reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
cześć dziewczyny...
nie wiem czy mnie pamiętacie..bo mój ostatni post jest kilka stronek wstecz....
takie produktywne jesteście ;-)
Ja mam wiadomość....dziś rano zrobiłam teścik...iii....pozytywny :-D
Robiłam go dzień przed planowaną @ bo w ostatnie 2 dni miałam wysoką tempeature i sie martwiłam...
temperature juz mam ok ale chcialam isć do lekarza...ale niestety zamknięte...musze czekać do poniedziałku...
Życzę wam wszytskim rownież takiej małej fasolki i moooocno za was trzymam kciuki:tak::tak::tak:

GRATULACJE !!!!!! :) uwazajcie na siebie :)
 
Dzięki :-)
Uważamy na siebie...tzn ja uważam na fasolkę :tak:
A oto wiruski ciążowe dla was....świeżutkie
*********************************
******************************
**********************************
***********************************
**********************************
SMACZNEGO!!!
 
witajcie dziewczynki
pustki tutaj,widac wszystkie kozystaja z pogody:-):cool:

Madziu gratulki:-):tak::-)

Bajeczko wytrwalosci zycze,wiem,ze latwo nie jest ale naprawde warto
a jak miesnie daja znac o sobie to znaczy,ze i efekty sie pojawia niedlugo:tak::tak:
 
A u mnie dupa, przylazla @ 3 dni przed terminem- nie wiem czy to wiesiolek dziala i mi cykl skrócil. No coz jedynie pozostaly wakacje mi do pocieszenia i smarzenia :(
 
A u mnie dupa, przylazla @ 3 dni przed terminem- nie wiem czy to wiesiolek dziala i mi cykl skrócil. No coz jedynie pozostaly wakacje mi do pocieszenia i smarzenia :(
Tak mi przykro:-(.
Ale chyba lepiej ,ze przed terminem niz ,po ,bo to czekanie zawsze jest flustrujace.

Nadal jednak nie przestaje trzymac kciukow za Ciebie ,wkoncu musi sie udac:tak:.
Zycze udanych wakacji :happy:.
 
Witam dziewczyny:-)
Kolejny tydzień się zaczął, już tylko odliczam tygodnie do urlopu.
Ćwiczenia nadal robię, więc nie jest tak źle, chociaż wczoraj myślałam że już nie dam rady.:tak:
Temperatura u mnie nadal podwyższona więc myślę że owulacja była, teraz tylko patrzeć czy nie spadnie.;-)
Co tam u Was słychać?
 
Hejka, ja powoli przygotowuje sie do wyjazdu, pakowanie, ostatnie zakupy i takie tam. Dziś znowu piękna pogoda więc lecę połazić troche po parku.
U mnie owulka już była, tempkę nadal mierzę ale nie sprawdzam coby sie za bardzo nie stresować, zaangażowałam do tego mojego M, sprawdza, zapisuje i kontroluje. A ja pełny luz. Ostatno za bardzo się ekscytowałam i jak dostałam @ to sie podłamałam że znowu nic, nadeszły czarne chmury i przez pare dni było mi bardzo ciężko.

Widze bajeczko że nieżle sie zmobilizowałaś, to dobrze, wytrenowane ciało lepiej zniesie ciążę i poród. I życzę ci aby nastapiło to jak najszybciej.

madzia8310 serdecznie gratuluje dzidziolki !!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry