reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

I basik! dla ciebie też ma byc szczesliwy listopad!!

yas daj jutro znać jak wyniki wyszły, ciekawa jestem jak oni to sprawdzają. Chyba badają poziom progesteronu, który wzrasta po owu.
Kłucia w macicy mogą być i na @ i na ciąże. Takze jeszcze za wcześnie, zeby stwierdzić. Teraz pewnie dochodzi u ciebie do zagniezdzenia, więc dopiero od teraz do terminu planowanej @ bedziesz mogła odczuwać jakieś symptomy, ale czasem kobiety nie czuja nic. Wiem jak cieżko, ale nie szukaj po necie nic, bo każda kobieta jest inna. Ty i karai tak macie tylko tydzień czekania, ja mam 2 :baffled:

basik czy ty masz jakieś felerne testy? Robiłaś je juz wcześniej?
 
reklama
Ja dzisiaj znowu czuje się jak bym miala @ dostać. Czuje się normalnie jak w dzień @ bolą mnie te plecy, brzuch, mam mokro dzisiaj że 3 razy do WC biegłam bo wydawało się mi że plamienie. Ale 8 dni po iui chyba nie można dostać już @? Zwariuje. Miałam nie pisać o tych paranojach ale kto mnie lepiej zrozumie jak wy dziewczyny.
 
kara tak jak pisałam wyżej jeszcze za wcześnie zeby cokolwiek stwierdzić. Wydaje mi sie, ze nawet na @ jeszcze za wcześnie. Jak cie tak bardzo boli to weź paracetamol i ciepłą (nie gorąca) kąpiel. Nie denerwuj sie, bo jesli teraz zachodzi do zagniezdzenia to nie pomagasz swojej fasolce w tym. Spokojnie jeszcze kilka dni i bedzie wiadomo. Ja tez dzisiaj miałam mokro, ale na bieliźnie sucho.
 
Witam...
aniolkowa.mama testy zakupilam w tym cyklu na ebay o czulosci 20 (niby bardzo czule),wczesniej uzywalam jakis aptecznych ale sporadycznie i nigdy nie ujrzalam 2 identycznych kreseczek,poza tym objawow nadchodzacej owulki brak,suchosc i sluzu brak.Podejrzewam u siebie LUF zespol niepekajacego pécherzyka,zadzwonie po 9 tej do naszej polskiej przychodni czy wykonuja badanie prolaktyny po obciazeniu.eh...im dalej w las tym wiecej drzew:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kara,Aniolkowa,Yas -uda sie Wam,mocno sciskam kciuki:tak:
 
Basik77 oby nie bylo to co myślisz. Ja mam pcos ale nie na 100procent stwierdzone i mam problem z owu. Tylko stymylacja zostaje. Jesteś na cyklu naturalnym?
 
Kara u mnie jakies 15 lat temu tez stwierdzono pco,po czym zaszlam naturalnie w ciaze i urodzilam cudownego synka:-):-)od tego czasu minelo 10 lat,cykle w dalszym ciagu niereguralne,brak owulacji,nadmierne owlosienie tam gdzie nie trzeba a na glowie ich brak a raczej nadmierne wypadanie:no::-:)-(.eh..... mialam tu robione badania hormonow bodajze w kwietniu i pani doktor stwirdzila,,hormony wydaja sie w porzadku,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szkoda gadac:wściekła/y:
 
Basik jesli masz tylko okazje i Pl gina na miejscu to ja bym zrobiła obserwacje cyklu. Napewno jest to spory koszt, bo musisz miec usg kilka razy w cyklu, ale przynajmniej bedziesz wiedzieć czy masz owulacje i czy pecherzyki pękają. W tym czasie prowadz dalej obserwacje z testami i zobaczysz jak to ci sie pokrywa. Albo poproś tez o badanie krwi takie które miała yas, zeby sprawdzić czy pękają. A sluz nie zawsze jest! U ciebie zawsze występował sluz, bo ja mam cykle w których jest sucho a owu była. Duzo leków hamuje wydzielanie sluzu. Bierzesz jakis wiesiołek albo siemie? Widzę na wykresie, ze zaczyna ci sie płodny sluz, więc moze owu przed tobą.
 
Aniolkowa u mnie polski ginekolog jest co dwa tygodnie w środy;-(( wiec o monitoring cyklu będzie kiepsko :-(((co do służy to biorę wiesiolek od jakiś 3-4 miesięcy ( tylko do owulki-przypuszczalnej ). Yas pomóż co to za badanie potwierdzające pękające pęcherzyki ?
 
reklama
To jakies badanie z krwi, ale robiła je yas tydzień po owulce.
Basik poproś w takim razie o monitoring cyklu w swojej klinice. Moze warto tez zrobić tak jak miała yas, stymulować cykl, ale zachodzić naturalnie. Dostajesz zastrzyk na pęknięcie, monitorują ci pecherzyki. Moze nie czekaj dłużej, bo tak to czas ucieka. Jesli masz nieregularne cykle i te problemy z owlosieniem to faktycznie możesz miec pcos. U nich norma to nawet jak wyniki wychodzą na tez nizszej granicy:baffled: jakie badania dzisiaj robisz?
 
Do góry