reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Basik-wracaj szybko do zdrowia.

Za godzine jade do szpitala do early pregnancy unit. Zobaczymy co mi powiedza. Mam nadzieje, ze usg dzien po dniu nie jest szkodliwe we wczesnej ciazy.
 
avocado widzisz, mówiłyśmy, że wszystko będzie dobrze. Z własnego doświadczenia wiem, że nawet żywo czerwona krew nie musi oznaczać czegoś złego :tak: Oj zazdroszczę wakacji i odwiedzenia tylu pięknych miejsc. U nas nie prędko będziemy gdzieś się wygrzewać...Powodzenia na dzisiejszej wizycie &&&&&&&&&&&

yas nie ma co się poddawać, chociaż czasami tak bywa, że jak się trochę da sobie czasu, to jakoś łatwiej wszystko przychodzi &&&&&&&&&

aniolkowa
zakupy meblowe, też nie są złe, szczególnie jak kupujesz do swojego mieszkanka. To rodzinkę masz w tym roku na święta? Ja aplikowałam sobie ten Crionne, całkiem dobry progesteron i nie obciąża wątroby, tylko działa w całości tam gdzie trzeba

basik biedulko, dużo siły, ale już wyszłaś ze szpitala, tak??

A ja się zaczynam doprowadzać do ładu i składu, bo codziennie wyglądam jak strach na wróble, za godzinę idę na hennę i regulacje. Samej nigdy mi się nie chce, a i czasu tak prawdę mówiąc nie ma...Jeszcze 3 dni i mężulek przyleci :-)
Trzeba zacząć załatwiać formalności na chrzest :tak:

miłego dnia
 
A co tu taka cisza???:szok:
Avocado i jak tam po wizycie w szpitalu? jak się czujesz???
basik jak u Ciebie? dalej tak źle???
Agitatka a chrzciny gdzie robicie w Pl czy w UK, na kiedy planujecie????
aniolkowa ta ginekolog miała na myśli żebyście w Pl się starali o in vitro??? Co do pregnacare to tylko witaminy i nie ma się co po nich cudu spodziewać, niemniej jednak dobrze je brac:tak: Ja przed ciażą i w trakcie też brałam pregnacare, tanie ona nie są, ale ponoć najlepsze tu w UK.
 
Witajcie dziewczynki, te "starsze" i nowe :)

Roxi gratuluje kochana. Mam sporo do nadrobienia po tak dlugim czasie ale milo mi, ze znowu bedzie mozna podyskutowac :)
 
LILITH witaj po dłuuugiej nieobecności:-) gdzieś Ty się podziewała? co u Ciebie????
Agitatka ja też byłam chrzczona 25 grudnia :-p My także planujemy chrzciny w Pl, bo tutaj nikogo nie mamy, a w Pl cała rodzina. Ale my dopiero na wiosne chcemy lecieć do Pl, wstępny plan na kwiecień żeby na święta się załapać, ale to wszystko wyjdzie w praniu:tak:
 
Od wczoraj grzecznie łykamy witaminami, nawet mój za bardzo nie oponował a on leków nigdy nie chce żadnych brać. Chyba widzi że jestesmy w podbramkowej sytuacji i sie juz jak tonący brzytwy chwyta wszystkiego. Tak Roxi duzo osób mi juz mówi, żebyśmy sie zgłosili w Pl do rządowego in vitro, ale nie mam jak sie za to zabrać. Jak twoja malutka sie trzyma? Dalej męczące sie z kolkami? Jak na nowym mieszkanku?

Basik????

avocado jak po skanie w pon?

Jak w ogóle sie czujecie nowe ciężarówki?

agitatka pewnie juz z mężusiem co?

Noelka kochana jak tam Oliverek sie czuje? Co robisz z macierzyńskim? No i jak sytuacja z waszym mieszkaniem?

U nas pełne obroty, bo za tydzień przeprowadzka a my jeszcze daleko do celu. Mój juz okropnie zmęczony ale działa do późnej nocy a rano wstaje do normalnej pracy. Czekam na święta, zeby trochę siąść i odpocząć. Zmykam do pracy miłego dnia kobietki
 
reklama
Noelka właśnie jak tam Oliverek, co u Was słychać?
aniolkowa no niestety remonty, przeprowadzki itd. są bardzo wyczerpujące, do tego praca i codzienne obowiązki... no ale za to będziecie mieli piękne mieszkanko i co najważniejsze swoje:tak:

Dzieki dziewczyny że pytacie, u nas w porządku, radzimy sobie coraz lepiej z małą, ciągle uczymy się być rodzicami i chyba wychodzi nam to coraz lepiej :-pNiestety Victoria dalej ma czasem kolki, próbujemy różnych specyfików ale na razie nie znaleźliśmy złotego środka:sorry: obawiam się ze po prostu musimy to przetrwać, naszczescie nie ma tragedii, zdarzą się dni i noce spokojne kiedy mała ładnie śpi i daje mi odpocząć. Ale czasem są dni że jestem wypompowana psychicznie, takie to uroki macierzyństwa;-)
 
Do góry