reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Aniolkowa kochana odezwij się, mam nadzieję że wszystko jest dobrze.

U mnie @ się rozszalala byłam na usg i mam cysty muszę brać leki od 8 dc przez 14 dni później ma przyjsc @ znowu usg i stymulacja jak będzie okej mowila mi siostra że teraz stymulacja bedzie inna duże dawki na początku później mniejsze. Rozmawiałam o ivf już z nią mam 1 próbę na Nhs i ewentualnie jak będą zarodki dobrej jakości ro mogą je zamrozić 1 rok za darmo i później zapłacę za transfer, ona też mi tak mowila że przy ivf często wychodzi co jest nie tak. Bo teraz teoretycznie powinno być dobrze. A z tymi szansami ivf może to się zmienić od kwietnia. Zobaczymy na razie muszę pozbyć się cyst.
 
O nie tak mi przykro, to nie jest sprawiedliwe.
Nie wiem co napisać, łzy cisna się do oczu.
Nie wierzę.
 
aniolkowa o niee, jak to umarło?? Nie wierzę, po prostu w to nie wierzę:no::-:)-:)-( To jest jakieś chore że znów Cię to spotkało, nie wiem co napisać, bo nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić co czujesz, to takie nie sprawiedliwe....:-( Trzymaj się tam jakoś, choć wiem ze pewnie jest Ci teraz bardzo ciężko... jak się troszkę pozbierasz to się odezwij. Tulam Cię bardzo mocno, tak bardzo mi przykro....:-(
 
reklama
Do góry