reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witajcie Kochane

W srode wyjezdzam a wracam 29 czerwca to sie odezwe. Zycze zafasolkowania.
Buzki

Miłego i spokojnego urlopu;)
Ja wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam testa i jak zwykle - I :(
co m-ąc to samo , teraz tylko czekam na @ i kolejny cykl starań
wyryczałam sie i troszkę mi lepiej ,jestem na siebie zła że myślałam tz miałam nadzieję że po tym HSG nam się w końcu uda ale jak mówią "nadzieja umiera ostatnia" a ja tę nadzieję już pomału tracę ...
 
reklama
Hejka,
Ola udanego wyjazdu :-):-):-)

Mola przykro mi bardzo.:-:)-:)-( Ale tak jak napisalaś, że nie można tracić nadzieji, mimo iż już nie mamy sił na tą nadzieję.

U mnie zaczęło się oczekiwanie do testowania, mimo że mówiłam sobie: nie nakręcać się. To i tak się nakręcam. :sorry:
Powiedzcie mi kochane po owulacji jak długo utrzymuje się podwyższona temperatura w cyklu. Aż do dnia spodziewanej @?

I tak patrzę że już 500 postów tutaj natworzyłyśmy, ale to poleciało:tak:
 
OLA - udanego urlopu:-)
MOLA - tak mi przykro ,ale jak piszesz "nadzieja umiera ostatnia ", @ jeszcze nie ma wiec mozna sie ludzic :tak: Choc dokladnie wiem jak sie czujesz :-(
BAJECZKO ,jesli wszystko jest w potrzadku to podwyzszona tempka utrzymuje sie do @ ,albo trwa i trwa i trwa jesli fasolinka juz kielkuje :-D;-)

U mnie w tamtym cyklu tylkmo 3 dni sie utrzymala ,a potem spadala ,a;le tamten cykl to zupelnie do niczego byl:dry:.

Mam nadzieje ,ze ten juz bedzie normalny :happy:.
 
padam z nóg wykończą mnie w tej pracy. Mola przytulam mocno. Ola udanego urlopu. Bajeczko przestan się nakręcać. wrzuć na luz.... latwo powiedzieć. sama dzis mężą gonię do łóżka... :) ale zero testów. tylko mierzenie temperatury bardziej w celach obserwacyjnych ;)
 
Bajeczko przestan się nakręcać. wrzuć na luz..
Oj rzeczywiscie latwo powiedziec
W sumie to się nie nakręcam, tylko mierze tempkę żeby właśnie zobaczyć czy ze mną wszystko jest ok pod względem temperatury. No i jak sobie patrze na ten wykresik na Fertilty Friend i tam na koniec jest takie fajne podsumowanie, że niby w tych dniach płodnych mieliśmy 3 przytulanka i szansę na fasolkę oceniają jako: good, to chcąc nie chcąc i tak się nakręcam...:-p:sorry: Wrzucę na luz jak pojadę na urlop za miesiąc:happy:
 
Cześć wszystkim!!! Ja juz wrocilam z urlopu i jutro do pracy trzeba wracac:-( a tak milo było ...odwiedziłam starych znajomych , wybawilam sie na weselisku az przykro było wracać.
Badania też zrobiłam, hormony prolaktyna, LH i FSH w normie, usg wykazalo ze tez wszystko w porzadku, ginekolog mi przepisała duphaston na wyregulowanie cykli ale powiedziala ze moge jeszcze poczekac az sie same wyreguluja.
no i wszystko by było ok gdyby nie to ze po 4 dni po wizycie dostałam @ :confused2:
także cykl moj trwał 25 dni a wydawało mi sie ze owulacje mialam 2 dni przed okresem bo sluz sie zmienil, kurde a temperatury nie miezylam przez kilka dni bo mi sie termometr popsuł i nie wiem czy skok był....:eek:

Madzia GRATULACJE!!!!!
Ola miłego i owocnego urlopu :tak:
Bajeczka jak tam cwiczenia??? Tez je robiłam :) sa super i naprawde daja efekty tylko silna wole trza mieć:-)
 
Bajeczka jak tam cwiczenia??? Tez je robiłam :) sa super i naprawde daja efekty tylko silna wole trza mieć:-)
jak narazie daję radę, już 6 dzień ćwiczeń, efektów jeszcze nie widzę ale jak dociągnę do 40-ego dnia to chyba będzie coś widać. :sorry:
Dobra lecę poćwiczyć póki chęć jest :tak:

no i witaj po urlopku :)
 
dziewczyny a takie ćwiczenia na brzuch nie szkodzą ewentualnej fasolce,:confused::confused::confused:
bo jakby nie było to jest konkretny trening brzucha i cały brzucho pracuje
 
ciężko powiedzieć. koleżance ginekolog mówiła że jak się dobrze czuje to niech sobie ćwiczy. ona sama sobie ogólnie ćwiczyła jakieś tak ćwiczenia. no wiesz tak bez przesady to można.
 
reklama
Do góry