reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

my do kliniki chodzimy z NHS inaczej jest strasznie drogo, 2 pierwsze wizyty czekaliśmy po 3 mące na ostatniej zmieniliśmy lekarza i zalecił nam konkretne badania , przepisał witaminki i na następną wizytę czekaliśmy tylko już 6 tygodni , zobaczymy jak będzie tym razem. a wy jesteście zapisani do jakiejś kliniki i czy chodzisz tu do gina?

Jak narazie to tylko jedna wizyta u GP, bo mnie wysmiala i kazala przyjsc na rok. Ale jesli nie uda nam sie do czerwca to w lipcu pojde i zazadam badan, bo odstawilam tabletki po 4 latach a nigdy nie robilam przerwy, wiec wypadaloby sie przebadac. Narazie czekam jeszcze na @, nie wiem ilu dniowe bede miec teraz cykle, po ostatnim rozchwianym. Nie licze na cud, ale milo bym sie zaskoczyla.
 
reklama
Jak narazie to tylko jedna wizyta u GP, bo mnie wysmiala i kazala przyjsc na rok. Ale jesli nie uda nam sie do czerwca to w lipcu pojde i zazadam badan, bo odstawilam tabletki po 4 latach a nigdy nie robilam przerwy, wiec wypadaloby sie przebadac. Narazie czekam jeszcze na @, nie wiem ilu dniowe bede miec teraz cykle, po ostatnim rozchwianym. Nie licze na cud, ale milo bym sie zaskoczyla.

czytałam że chcesz kupić castagnus , ja go brałam na pms ale warto go brać przez 3 m-ące nie zaszkodzi a napewno pomoże tobie i wyreguluje cykle. może po roku da ci wkońcu skierowanie do kliniki ale na badania powinna dać wam skierowania przynajmiej dla ciebie na usg a twojemu M na badania spermy chociaż o to ją poproś
 
czytałam że chcesz kupić castagnus , ja go brałam na pms ale warto go brać przez 3 m-ące nie zaszkodzi a napewno pomoże tobie i wyreguluje cykle. może po roku da ci wkońcu skierowanie do kliniki ale na badania powinna dać wam skierowania przynajmiej dla ciebie na usg a twojemu M na badania spermy chociaż o to ją poproś

Kupilam dzisiaj wiesiolek, zobaczymy czy cos pomoze- jak narazie dalej nie ma @, zobaczymy. Bede pozniej, dzisiaj mam studia po poludniu
 
Witam

U mnie tak samo jak u Oli, byłam tylko u GP. W Polsce w lipcu pójde do ginka może jakieś badania zrobi. Narazie tylko witaminki łykam.
Powiedzcie mi dziewczyny czy ten castagnus można brać bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem? Bo wiem że ostatnio moje cykle się nieco rozregulowały i takie coś byłoby w sam raz dla mnie. Tylko się boję żeby jeszcze bardziej nie namieszać
 
Witam

U mnie tak samo jak u Oli, byłam tylko u GP. W Polsce w lipcu pójde do ginka może jakieś badania zrobi. Narazie tylko witaminki łykam.
Powiedzcie mi dziewczyny czy ten castagnus można brać bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem? Bo wiem że ostatnio moje cykle się nieco rozregulowały i takie coś byłoby w sam raz dla mnie. Tylko się boję żeby jeszcze bardziej nie namieszać

ja tak szybciutko bo uciekam do pracy , możesz brać spokojnie ale do 3 miesięcy jak pamiętam później musisz zrobić przerwę chyba że będziesz się źle czula po nich, są to tabletki na bazie ziół - dlatego są bezpioeczne pozdrawiam , do wieczorka papapa
 
Witam, ja dziś dostałam wreszcie list z kliniki, niestety to nie koniec mojego czekania, w liście zadali tylko pytanie czy nadal jestem zainteresowana wizytą w klinice, jeśli tak mam do nich zadzwonić, więc zadzwoniłam, bardzo miła pani odnotowała to i poinformowała mnie że mam czekać na kolejny list z datą wizyty. List ma przyjść w ciągu 6 tygodni :wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:. Masakra po 2 miesiącach czekania znowu mam czekać. W takim tempie to może za 10 lat będę mieć fasolkę.

Dlatego Ola85 radzę ci iść do innego GP i powiedzieć, że już ponad 1,5 roku się starasz i nic, to może chociaż da ci skierowania na podstawowe badania. Bo sama widzisz jak z tym wszystkim schodzi.

A co do długości cykli to moja ginka mówiła, że cykle w rozpiętości od 28-34, to cykle normalne. Więc twoje Ola85 wyglądają na normalne.
 
Witam wszystkie dziewczyny :) Jestem tu nowa i chciałabym sie do Was dołączyć.
Mam 25 lat i od ponad dwóch lat jestem w UK a doklanie Szkocja-Edinburgh
Z moim męzusiem staramy się juz 9miesięcy i nic :-( do tej pory podchodziłam do tego na luzie ale zaczynam sie naprawde martwić to już długo, pzrynajmniej mi isę tak wydaje. Jak narazie nie robiłam żadnych badan a ni nic biore tylko folik.
Zaczynam się załąmywać i dlatego tu jestem mam nadzieje że z Wami będzie mi raźniej :))
Pozdrawiam Wszystkie staraczki!!!!
 
Witam wszystkie dziewczyny :) Jestem tu nowa i chciałabym sie do Was dołączyć.
Mam 25 lat i od ponad dwóch lat jestem w UK a doklanie Szkocja-Edinburgh
Z moim męzusiem staramy się juz 9miesięcy i nic :-( do tej pory podchodziłam do tego na luzie ale zaczynam sie naprawde martwić to już długo, pzrynajmniej mi isę tak wydaje. Jak narazie nie robiłam żadnych badan a ni nic biore tylko folik.
Zaczynam się załąmywać i dlatego tu jestem mam nadzieje że z Wami będzie mi raźniej :))
Pozdrawiam Wszystkie staraczki!!!!

Witamy, witamy, tu się wszystkie wspieramy :)))
Najważniejsze to nie martw się na zapas, może wszystko jest w porządku tylko nie trafiacie w odpowiednie dni. Obserwujesz swoje cykle, mierzysz temperature?
 
Witaj Roxii z nami :-):happy2:
Idź do GP, powiedz że staracie się już rok i zrobi badania. Ja po 4 miesiącach starań mam dość i ciągłe myśli że coś ze mną nie tak...w każdym razie życzę ci fasolki jak najszybciej...

lila1 no niestety tutaj trzeba się czasem naczekać, telefony, listy a czas leci. Być może ten list przyjdzie w miarę szybko i nie będziesz musiała czekać tych 6 tygodni...

Pozdrówka
 
reklama
Witam, ja dziś dostałam wreszcie list z kliniki, niestety to nie koniec mojego czekania, w liście zadali tylko pytanie czy nadal jestem zainteresowana wizytą w klinice, jeśli tak mam do nich zadzwonić, więc zadzwoniłam, bardzo miła pani odnotowała to i poinformowała mnie że mam czekać na kolejny list z datą wizyty. List ma przyjść w ciągu 6 tygodni :wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:. Masakra po 2 miesiącach czekania znowu mam czekać. W takim tempie to może za 10 lat będę mieć fasolkę.

Dlatego Ola85 radzę ci iść do innego GP i powiedzieć, że już ponad 1,5 roku się starasz i nic, to może chociaż da ci skierowania na podstawowe badania. Bo sama widzisz jak z tym wszystkim schodzi.

Kiedys pisalam jak mi sie planuje owulacja w najblizszych miesiacach, jak wrocimy w czerwcu z wakacji i do lipca sie nie uda to pojde i tak powiem.

A co do długości cykli to moja ginka mówiła, że cykle w rozpiętości od 28-34, to cykle normalne. Więc twoje Ola85 wyglądają na normalne.

To nie jeste do konca normalne cale zycie oprocz podczas brania tabletek mialam cykle 28-29- teraz mi sie wydluzyly a o 5 dni to jest roznica- takze w tym albo fasolka albo bede miec juz nteraz ponas 30dniowe

Witam wszystkie dziewczyny :) Jestem tu nowa i chciałabym sie do Was dołączyć.
Mam 25 lat i od ponad dwóch lat jestem w UK a doklanie Szkocja-Edinburgh
Z moim męzusiem staramy się juz 9miesięcy i nic :-( do tej pory podchodziłam do tego na luzie ale zaczynam sie naprawde martwić to już długo, pzrynajmniej mi isę tak wydaje. Jak narazie nie robiłam żadnych badan a ni nic biore tylko folik.
Zaczynam się załąmywać i dlatego tu jestem mam nadzieje że z Wami będzie mi raźniej :))
Pozdrawiam Wszystkie staraczki!!!!

Hejka Kochana

Spodoba Ci sie u nas, witamy i powodzonka
 
Do góry