reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Sandrahaha ja ci niestety nie pomogę bo nigdy nie brałam clo.

U mnie nudy w pracy. Wczoraj rozmawiałam z kumpelką, która ma roczną córcię, że starali się intensywnie ponad pół roku. W końcu po jakimś czasie przestała brać kwas foliowy, odpuściła starania, byli gdzieś na imprezie, popili konkretnie obydwoje i z tego balowania wyszła piękna córeczka.:-p
Tylko jak odpuścić, chyba muszę się zająć czymś. Najlepiej sportem bo niedługo wakacje, a ja się zapuściłam przez zimę. Może jakaś dieta… hmmm … pomyślę nad tym:laugh2:
Odzywajcie się częściej dziewczyny
 
reklama
Tylko jak odpuścić, chyba muszę się zająć czymś. Najlepiej sportem bo niedługo wakacje, a ja się zapuściłam przez zimę. Może jakaś dieta… hmmm … pomyślę nad tym:laugh2:
tez myslalam nad dieta bo przez zime i przez te hormony to wszystko w brzuch poszlo jednak zrezygnowalam z diety bo boje sie ze moze ona wplynac na hormony... natomiast jakis sport ok :) tylko jesli ,,starasz sie'' to nie za duzy wysilek bo czytalam ze miesiaczka moze sie spozniac przez duzy wysilek (cwiczenia)...
nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze staranka i diete (na schudniecie) nie ida zbytnio w parze... :( niestety a tutaj juz prawie lato, ciazy nie ma... jedyne co jest to ostajacy brzuch :( i jak sobie z tym poradzic...
 
Ostatnia edycja:
ja wlasnie nie chce sie strasznie forsowac tylko cos na zabicie wolnego czasu. Kiedys cwiczylam callanetics i powiem Wam ze przynosi efekty jesli w miare regularnie cwiczysz. Tylko ja jakos zapalu nie mam, moze jakby slonce bylo, upaly to bym sie wziela i jakas motywacja by byla. A tak to pogoda beznadziejna, dzis mamy burze i leje masakrycznie...
Chyba zdecyduje sie na silownie bo tam jest basen, a ja uwielbiam poplywac sobie
Ok koniec pracy, lece do domciu :laugh2::happy:
 
witajcie dziewczynki:-)
doczytalam dzisiaj wszystko nareszcie:happy:
pozwolilo mi to troche lepiej was poznac.
milo wiedziedz ze jest ktos z kim mozna porozmawiac,bo niestety nie wszyscy rozumia nasze problemy:rofl2:
 
Wonka uk to miałaś troche tego do czytania, my tak gadu gadu a stronki lecą. Ale przyznam że miło jest pogadać z kimś kto przechodzi i czuje to samo co ja, łatwiej jest sie wtedy wspierać.
U mnie dziś znowu dwie silne krechy na teście owulacyjnym i tempka lekko skoczyła ale jakiś mały ten skok więc nie jestem jeszcze pewna czy to rzeczywiście owulka juz była, zobaczymy na dniach.
A co do ćwiczeń to ja zaczęłam lekki stretching i ćwiczonka jakieś 3 miesiące temu i bardzo dobrze mi to zrobiło, rozruszałam troche stare kości. Prace mam siedzącą więc jak najbardziej wskazany jest mi ruch.
 
masz racje Lili milo z kims pogadac choc z drugiej strony
przykro,ze nas tu tak duzo:-(o wiele za duzo.

co do cwiczen to polecam szostke weidera:tak:
wymagaja konsekwencji,bo robi sie je codziennie przez 40 dni
ale efekty sa tego warte:tak::happy:
 
co do cwiczen to polecam szostke weidera:tak:
wymagaja konsekwencji,bo robi sie je codziennie przez 40 dni
ale efekty sa tego warte:tak::happy:
właśnie szukałam coś o tych ćwiczeniach i znalazłam coś takiego: aerobiczna szóstka weidera, sześć ćwiczeń na brzuch. Czy to jest to?
Mi właśnie na brzuch by się przydało :-p
 
No nie powiem bardzo fajne te ćwiczenia i wystarczy 40 dni żeby było efekty widać.
Zacznę od jutra :-)
Jeszcze żeby tylko pogoda się poprawiła, słyszałam ze w tym roku mamy mieć w UK baaardzo upalne lato. Jak narazie tego nie widac.:baffled:
 
reklama
Bajeczko biorę Bromegron na obniżenie poziomu prolaktyny. lekarz powiedział mi że to może być przyczyna braku ciąży. bo w sytuacjach stresujacych - czyli przytulanie w celu załodnienia się stresuję tą myślą i poziom prolaktyny mi się podnosi.
u mnie dziś ciepło, ale zmachałam sie 10 godzin w pracy, idę do wanny i spać
 
Do góry