reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hejka w niedziele:-)
U nas przez cały weekend lenistwo

avani witaj z nami:happy2:

Bajeczka jak tam @@@ ? Pokazala sie wreszcie . Wiesz dla pocieszenia powiem Ci ,ze mojej kumpeli testy do 3 m-ca nie pokazywaly ,ze jest zafasolkowana ,dopiero z krwi wyszlo :-)
Słyszałam właśnie, że testy wychodziły negatywne, a okazało się że dziewczyny w którymś tygodniu ciąży...
No w sumie póki @ nie ma to jest nadzieja, ale nie nastawiam się, bo jak już wcześniej pisałam w ostatnim cyklu @ przesunęła mi się o 2 tygodnie. Więc tak sobie myślę że znowu to samo. Poczekam jeszcze tydzień, zrobię testa, jak dalej nic to pójdę do lekarza.

Lecę troszkę na ogródek bo u nas piękna pogoda, i obiadek jakiś zrobić:tak::happy2:
 
reklama
Ja tez wlasnie robie obiadek, kurczaczek i ziemniaczki z piekarnika, a M jeszcze spi po nocce, slysze jak co 5 minut mu dzwoni budzik i tylko go wylacza haha

Witamy Avani- zadomowisz sie mowie Ci to, zapytaj dziewczyn.

prosze o kciuki
 
Dziewczyny nie poddawajcie się!!!
Ja straciłam już nadzieję a tu po 2 latach oczekiwań dowiedziałam się, że noszę w sobie maleńką istotke!:tak::-)
Wierzcie mi, że się poryczałam z radości! :happy:
W środę idę do lekarza i dowiem sie kiedy moja kruszynka przyjdzie na świat.:happy2:

Buziaki Staraczki! Trzymam za Was kciuki i nie poddawać mi się tu!!!:no:
 
Dziewczyny nie poddawajcie się!!!
Ja straciłam już nadzieję a tu po 2 latach oczekiwań dowiedziałam się, że noszę w sobie maleńką istotke!:tak::-)
Wierzcie mi, że się poryczałam z radości! :happy:
W środę idę do lekarza i dowiem sie kiedy moja kruszynka przyjdzie na świat.:happy2:

Buziaki Staraczki! Trzymam za Was kciuki i nie poddawać mi się tu!!!:no:

to nasze gratulacje:-) , ja też tracę nadzieję ale zawsze powraca po @ a może ten cykl będzie nasz :tak:? a ja jutro do kliniki i zobaczymy co nam powiedzą i jak tam wyniki mojego M , miłej niedzieli,papapa;-)
 
Dziewczyny nie poddawajcie się!!!
Ja straciłam już nadzieję a tu po 2 latach oczekiwań dowiedziałam się, że noszę w sobie maleńką istotke!:tak::-)
Wierzcie mi, że się poryczałam z radości! :happy:
W środę idę do lekarza i dowiem sie kiedy moja kruszynka przyjdzie na świat.:happy2:

Buziaki Staraczki! Trzymam za Was kciuki i nie poddawać mi się tu!!!:no:
Gratuluję bibik. :-):-D:happy2:Dzięki takim nowinom jak od ciebie, my starające się mamy ciągle nadzieje że się uda. Dbaj o siebie i o fasolkę.
 
Dziewczyny nie poddawajcie się!!!
Ja straciłam już nadzieję a tu po 2 latach oczekiwań dowiedziałam się, że noszę w sobie maleńką istotke!:tak::-)
Wierzcie mi, że się poryczałam z radości! :happy:
W środę idę do lekarza i dowiem sie kiedy moja kruszynka przyjdzie na świat.:happy2:

Buziaki Staraczki! Trzymam za Was kciuki i nie poddawać mi się tu!!!:no:
Suuuper wiadomosc :-)
Gratulacje !!!
p015.gif

Oby twoja kruszynka zdrowo sie rozwijala :happy2:
I nie zapomnij o kciukach za nas :-)
 
Dziewczyny nie poddawajcie się!!!
Ja straciłam już nadzieję a tu po 2 latach oczekiwań dowiedziałam się, że noszę w sobie maleńką istotke!:tak::-)
Wierzcie mi, że się poryczałam z radości! :happy:
W środę idę do lekarza i dowiem sie kiedy moja kruszynka przyjdzie na świat.:happy2:

Buziaki Staraczki! Trzymam za Was kciuki i nie poddawać mi się tu!!!:no:

Wielkie gratulacje

to nasze gratulacje:-) , ja też tracę nadzieję ale zawsze powraca po @ a może ten cykl będzie nasz :tak:? a ja jutro do kliniki i zobaczymy co nam powiedzą i jak tam wyniki mojego M , miłej niedzieli,papapa;-)

A dla Ciebie masa kciuków, oby cos ruszylo i powodzonka
 
Witajcie:)
Czy mogę dołączyć się do wątku? Szukałam właśnie czegoś o staraczkach na Wyspach. Od roku mieszkam z mężem w Edynburgu. A w przyszłym miesiącu chcemy się postarać o nasze pierwsze dzieciątko:)
Na razie szukam informacji o lekarzach (bo wstyd przyznać, ale nie mam tu nawet swojego GP) i czytam że są ogromne różnice między tym co w Polsce, a co tu...
Także na razie przygotowuję się psychicznie i mam nadzieję, że uda nam się za pierwszym razem-ale co będzie, to czas pokaże:)
 
reklama
U mnie same zle wiesci- przyszla @, wiec zaczynam cylke 36 dniowe- oszalec mozna. Do tego moge zapomniec o owulce na wakacjach a przywitac @, mam poprostu juz dosyc
 
Do góry