reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Od prawie 2 ch miesiecy mam wydety brzuch. Odrazu mowie ze nie sadze ze jestem w ciazy, mam ogromny apetyt, do toalety chodze co 15 -20 minut a poprzedni okres to było plamienie i trwało okolo 9 dni, mam nieregularna @ i szczerze nie wiem kiedy powinnam dostac nastepna, bardzo bym, chciała miec dziecko ale z taka miesiaczka to ciezko wychwycic dni plodne:( gratuluje wszystkim przyszłym mamom na forum:)
Witamy, witamy:-) dziwne te Twoje objawy a robiłaś test??? myślę że to pierwsze co powinnas zrobić bo inaczej to tak cięzko stwierdzić czy jesteś w ciąży czy nie:tak:, objawy niby są, ale ciężko tak na oko coś powiedzieć. A dlaczego "nie sądzisz" że jesteś w ciąży??? moze akurat:tak: zrob teścik i się przekonamy:-D trzymam kciuki!!!
 
reklama
Ja nie mysle ze to ciaza, cieszyłabym sie oczywiscie ale mysle ze to cos innego. bo ostatni okres trwał jak wspomniałam około 9 dni , szczerzee nie uwazamy z chłopakiem bo stwierdzilismy ze jak dzidzi bedzie to super i jak nie bedzie to tez ok. zrobie test jak nie dostane miesiaczki po za tym na takie objawy to jeszcze za wczesnie prawda??
 
Głupio jest sie przyznac ale niewiedziałam jak sprawdzac dni płodne poprzez temperature i od jutra zaczne to robic i moze wkoncu uda mi sie miec dziecko. A tescik zrobie za 1.5 tygodnia bo gdzies wtedy powinnam dostac @ :) Dziekuje Dziewczyny:)
 
Ja też myślę że powinnas zrobić teścik co Ci zależy?? przeciesz tak jak mówisz cieszylibyscie się z dzidzi:-D wiec nie ma na co czekac moim zdaniem im szybciej zrobisz tym szysciej bedziesz wiedziała na czym stoisz:tak:
 
Ja też myślę że powinnas zrobić teścik co Ci zależy?? przeciesz tak jak mówisz cieszylibyscie się z dzidzi:-D wiec nie ma na co czekac moim zdaniem im szybciej zrobisz tym szysciej bedziesz wiedziała na czym stoisz:tak:


A czy to nie za wczesnie -jeszcze sie napale a tu nic nie bedzie. Myslałam o tescie juz w zeszłym tygodniu-ale siostra mi odradziła i powiedziała zebym czekała na okres moze poprostu to tylko objawy zblizajacej sie@
 
Głupio jest sie przyznac ale niewiedziałam jak sprawdzac dni płodne poprzez temperature i od jutra zaczne to robic i moze wkoncu uda mi sie miec dziecko. A tescik zrobie za 1.5 tygodnia bo gdzies wtedy powinnam dostac @ :) Dziekuje Dziewczyny:)

ja też kiedyś nie wiedziałam, nie masz sie czym przejmować, mnie uświadomili na naukach przedmałżeńskich a od czasu kiedy sie staram zaczełam durzo czytac na ten tamat,

jak wpiszesz w google NPR albo naturalne planowanie rodziny to jest tam dość durzo informacji na temat mierzenia temperatury i sprawdzania śluzu
oczywiscie jak ie bedziesz jeszcze czegos wiedziec to pisz:tak:
 
A czy to nie za wczesnie -jeszcze sie napale a tu nic nie bedzie. Myslałam o tescie juz w zeszłym tygodniu-ale siostra mi odradziła i powiedziała zebym czekała na okres moze poprostu to tylko objawy zblizajacej sie@
Hmm no nie wiem, ale mówisz ze te objawy masz juz długo, więc chyba to nie bardzo od zbliżającej się @ zrobisz jak uważasz, ale moim zdaniem najlepiej zrobić teścik jezeli będzie za wcześnie to po prostu nic Ci nie wyjdzie i bedziesz czekac dalej do okresu jeżeli nie dostaniesz to teścik powtórzysz:tak:
 
reklama
ja też kiedyś nie wiedziałam, nie masz sie czym przejmować, mnie uświadomili na naukach przedmałżeńskich a od czasu kiedy sie staram zaczełam durzo czytac na ten tamat,

jak wpiszesz w google NPR albo naturalne planowanie rodziny to jest tam dość durzo informacji na temat mierzenia temperatury i sprawdzania śluzu
oczywiscie jak ie bedziesz jeszcze czegos wiedziec to pisz:tak:


dziekuje ide poczytac na ten temat. dzieki wielkie:tak::tak::tak::-)Pozdrawiam
 
Do góry