reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Cześć wszystkim
Ja już dostaję kręćka z tą moją owulacją. Zrobiłam testa dziś i 1 kreska dalej:baffled:, tempka dziś podskoczyła, zobaczymy czy się utrzyma. Cykl znowu pewnie wydłużony będzie.:wściekła/y: Możliwe to żeby test nie pokazał owulacji?
Od dziś zaczynam ćwiczyć. Zobaczymy na ile mi zapału starczy....
pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny co tam u Was? Co tak cicho?
U mnie wg temperatury jestem po owulacji, testy nie pokazały 2 kresek:baffled::eek:. Wię1c zgłupiałam do reszty teraz:confused2:. No nic czekam na @
 
ja jestem w stanie wpadać raz dziennie :) zaczął mi się weekend i padam po 5 dniach pracy. @ ma się ku końcowi, ostrzegłam już męża że ma być w gotowości po weekendzie :) teraz piorę i obiad robię na jutro.a jutro na imprezę urodzinową do znajomych ;)
 
U mnie zapowiada sie na @ ale nadzieja umiera ostatnia, zobaczymy. Dopadla mnie dzisiaj alergia- mam odparzone policzka i nos ze smarkania, zaraz robie sobie wapno i zapomnialam bylam sie podciac troche, zeby na wakacje wlosy miec troche lzejsze.
 
Witam laseczki :-) ja to was niedługo opuszczę ale nadal będę tu zaglądać i trzymać za was kciuki. Wracam do Polski bo czekanie tutaj do 21 października na wizytę w klinice wykończy mnie psychicznie. A w Polsce już jestem umówiona i zaraz po powrocie ostro biorę się za leczenie i mam nadzieję że wkrótce będę szczęśliwą mamusią.
A u mnie dziś śliczna pogoda i zaraz po obiadku lecimy na jakąś wycieczkę, trzeba korzystać z pogody puki jest. Ja już po owulce więc teraz tylko czekanie zostało albo na 2 krechy albo na wstętnego @

Pozdrawiam słonecznie :-):-):-)
 
Witam laseczki :-) ja to was niedługo opuszczę ale nadal będę tu zaglądać i trzymać za was kciuki. Wracam do Polski bo czekanie tutaj do 21 października na wizytę w klinice wykończy mnie psychicznie. A w Polsce już jestem umówiona i zaraz po powrocie ostro biorę się za leczenie i mam nadzieję że wkrótce będę szczęśliwą mamusią.
A u mnie dziś śliczna pogoda i zaraz po obiadku lecimy na jakąś wycieczkę, trzeba korzystać z pogody puki jest. Ja już po owulce więc teraz tylko czekanie zostało albo na 2 krechy albo na wstętnego @

Pozdrawiam słonecznie :-):-):-)
lila1 to znaczy ze wracasz do Polski na dłużej?
W każdym razie życzę ci powodzenia i fasolki szybciutko. Zaglądaj do nas, i koniecznie napisz jak ujrzysz 2 krechy.:tak::happy:

U nas też przepiękna pogoda, może wyjdziemy sobie na piwko pod parasolki.
Od 2 dni ćwiczę 6 Weidera, o czym pisała Wonka uk i jest masakra. Mięśnie brzucha bolą tak że nie mogłam dziś z lóżka wstać. Ale to dobrze, bo znaczy że poćwiczyłam. Zobaczymy czy wytrwam.:-p
Miłego dzionka Wam życzę
 
cześć dziewczyny...
nie wiem czy mnie pamiętacie..bo mój ostatni post jest kilka stronek wstecz....
takie produktywne jesteście ;-)
Ja mam wiadomość....dziś rano zrobiłam teścik...iii....pozytywny :-D
Robiłam go dzień przed planowaną @ bo w ostatnie 2 dni miałam wysoką tempeature i sie martwiłam...
temperature juz mam ok ale chcialam isć do lekarza...ale niestety zamknięte...musze czekać do poniedziałku...
Życzę wam wszytskim rownież takiej małej fasolki i moooocno za was trzymam kciuki:tak::tak::tak:
 
Madziu G R A T U L A C J E !!!!
m015.gif

Rozsylaj fluidki bo tez chcemy sie zarazic :-D

Uwazaj na siebie i rosnijcie sobie spokojnie :-)
 
cześć dziewczyny...
nie wiem czy mnie pamiętacie..bo mój ostatni post jest kilka stronek wstecz....
takie produktywne jesteście ;-)
Ja mam wiadomość....dziś rano zrobiłam teścik...iii....pozytywny :-D
Robiłam go dzień przed planowaną @ bo w ostatnie 2 dni miałam wysoką tempeature i sie martwiłam...
temperature juz mam ok ale chcialam isć do lekarza...ale niestety zamknięte...musze czekać do poniedziałku...
Życzę wam wszytskim rownież takiej małej fasolki i moooocno za was trzymam kciuki:tak::tak::tak:

No to gratulacje :)
 
reklama
madziu gratulacje :)

u mnie też pięknę słońce, pranie schnie na dwrzoe, pościel się wietrzy będzie się przyjemnie zasypiało...
szykuję się na imprezę urodzinową kolegi z pokoju obok :)

lila powodzenia!!!
 
Do góry