reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Aniołkowa dzis robiłam prolakyyne z obciążeniem na własna rękę , wizytę w klinice mam na 18 go listopada, odebrałam dzis wynik posiewu-czyściutko:-))) wiec czekam teraz na wredote i robie HSG i poproszę o monitoring cyklu.dziekuje za radę Aniolkowa.
 
reklama
basik to bylo badanie krwi tydzien po zastrzyku na pekniecie.nie wiedzialam ze masz syna;-).tez mysle ze monitoring po sprawdzeniu droznosci bylby najlepszy.moze zacznij od gp czy nie sprawdzalby ci z krwi czy owulujesz jak masz reguralne okresy albo z moczu jak niereguralne i moze clomid wtedy ci przepisze. powodzenia w badaniach i starankach ;-)



kara, aniolkowa a jak wy dajecie rade z tym czekaniem?


dzis odebrala astystenka w klinice i powiedziala owulacja nastapila i jak okres nie przyjdzie to testuj za 9dni i powodzenia i to bylo tyle.mam zle przeczucia :-(
 
Yas szkoda że nie podają kiedy była, ale i tak cieszmy się że w ogóle była i że zrobili ci to badanie. A to że ci powiedzieli żeby sprawdzić za 9 dni- oni zawsze wolą dodać kilka dni żeby mieć pewność. Dlaczego masz złe przeczucie?

Żeby czekanie się nie dluzylo musisz znaleźć sobie sposób na zabicie czasu. Najlepiej wziąć się za bardzo wciągająca książkę, serial albo co tam lubisz żebyś miała jak najmniej czasu na myślenie
 
aniolkowa w sumie dodali dwa dni z moich wyliczen.ja naprawde mam duzo do zrobienia ale nie potrafie sie skubic.mam eseje do pisania...
pobolewaja mnie piersi jak wczesniej, podbrzusze raz pobolewa raz sie uspokaja ale to wszystko moga byc efekty zastrzykow.ogolnie placze bez powodu - jakas deprecha mnie dopada ale to tez moze byc efekt hormonow ;-(
jesli nic z tego nie wyjdzie robie miesiac lub dwa przerwy i od nowego roku jeszcze raz sprobuje.w sumie naleza mi sie dwa cykle darmowe jeszcze po tym mam nadzieje.
 
Yas wiem że ciężko się skupić, ale spróbuj. Inaczej będzie ci się strasznie dluzyc.
Jesteś pewna że chcesz zrobić przerwę gdyby nie wyszło? ( chociaż trzymamy kciuki żeby się udało). Podobno organizm lepiej się stymuluje i szybciej można "zaskoczyc" jsk jest ciągłość.
 
Yas ja też mam tragedię i mam podobnie do ciebie nie umiem się na niczym skupić płakałam przedwczoraj i wczoraj. Dokucza mi ból pleców,brzucha, piersi mniej. Psychicznie też nie najlepiej. Trzymaj się kochana. Ja mam jeszcze 8dni do testu. W razie nie powodzen idę za ciosem na następna iui.
 
Kara dzieki :-) musimy walczyc do skutku.miejmy nadzieje ze to bedzie jednak ten szczesliwy cykl dla naszej trojki -bede sie bardzo cieszyc jak choc jednej z nas sie uda bo to jz krok do przodu i iskierka nadzieji ze wszystkim po kolei sie uda.

Ja mam ochote na przytulanki przed okresem i wlasnie tak sie teraz czuje dlatego mysle ze to kolejny sygnal ze nic z tego ;-( oj to zycie.....


Aniolkowa nie wiedzialam ze lepiej miec ciaglosc.mi sie wydawalo ze po takiej terapii jeszcze hormony utrzymuja sie w organizmie bo jak staralam sie o coreczke to bylam na clo przez trzy miesiace i nic a w czwartym bez clo zaszlam.musze pogadac w klinice i to przemyslec jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
yas wiadomo kiedyś trzeba zrobić przerwę, ale narazie ty miałaś jedna czy dwie stymulację więc lepiej kontynuować. Po 3-4 powinno sie juz zrobić przerwę i dać odpocząć organizmowi. Zreszta po co my mówimy o następnych stymulacjach jak moze sie udało! To że czujesz sie jak na @ to normalne, czasem przez 2-3 miesiace w ciazy tez mozna sie tak czuć. zanim organizm przeskoczy na "tryb ciążowy" bedzie sie zachowywał jak na @. Jak Popatrzyła na opinie dziewczyn które zaszły to czesto mówią, ze sie zbierało, zbierało, ale @ nie przyszła.

Ja póki co tak o tym nie mysle, moze jak bedzie juz bliżej testowania. A moze po prostu juz sie wypaliłam z tych uczuć oczekiwania, bo wiem że i tak zawsze wychodzi jedna kreska. Teraz pracuje ciągiem aż do przyszłego weekendu, więc przynajmniej nie mam czasu myśleć.
Milego dnia kobietki, ja pędze do pracy.
 
Do góry