reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Yas, Aniolkowa , Kara
Zobacz załącznik 592548 pamietajcie images132.jpg
nigdy nigdy nie traccie wiary, nie traccie nadziei
images24.jpg &&&&&&&&&&&


w 2006 roku stwierdzone PCOS, @ co 3 miesiace czasem co 5 miesiecy, 1.5roku staran o pierwsze dziecko - byla cudem ... teraz 3 w drodze:tak: czasem blokada puszcza.....
 

Załączniki

  • images132.jpg
    images132.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 26
  • images24.jpg
    images24.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie dzisiaj jakis koszmar! Niedobrze mi okropnie. Napewno nie od ciazy, bo to zdecydowanie za wcześnie. Każdy zapach mi przewraca żołądek.

A ty jak tam kara? Jeszcze 3 dni i testujesz co?
 
Aniolkowa.mama pewnie nerwy. Ja testuję 14 listopada nie mogę wcześniej bo ja 5 dni po iui miałam zastrzyk z pregnylu będę miała fałszywy dodatni test.
 
kara jakos ostatnie dwa dni nawet szybko minely i juz troche lepiej sie czuje. a ty jak tam?do14juz niedlugo:tak:

aniolkowa a ty jak tam - fajnie ze busy jestes, szybciej czas zleci pomimo ze myslec przestac sie nie da ;-). ja bede testowac dopiero 15.11 no chyba ze @ zawita wczesniej :-(bo juz od 13 beda na nia czekac.

milego dnia dziewczyny....
 
reklama
czesc dziewczyny :)
basik, aniolkowa, zagladam do was, tylko nie za czesto. pamietajcie dziewczyny, ze czesto o was mysle, i kibicuje wszystkim, nowym dziewczynom tez :) pozdrawiam :)
 
Do góry