reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Mar-chew gratuluję fuksiara z ciebie :-)

A ja dostałam @ w piątek w południe zadzwoniłam do kliniki i usg mam w poniedziałek mam nadzieję że cysty nie ma już no i od w czoraj biorę
BUSERELIN na zablokowanie moich hormonów. A na pechole dostanę coś w poniedziałek jak wszystko okej.
 
Marchew - gratuluję również parki :tak: niech się chłopak zdrowo rozwija! pewnie będzie syneczkiem mamusi? :-)

Kara - jak tam? dostałaś coś na pęcherzyki? cysta znikła?

Ja czekam na koniec cyklu, w tym i tak nie działamy nijak, a na pewno nie starankowo. Znów jakaś infekcja mi się przyplątała, i już mam tego dość. Muszę coś kupić, jakieś bakterie kwasu mlekowego itp... a wystarczyło że z rok temu wzięłam antybiotyk i po ptokach z moim Nie problemem z infekcjami. Jak nigdy w życiu nie miałam, nawet w ciąży, to teraz co rusz. ech... do d.... z tym :crazy::confused2:
 
A ja dziś krwawienie... 13dc ! :wściekła/y:
Co to ma znaczyć do diaska??? Dziś rano miałam plamienie, ale myślę sobie że to owu, potem już poleeeciałoooo...
 
Marchew - ale ja miałam niby @ właśnie 13 dni temu, ale zupełnie jakby jej nie było. Jeden dzień lekkiego, baaardzo lekkiego krwawienia, i jeden dzień plamienia. Potem zupełnie nic, i teraz znów lekkie krwawienie 13go dnia cyklu a nie przez 13 dni non stop. Tak jak bym miała krwawienie śródcykliczne poprzednio, a teraz jest @. Nie mam zielonego pojęcia.

A, i z próbami wątrobowymi coś jest nie tak. Wczoraj dzwoniłam do przychodni, trochę się spóźniłam bo powinnam ponad tydzień temu dryndnąć, no ale... wczoraj się dowiedziałam że mam powtórkę zrobić 9 kwietnia, a to oznacza że z wynikami było nie halo. Jutro mam rozmawiać z lekarzem o co kaman. Podejrzewam kamienie żółciowe, które przy stanie zapalnym powodują zmiany w wątrobie, a jeden z baaardzo częstych objawów jest właśnie świąd skóry którego cały czas nie mogę się pozbyć. No i znowu nie mogę wziąć clo, bo nie wiem co mi teraz dolega. Jak nie urok to sraczka :sorry2:

Chyba czeka mnie wizyta w szpitalu wrrrr... chociaż muszę się przyznać że ja akurat jestem szpitalolubna :-D zero zmywania, regulowane łóżko na pilota, nie zmywam, nie piorę, nie zaprowadzam dziecka do szkoły he he :-D
 
mousefish - czyli nie plamiłaś każdego dnia? ja od pierwszego dnia @ - znaczy się na początku miałam nomalne @ a później plamienia... tak jakby @ trwała 14 dni...
 
reklama
No właśnie nie, nic a nic i dopiero wczoraj. Aż zrobiłam testa, bo pomyślałam że skoro byłaby to biochemiczna to coś jeszcze powinno się pokazać ale nic. Po prostu zaczęły mi się dziwne cykle. Raz już miałam tak że normalna @ przyszła, i 10 dni później kolejna.
 
Do góry