reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

agatakat hej! jak tam u ciebie? jak się czujesz???? wstawiaj i Ty swojego brzucholka:tak:
jaosia a niemówiłam że mam opuchliznę a nie brzuszek:-D pewnie to dlatego że to pierwsza ciąża, mówisz ze też na tym etapie miałaś taki maleńki brzusio????
tygryseczek dzięki, ale ja już nie taka chudzinka, przytyło mi się ostatnio, dupa rośnie a brzuszek nie:confused2:
 
reklama
roxi a u mnie bylo plasko do 5 miesiaca. Nikt nawet sie nie domyslal ze w ciazy jestem. Jak na terapii Adasia w 6 miesiacu powiedzialam ze sie spodziewam drugiego synka to popatrzyly na mnie z niedowierzaniem i zapytaly czy to 3 miesiac. Dopiero koncem 6 miesiaca zaczelam sie strasznie powiekaszac... I teraz faktycznie brzuch mam wiekszy niz z Adasiem (haha no tak bo Adas juz na swiecie 3 tygodnie byl :-) ) ale wczesniej mniej wiecej tak samo rozl jak w pierwszej ciazy.
Joasia zazdroszcze pyciu brzucha :-) ja mam problem z zalozeniem skarpetek. A do tego jedynie 155cm wzrostu wiec tocze sie jak kula sniezna.
 
Roxi - ahh jak ja zazdroszcze:tak:faktycznie malusi - ja mialam troszke wiekszy w pierwszej ciazy ale nie wiele..
a potem na koncowce to o jezuuu... ogroooooomny no ale 4kg sie dzwigalo
podobnie z synem
ja mam bardzo duzo wod plodowych wiec to tez ma znaczenie
a teraz u mnie juz bylo widac w 7 tygodniu:zawstydzona/y:
mialam plasciutki brzuszek a nagle taka pilka ze w zadne spodnie sie dopiac nie moglam
no i plotki poszly na cala robote i szefowi powiedzialam juz w 7 tyg:sorry2:
a wszyscy mysleli ze ja co najmniej w 15 jestem
a teraz tak jak mowie - juz sie pytaja kiedy termin bo pewnie niedlugo:baffled:
no rzesz w morde:angry::-D

teraz widzicie tez czemu chce wczesniej skonczyc... jezeli ja mam miec brzuch jak na blizniaki to mi sie nie widzi praca 9h dziennie na wysokich obrotach:sorry2:

a przytylam na razie 2.5 kg, nie jest zle ale musze zaczac uwazac
nie chce znowu miec +22 kg na plus:baffled: ( choc po pierwszej zrzucilam -30kg:-D)

Joasiu, Kari
- juz prawie prawie:-D:-D

dobra czas sie szykowac do roboty ;-)
 
roxi u mnie bez zmian, nadal wymioty, jednego dnia lepiej drugiego gorzej :happy: i jakoś tak psychicznie mi smutno, ciągle płacze :baffled:

ja w pierwszej ciąży też malusi brzuszek miałam, długo nie było widać że jestem w ciąży, zaraz Wam wstawie foty z końcówki ciąży. Teraz szybko mnie wybrzuszyło ale już stanęło w miejscu, nawet nie wiem czy nie mam dzisiaj mniejszego niż na tej drugiej fotce. Ta druga sprzed kilku dni

21121_10200607553985294_1476805173_n.jpg941812_10200607227537133_1742790903_n.jpg
 

Załączniki

  • 21121_10200607553985294_1476805173_n.jpg
    21121_10200607553985294_1476805173_n.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 22
  • 941812_10200607227537133_1742790903_n.jpg
    941812_10200607227537133_1742790903_n.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 20
agatakat no też masz fajniutki brzuszek :tak:
Roxii no pięknie kochana, masz taki brzuszek jaki powinnaś mieć na tym etapie ciąży, mnie w pierwszej też późno wybrzuszyło, a teraz pyk i mam;-)
joasia kari jak się czujecie??
tiluchna to ładnie schudłaś, po ciąży, ja z brzuchem walczyłam do końca, czyli do zajścia w drugą :tak:

Kupiłam sobie nowe staniki na ebayu, no i rozpakowałam i myślę olaboga, toż ja się w nim utopię, takie miski, bo nie miseczki, ale się zdziwiłam, bo jest idelany :szok: Mleczarnia się produkuje :-D

Ja z Filipem pod koniec byłam tak spuchnięta na twarzy, że ledwo oczy było widać, tak mi się woda zatrzymała. Zobaczymy jak będzie w tym przypadku.
Z dnia na dzień żeby zaczynają mi dokuczać, te co miałam połamane w czasie wypadku :-(
No na razie jakaś pogoda się zmieniła, zobaczymy na jak długo...
 
Hej dziewczyny,

Agatakat ale masz jusz fajne brzucho! Mam nadzieje, ze dolegliwosci przejda szybko.

Agitatka ja to mam wrazenie ze moja mleczarnia bezprodukcyjna bedzie, z B urosly mi tylko na C. Zobaczymy czy cos tam z nich mala wyciagnie.

A ja dzis jestem podwojnie przeterminowana ciezarowka, bo 3 dni po terminie wg usg, 1 wg @. No nic sie nie dzieje, obudzilam sie tylko z wielka migrena I lekkimi okresowymi bolami, ktore juz minely. Jak tak dalej pojdzie to od jutra bede czerwcowka. Obym sie tylko przed wtorkiem wyklula bo nie chce miec masazu szyjki.
 
Ostatnia edycja:
agatakat, Roxii piękne brzuszki :-) Roxii twoje określenie opuchlizna ciążowa strasznie mnie ubawiła :-D:-D:-D:-D

Joasia ty nie wyglądasz jak byś miał rodzić ;-) może się pomylili o jakiś miesiąc ;-) i dlatego jeszcze nie rodzisz ;-)

tiluchna ja też po ciąży schudłam więcej niż przytyłam w trakcie :-D tylko brzuch mi został :-( brzuszki trzeba by było ćwiczyć, ale ja leniwa jestem... mam postanowienie że od czerwca robię przynajmniej 10 brzuszków dziennie... zobaczymy co z tego będzie

Noelka jak mały?? byliście u lekarza ? co to jest?? napisz coś bo czasami zastanawiam się co u Was
 
reklama
Agitatka ja nie chce miec za duzych dojek ;-) c mi w zupelnosci starczy, tylko czy bede miec pokarm mnie zastanawia? Poczekamy, zobaczymy.

abed na pomylke nie ma szans ;-) Cos chyba jednak zaczyna sie dziac bo dzisiaj mi strasznie duzo czopa odeszlo, nie mialam pojecia, ze to tak dziwacznie wyglada hehe, rozkreca sie :tak:
 
Do góry