reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

aniolkowa probowalam ja popedzic pucowaniem chalupy ale juz tez nie mam tak duzo sily, sapie po paru minutach jak stara lokomotywa ;-) Jesli chodzi o seksior, to nie mam ani energii ani ochoty, nie bede sie specjalnie zmuszala. No i moj malz sie juz troszke boi, zartuje ze ja niechcacy stuknie w glowke glupol :rofl2: Wyjdzie jak bedzie chciala :tak: Poki co pije herbatke z lisci malin, wczoraj zakupilam ananasa, sprobowalabym ostrego zarcia ale zgaga mnie zabije. co do olejku rycynowego, czytalam rozne opinie, niestety nie zawsze dobre, wiec nie bede kombinowala. Poczekam cierpliwie :yes:
Zycze tobie udanych wakacji na luzie, duzo slonka. Odpoczywaj i delektuj sie lokalnymi atrakcjami! Wracaj do nas wypoczeta i gotowa podzielic sie nagromadzona energia :tak:
 
reklama
pisze z tel Wiec z goey przepraszam za.bledy :p Joasiu mi przy Olivci odchodzil czop w malyxh ilosciach 2 DNI I odesLy mi wody a przy Piotruli 5 dni ale tak duzo ze czasem 15 cm dlugi byl....juz tuz tuz
Aniolkowa wypocznij za nas wszystkie! upojnej zabawy i cudownwj pogody !
 
Agitatka gratuluje synka :-) najważniejsze że zdrowy :-)

Aniołkowa miłego urlopu :-) odpocznij i nie myśl o niczym... zobaczysz wszystko przyjdzie z czasem... &&&&&&&&&&&& żeby wam się szybko udało :-)

kari, joasia no niestety maluchy są już uparte w brzuchu i później niestety m tak zostaje ;-) pocieszę was zostało najwyżej dwa tygodnie ;-)
 
Aniolkowa szkoda ze @ przylazła:sorry2: ale za to bedziesz wiedziała że na wakacjach możesz szaleć na całego i pić Sangrię litrami:-D wypij troche za mnie, bo ja narazie nie mogę:-p Życzę Wam pięknej, słonecznej pogody i błogiego odpoczynku, bawcie sie dobrze i przywieźcie ze sobą trochę słonka do UK;-)
Co do mojego brzuszka to narazie nie ma co pokazywac bo jest naprawdę niewielki, wygląda jakbym się trochę więcej najadła, albo jakbym miała wzdęcia:-D jak wrócisz to może bedzie trochę większy i wtedy wstawię:tak:
Joasia dobrze że odpuściłaś, nie ma co się denerwować i wkurzać bo i tak to porodu nie przyspieszy, trzeba czekać i tyle, napewno na dniach cos zacznie się dziać, już bliżej jak dalej:tak:
Agitatka może ty wstawisz brzuchola co??? u ciebie napewno już jest ładny, okrąglutki;-)
 
hej, dostalam wyniki ze scanu
i jedyne co mam napisane to Low risk - nie ma zadnych danych ile:confused: wy mialyscie...
 
Tiluchna no to dziwnie że nie ma napisanego wyniku:confused: ja tez miałam napisane low risk ale oprócz tego wynik 1:3000 (tak mniej więcej bo dkładnie niepamietam) no i były tam jeszcze inne wyniki które niewiele mi mówiły:baffled: Ty nic nie masz napisane oprócz low risk????
 
Roxi dokladnie co mam napisane:

We are pleased to inform you that your recent screening test has shown your baby is in the low risk group for Down's syndrome.

If you are still concerned please contact bla bla bla

myslicie ze powinnam zadzwonic czy odpuscic?:confused:
 
Tiluchna faktycznie dziwnie... ale ja na twoim miejscu dała bym spokój jak naspisali ze jest low risk to znaczy ze jest ok, a na wizycie u położnej pewnie dowiesz się jaki jest dokładny wynik:tak: Kiedy masz spotkanie z midwfie???
 
Roxii - z tego co pamietam 16 czerwca

masz racje:tak: spytam na wizycie:tak:

nie boje sie za bardzo bo na usg wyszedlo ladnie 1.4 NT i pani doktor byla zadowolona
zdziwilo mnie tylko to ze nie ma wyniku:dry: bo i z corcia i z synkiem mialam...
 
reklama
Tiluchna no to spotkanie w sumie już niedługo, zapytasz wtedy nie ma co dzwonić i głowe sobie zawracać, skoro jest wszystko wporządku:tak: u mnie tez było 1.4 NT;-)
 
Do góry