reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Ja mam te testy i wydaje mi się, że są dobre. Mierze też temperature i obserwuje śluz wiec mniej więcej wiem kiedy mam owulację i jak robie test to pokazuje dwie kreseczki w tych dniach. Testów ciążowych też używałam, niestety te jeszcze mi dwóch kresek nie pokazały. :-(
 
reklama
Ja w sumie testow nie potrzebuję bo mniej więcej wiem kiedy mam owulację, już nauczyłam się rozpoznawać ale co z tego jak fasolki dalej niema :-( Ale to wszystko jest dziwne, ciąża to taka naturalna rzecz a takie są z tym problemy jakoś nie mogę tego pojąć...:baffled:
Jak myślicie dlaczego tak się dzieje???
 
Już rozumiem.... to strasznie przykre kiedy wszyscy wokół nas zachodza w ciążę bez najmniejszego wysiłku a my musimy tyle czekac, cudować itp.
Nie martw się Ty tez się tego doczekasz, zobaczysz znim się obejrzysz a będziesz nosic fasolkę pod serduszkiem i słuchac jej pulsu :tak:
Głowa do góry!!!;-)
 
Już rozumiem.... to strasznie przykre kiedy wszyscy wokół nas zachodza w ciążę bez najmniejszego wysiłku a my musimy tyle czekac, cudować itp.
Nie martw się Ty tez się tego doczekasz, zobaczysz znim się obejrzysz a będziesz nosic fasolkę pod serduszkiem i słuchac jej pulsu :tak:
Głowa do góry!!!;-)

staram sie, ona mieszka w Polsce- jest moja dobra kumpelka- 3ma kciuki za nas caly czas i mnie wspiera- ale jej ciaza to byla totalna zaskoczka, ale ja mowilam mojemu ze sie im uda przed nami no i wykrakalam
 
Ehhh a no tak to jest:sorry2: Ja też ciągle dowiaduję sie o kumpelach które zachodzą i czuję wtedy taki żal i pustke w serduszu. Ale nie możemy się załamywać, tak po prostu musiało byc przyjdzie czas i na nas :tak:
 
Ehhh a no tak to jest:sorry2: Ja też ciągle dowiaduję sie o kumpelach które zachodzą i czuję wtedy taki żal i pustke w serduszu. Ale nie możemy się załamywać, tak po prostu musiało byc przyjdzie czas i na nas :tak:

No wlasnie oby tak bylo, bo co bedzie jak los przyniesie problem. Nigdy nie bylam taka pesymistka, cos mi sie poprzestawialo. Dobra ja mykam do lozka jeszcze tylko jutro i wolne ...

Dobrej nocki
 
reklama
Nieoczekiwana @ ma byc 11 maja, prosze o trzymanie kciuków, kolejna dziewczyna w staraczkach zafasolkowana, bedzie miec drugie.
Musimy wyspiarki trzymac sie razem- jedna jest chyba a raczej byla Pianistka z fasolka.
Bajeczka czekasz ze mna prawda ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry