reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Aniolkowa kochana odezwij się, mam nadzieję że wszystko jest dobrze.

U mnie @ się rozszalala byłam na usg i mam cysty muszę brać leki od 8 dc przez 14 dni później ma przyjsc @ znowu usg i stymulacja jak będzie okej mowila mi siostra że teraz stymulacja bedzie inna duże dawki na początku później mniejsze. Rozmawiałam o ivf już z nią mam 1 próbę na Nhs i ewentualnie jak będą zarodki dobrej jakości ro mogą je zamrozić 1 rok za darmo i później zapłacę za transfer, ona też mi tak mowila że przy ivf często wychodzi co jest nie tak. Bo teraz teoretycznie powinno być dobrze. A z tymi szansami ivf może to się zmienić od kwietnia. Zobaczymy na razie muszę pozbyć się cyst.
 
O nie tak mi przykro, to nie jest sprawiedliwe.
Nie wiem co napisać, łzy cisna się do oczu.
Nie wierzę.
 
aniolkowa o niee, jak to umarło?? Nie wierzę, po prostu w to nie wierzę:no::-:)-:)-( To jest jakieś chore że znów Cię to spotkało, nie wiem co napisać, bo nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić co czujesz, to takie nie sprawiedliwe....:-( Trzymaj się tam jakoś, choć wiem ze pewnie jest Ci teraz bardzo ciężko... jak się troszkę pozbierasz to się odezwij. Tulam Cię bardzo mocno, tak bardzo mi przykro....:-(
 
reklama
Do góry