reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

86kasiaa no ja też mam nadzieję że to nie prawda, a beta udowodnisz że sikance mają sobie w d... wsadzic

Roxii tak ja już jestem po 3iui, test mam zrobić 26 lutego, ale ja przeważnie dostaje @ 2-3 dni przed terminem testu.
I po tej iui źle się czuję mam jakby opuchnieta macicę i jajniki cały czas to czuję a jak tylko napne mienie to bola i dokładnie czuje gdzie co mam, trochę się boję żeby to jakąś infekcja nie była bo dzień po iui brązowe plamienie a dzień po plamieniu te uczucie opuchniecia mój M. Jeszcze mi dowalil że na buzi też spuchlam. Ogólnie nie fajny cykl.
 
reklama
kara no to trzymam kciuki &&&&&&&&& oby ten cykl był szczęśliwy, to plamienie to mogło byc implantacyjne, ale niekoniecznie, trzeba czekać, odpoczywaj i bądź dobrej myśli;-)

86kasia no sokoro bierzesz progesteron to on może hamować @ i dlatego nie dostajesz, ale dla pewności zrób test z krwi i na razie nie odstawiaj leków. Jutro jedziesz na betę??
 
LILITH nie zgodzę się z Tobą że plamienie implantacyjne może wystąpić po pozytywnym teście, lekarz który Ci to powiedział był chyba nie douczony, to wbrew logice. Pozytywny test wychodzi dopiero wtedy kiedy jest odpowiednie stężenie hormonu ciazowego beta hcg, a ten ze hormon zaczyna być produkowany dopiero po implantacji zarodka, a wykryty przez test może być dopiero po kilku dniach. Także nierealne jest to żeby najpierw był pozytywny test a później implantacja. Plamienia we wczesnej ciąży często się zdarzają i jak już pisałam nie muszą być oznaką tego ze dzieje się coś złego;-)
?


Patrząc na to tak jak napisałaś racja.. kurcze.. a ja temu lekarzowi uwierzyłam, wiesz bardzo mnie tym pocieszył i nie ukrywam, że całą ciąże z Judką mu ufałam. Ogólnie był takim człowiekiem od serca dla kobiet w ciąży, zawsze miał czas i był bardzo cierpliwy, dużo tłumaczył.. Co prawda to było ponad 8 lat temu, ale jednak..
No i nie tylko on tak mówił, od wielu dziewczyn tu można było podczytać podobne nowiny to szłam w zaparte, że lekarz miał rację aż po teraz..
Dziękuję za wyjaśnienie :-D
 
LILITH lekarz może i dobry tego nie podważam, ale może coś źle zrozumiał albo nie zastanowił się nad tym co plecie ;-) a dziewczyny może też nie do końca wiedziały jak to jest i jakiekolwiek plamienia interpretowały jako implantacyjne, wiedziały ze coś takiego jest i wszystko pod to podciągały. Ja wiem ze w bardzo wczesnej ciąży plamienia się zdarzają, w organizmie kobiety a szczególnie w macicy dochodzi do rewolucji i wielu zmian stąd dzieją się różne rzeczy w tym także plamienia:tak: Jak już pisałam ja także je miałam, byłam przerazona bo po tylu przejściach byłam przekonana że pewnie znów jest coś nie tak, ale na szczęście wszystko było dobrze, lekarze mi tłumaczyli że czasem tak jest i nie ma co panikować, oczywiście jak plamienie trwa długo lub się nasila i do tego dochodzą skurcze koniecznie trzeba to sprawdzić.
86kasia no to trzymam kciuki za jutrzejszą betkę, oby była wysoka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Roxii: bylam.na becie wynik bede znala za pare godz dopiero. Ogolnie nie jestem dobrej mysli i siedzie i rycze jak durna ...
 
86kasiaa biuldulka, przytulam i trzymam kciuki. Mam nadzieję i to bez względu już na dzisiejszy wynik że będzie dobrze i będziesz miała swojego maluszka.
&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry