reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

kara przykro mi strasznie:-( to już pewne ze nic z tego??? tulam mocno....
aniolkowa jak po wizycie u położnej? co z tym scanem?? U mnie było tak że sama musiałam dzwonić i się umówić na scan i do położnej, ale w każdym mieście inaczej to działa;-)
 
reklama
kara - mi też jest strasznie przykro :(
zadzwoniłam dzisiaj do szpitala aby dowiedzieć się co z tym endokrynologiem... dowiedziałam się, że umówili mnie do zwykłego lekarza na 24 marca... gdyby mi teściowa nie dosłała euthyroxu to nie wiem co bym zrobiła... eh... we wtorek idę też do lekarza aby ustalić jak mam rodzić (wcześniej miałam cc) przy okazji postaram się dowiedzieć co z tą tarczycą bo mnie to już męczy...
na usg idę 21 marca :)
 
Aniolkowa trzymajcie sie mocno.mam goraca nadzieje ze te skurcze to nic groznego.za duzo juz cierpienia jak na jedna osobe.powodzenia....

Kara przykro mi i podziwiam za wole walki zobaczysz w koncu i ty bedziesz sie cieszyc z fasolka.trzymaj sie mocno:-(...
 
ojojo aniołkowa mam nadzięje że wybrałaś sie bezpośrednio do princes anne a nie na pogotowie trzymam kciuki
 
aniolkowa nie, to nie może się znów stać:no: trzymam mocno kciuki i mam nadzieję ze to jakiś fałszywy alarm i wszystko będzie dobrze... Trzymaj się ta kochana!!!!!! Czekamy na wieści, oby były one dobre........
 
reklama
Do góry