reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

86kasiaa przykro mi, napewno teraz potrzebujesz chwili dla siebie aby się otrząsnąć. Masz jeszcze podejście do ivf?, a jak nie to możesz rozważyć chinczyka.

Magdalenka9191 coś ty kombinujesz. Najlepiej zapytać farmacelte, ale ja bym odradzila.
Poczytalam i jest on przepisywany kobieta w ciąży, ale bez wiedzy lekarza nie brała bym i przy nim trzeba pić więcej wody bo ja pochlania, w ciąży wogóle należy pić więcej plus twoj środek ti będziesz cały dzień w WC. A może zamiast chemii rano jedz owsianke + owoce, albo otręby to zdrowsze i naturalne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kara kochana jem i sliwki i wywar ze sliwek 3-4 l wody jem duzo warzyw i nic nie rusza :( a to mi lekarz przepisal jeszcze przed ciaza jako naturalny srodek ale jak wiemy nawet nue kazdy naturalny srodek sie nadaje. No nic zadzwonie do gp i sie upewnie.



 
86kasiaa to dobrze że masz jeszcze szansę. Przykro mi i łącze się z tobą, wiem że na takim etapie szansę rosną i oczekiwania też,a jak się nie udaje to boli.
Ja już mam postanowione że jak mi iui i ivf nie wyjdzie to biegne do chinczyka nie będę tracić nadzieji i mam nadzieję że ta siła ducha będzie że mną cały czas.

Magdalenka9191 lepiej zadzwoń,ja nie lubię oczyszczać się za pomocą śliwek boli mnie brzuch po nich za to zmiana jedzenia na mnie podziałała chleb wieloziarnisty, płatki owsiane te chrupiace i zwykle
 
86kasia przykro mi bardzo że tym razem się nie udało:-( tule mocno... fajnie że masz jeszcze 5 mrozaczków, zbieraj siły żeby jak najszybciej po nie wrócić:tak:
 
kasia przykro mi, że sie nie udało :-( dobrze że masz 5 mrozaczków, napewno się uda niedługo. Kiedy chcesz podejść znowu?

magdalenka jak z tą twoją betą robiłaś drugą? albo nie pisałaś albo przegapiłam. Jak sie czujesz? co do problemów w wc to proponuję ci zrezygnowac całkowicie z białego pieczywa, tylko razowe i ziarniste a zobaczysz różnicę. I pij duże ilości wody!

kara a tobie robili w ogóle badania czy jajeczka pękły?? niepokojące masz te objawy i mam nadzieje, że tam się nic złego nie dzieje!

roxi cieszę się, że się juz dogadujecie z Victorią. Tak samo Ty jak i ona musieliście się nawzajem poznać, jej jeszcze doszło życie poza brzuszkiem do tego jest wcześniaczkiem i też napewno było jej cięzko. Teraz bedzie tylko coraz lepiej. Zresztą ona już wchodzi w taki wiek, że wszystko zacznie robić świadomie, śmiac się, wyciągać rączki, gugać...super czas się dla was zaczyna :-) kiedy masz to spotkanie w klinice odnośnie waszego mrozaczka?
powiem ci, że ja znam tylko jedna osobe (tą moją koleżankę która miała ivf tak jak Ty) która przeszła ciąże bezobjawowo. nie wierzyłam nigdy, że to normalne. Gdyby nie brak @ i to, że mam piersi o rozmiar większe to nie wiedziałabym, że jestem w ciązy. Cieszę się, że miałam w Pl to usg, bo często się w ogóle zapominam, że nosze w sobie dzidziusia.

yas ???

marchew miałaś już to prywatne usg na poznanie płci?
 
Ostatnia edycja:
Aniolkowa mama juz dawno tak zrobilam i sliwki i wywary ze sliwek warzywa i duzo wody i nic :((( beta ladna piel powiedziala ze cos. na pewno sobie tam rosnie ale scanmam w pon zeby zobaczyc czy w dobrym miejscu rosnie tak mi przekazano ze szpitala



 
aniolkowa można, można przejść ciąze bezobjawowo :tak: ciesz się że na Ciebie trafiło;-) Co do Victorii to ładnie to napisałaś, ale tak właśnie to jest na początku, trzeba czasu żeby zapoznać się z maleństwem i dotrzeć, pozatym ona już jest coraz starsza i coraz fajniejsza, więcej rozumie i jest lepszy kontakt:-) Mam nadzieję ze te najgorsze i najcięższe chwile już za nami;-) W klinice mamy spotkanie 4 marca, zobaczymy co nam powiedzą w związku z tym mrozaczkiem. Dam znać na pewno.
 
reklama
Aniolkowa.mamo nie u mnie nie sprawdzaja czy pekły, przeważnie ostatni skan mam 3 dni przed iui, a wiesz jaki paradoks zauważyłam. Klinika zaleca podawanie pregnylu przed iui na pekniecie i 5 dni później na ewentualna pomoc w zagniezdzeniu. No i ja po tym iui czułam się opuchnieta a w ta sobotę wzielam ten pregnyl na pomoc zagniezdzeniu i w niedzielę już mniej bolalo a dziś już prawie nic nie czuje. Coś mi się wydaje że to iui
pomimo chyba 3 pecholi mogę sobie gdzieś wsadzic i oni i ja.
 
Ostatnia edycja:
Do góry