiam Cie za cierpliwosc bo ja bym juz chyba z 3 testy przynajmniej zrobila:-D jeszcze przed terminem @.
Mellisa rownierz trzymam kciuki aby sie Wam udalo zmajstrowac maly prezencik dla Was:tak:
Dorota, ile jeszcze musicie czekac, zeby zaczac staranka?? trzymam rownierz kciuki za Ciebie :-D
 
reklama
Czesc Dziewczyny :happy2:
Troche ostatnio cicho siedze ,pisac mi sie nie chce;-),ale was podczytuje :blink:.


u mnie dalej @ więc ze staranek ejszcze nici. i tak sobie myślę że może przez te moje dwa dni plamień a potem @ jak zaczynam staranka to mam juz po owulacji? bo staranka zacznę najwcześniej we wtorek czyli licząc od zeszlego poniedzialku 9-10 dnia cyklu...
Krufko odliczanie dni cyklu zaczynasz od krwawienia , Plamienia zaliczane sa jeszcze do starego . Tak wiec mysle ,ze jerszcze do owulacji ci troche zostalo.
Z reszta trudno cos oceniac . Bo ja myslalam zawsze ,ze mam owulke dokladnie 14 dni przed @ jednak moja faza lutealna ,czsem trwa tylko 9-10 dni ,dlatego jajeczkuje pozniej niz myslalam.:huh:
Zaobserwowalam to dopiero mierzac temperature.

Choc przyznaje sie ,ze w tym cyklu ,odpuscilam sobie ,najpierw @ ,teraz jakies przeziembienie ,wiec stwierdzilam ,ze i tak malo co zaobserwuje :sorry2:.
Z reszta 20 juz moja wizyta w klinice ,moze wreszcie cos mi pomoga ,bardzo na to licze:happy2:.
 
hej kochane... chce sie was zapytac tak z ciekawosci bo moze ktoras z was wie... ile trzeba czekac na wyniki badan sperny robione w szpitalu (w uk nie w polsce)?? bo my mamy badania 31 lipca i tak sie zastanawialam ile bedziemy musaieli czekac na wyniki...
 
Wpadlam sie zameldowac i bez dobrych wiesci- rozkreca sie u mnie @, wiec zaloba w domu. Testy owulacyjne juz kupione czekam az przyjda i do dziela...
 
hej kochane... chce sie was zapytac tak z ciekawosci bo moze ktoras z was wie... ile trzeba czekac na wyniki badan sperny robione w szpitalu (w uk nie w polsce)?? bo my mamy badania 31 lipca i tak sie zastanawialam ile bedziemy musaieli czekac na wyniki...
My juz czekamy dwa tygodnie , dzis bylam u gp sprawdzic czy juz sa wyniki i niestety nie ma.Powiedzieli mi ze moge czekac do 3 tygodni:szok:
 
reklama
Do góry