reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

tiluchna zapytaj położną ona będzie wiedziała, u mnie było tak że na list czekałam ponad dwa miesiące ale położna powiedziała mi wcześniej... tak że ona będzie wiedziała...
 
reklama
Tiluchna ale masz super brzusio, u mnie gdzies w 20tc byl takich rozmiarow.

A ja dzis wykonczona jestem, co godzine w nocy wstawanie na siusiu, uczucie jakbym sie hektolitrami opila, a tu pare kropel.juz drugi dzien bede zasypiac przez to na stojaco, ech ciezki zywot przeterminowanej ciezarowki.
 
tiluchna szybko cie zaokrągliło dzidzi :-) słodziutki brzunio.

Joasia ty siusiu, przynajmniej wiesz ze dziecko nisko, ja ból żeber ciąg dalszy :confused2: koncowke mosta mam w gore wygieta juz. Spalam calkiem calkiem, chyba przyyklam do tego bolu... Aczkolwiek glowa mnie poolewa, chyba pogoda ma z tym co wspolnego.
 
Oj wy moje ciężaróweczki, po raz kolejny się powtórzę ;-)
tiluchna co za cudowne gniazdko wije sobie twoje maleństwo :tak: A co do tego wyniku, to skoro jest low risk to bardzo dobry wynik, a stosunek pewnie poda ci położna przy najbliższej wizycie. Ja nie dostałam żadnego listu o wyniku dowiedziałam się od położnej...
Roxii mówisz i masz, oto domek Kubusia :-)

2uejhxf.jpg


aniolkowa wspaniałego odpoczynku ci życzę i czekamy na wakacyjne wibracje od ciebie

Mimo, że pogoda jest do d...delikatnie mówiąc, biorę Filipka i idziemy do koleżanki, trochę odsapnę od tego wszystkiego i poplotkuję przy kawce, to się na pewno odstresuje. Spokojnego dnia :-)
 
Ale fajne wasze brzusie dziewczyny....;) Ja od wczoraj zaczelam nowy cykl zakupilam juz olej z wiesiolka i biore....:)
Pogoda do kitu...:( nic mi sie nie chce a tyle sprzatania przede mna i jezcze tylko jutro i przeprowadzka na inny domek jak ja sie ciesze:)
 
Agitatka ale masz juz duze brzusio, bardzo ladne :tak: Faktycznie potwierdza sie tylko fakt, ze w drugiej czy kolejnej ciazy brzuszki wybija duzo szybciej. Moze pozniej wstawie ostatnie foto mojego kulemona zanim sie rozpakuje ;-)


Tygryseczek mam nadzieje, ze wiesiolek podziala, jak nie to polecam te pastylki z siemienia lnianego Flaxseed (Linseed) Oil Capsules (1000mg) | Fish Oils | Holland & Barrett
Tez bym byla podekscytowana przeprowadzka, ja uwielbiam sie urzadzac, przemeblowywac :tak:

Kari pewnie i jest nisko, moze jeszcze w maju zdaze. Wspolczuje z zebrami u ciebie, mnie czasem uciska ale nie tak jak ciebie. Czekamy dalej.

Ale pogoda co? U mnie bardzo szaro, deszczowo i wietrznie, jak tak dalej pojdzie to bede musiala zakupic kombinezon na zime dla malutkiej na spacerki :baffled:
 
joasia podobno ma sie ocieplić. Licze na to bo jak na koniec maja to pogoda jest straszna, predzej powiedzialabym ze sie jesien zaczyna niz lato.

Ja mam postanowienie od dzi, ignoruje ciaze :-) znaczy ignoruje moje dolegliwosci (moze dzieki temu choc troche bedzie mi latwiej je znosic) i i gnoruje zblizajacy se termin porodu. Czyli wrzucam na luz i niech sie dzieje wola losu. prosze tylko trzymac kciuki zeby z zebem bylo ok ;-) bo mi sen z oczu spedza.
 
joasia81 dziekuje a moge brac wszytsko na raz czy to za duzo...?
Fajne sa przeprowadzki ale teraz musimy wszystko kupic... z czasem dam trade ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
tygryseczek lepiej zdecydowac sie na jedno, roznica miedzy siemieniem lnianym a wiesiolkiem jest taka, ze nie musisz sie stresowac braniem tylko do owulki, mozesz brac caly cykl. Zazywajcie go oboje, bo to pomaga nie tylko na sluz ale dziala tez oslonowo na zoladek i pomaga na dolegliwosci ze stawami. Mialam wowczas stojaca prace i powiem tobie ze bardzo odczulam ulge w nogach. Ja wolalam te kapsulki od gotowania ziaren lnu i zazywania tego wywaru, jakos mi nie podchodzil smak, to jest wygodniejsze. Z wiesiolkiem nie zauwazylam zadnej roznicy a po siemieniu juz po 3 dniach mialam ladny sluz.

Kari zobaczysz bedzie ci lzej jak sie skupisz na czyms innym, poprawi ci sie humor :tak:

Jak juz tak sie chwalicie brzuszkami to i ja wkleje foto mojego kulemona z dzisiaj, czyli 40t2d. Patrzac na wasze wydaje mi sie maly na tym etapie, pewnie bedziecie wieksze ode mnie na koncowce ;-)

40t 2d.jpg
 

Załączniki

  • 40t 2d.jpg
    40t 2d.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 18
Do góry