reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
basik bidulko, współczuję że tak bardzo te mdłości Cię męczą, mam nadzieję że niedługo Ci przejdzie i poczujesz się znacznie lepiej:tak: trzymaj się tam i w miare możliwości dawaj znać;-)
Agitatka kurcze lipa że ten refluks nie minął, ale dobrze że wiesz co mu jest i masz na to leki które działają, to połowa sukcesu:tak: teraz trzeba czekać aż ta dolegliwość całkiem ustąpi, a tym czasem podawaj leki i będzie OK.
No dentyści mają niezłą robotę, ja ostatnio w Pl ściągałam kamień trwało to dosłownie parę minut i zapłaciłam 100 zł:szok: no ale z drugiej strony, ja tam nie chciałabym komuś w zębach grzebać, jeszcze zależy jak ktoś ma w miarę zadbane to ok, ale ludzie są różni, ja na niektórych patrzeć nie mogę jak się uśmiechają bo mnie odrzuca, a co dopiero tam grzebać...:baffled: Także kasa dobra, ale robota mało przyjemna...;-)
 
Moje drogie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę wam dużo zdrówka, radości. Mamusiom i dzieciaczkom dużo zdrówka, ciężarówkom spokojnych miesięcy w oczekiwaniu na potomstwo, a staraczkom siły i wytrwałości w dążeniu do celu. Niech ten Nowy 2014 rok przyniesie wam nowe życie!!! Wszystkiego najlepszego, moc prezentów i spędzenia tego wyjątkowego czasu w spokoju w gronie bliskich wam osób!!!!!
 
Wszystkim Wam dziewczyny życzę spokojnych i radosnych Świąt-nowym mamusiom radości z pierwszych świąt z dzieciatkiem, ciężarówkom spokoju i relaksu a staraczkom, żeby następne święta były z maluszkiem!
 
Czesc Dziewczynki

szczesliwego_nowego_roku_2014_1.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry