reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Aniolkowa tak strasznie mi przykro. Dlaczego znow ciebie to spotkalo, nie ma sprawiedliwosci. Mam nadzieje, ze maz cie mocno wspiera, to nie sa latwe chwile. Kochana tule mocno!
 
aniolkowa wyć mi się chce i nie potrafię zrozumieć dlaczego znów na Ciebe padło:sad: Mam nadzieję ze jakoś się podniesiesz, musisz!!! Co teraz będą Ci robić zabieg???
 
Nie zgodziłam się na zabieg. Podali mi leki poronne i czekam. Niech ten koszmar się wreszcie skończy.
Dziękuję wam bardzo za słowa otuchy.
 
aniołkowa - zrobią Ci jakieś badania krwi np na przeciwciała? jakieś badania, które pozwolą stwierdzić czemu? Cały dzień myślę o Tobie... trzymaj się kochana!
 
reklama
aniolkowa podziwiam Cię ze wolałaś wziąć leki i przejść to w domu, to na pewno będzie bardzo trudne dla Ciebie, trzymaj się tam..... ehhh:-(
 
Do góry