reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Joasiu !! ja wieczorem juz mam taki jak Ty teraz:-D
jest sliczny, zgrabniutki ale i ty jestes drobna jak patrze na zdjecie
w zyciu bym nie powiedziala ze jestes 2 dni po termine;-)

Agitatko - fantastyczny brzuszek:-D idealny domek dla Kubusia:tak:

no mnie sie pytaja juz czy wiem jaka plec bo pewnie juz po 2 scanie:szok:
i w ogole zaczynam sie troszke bac tego szybkiego tempa wzrostu
jak moje obie pociechy mialy 4 kg to teraz obawiam sie wiekszego klocka:zawstydzona/y:
 
Joasia ale piekny masz brzuszek i faktycznie nie jest jakis wileki jak na 40 tc jest bardzo zgrabniutki:tak:
Agitatka no twój brzusio już też ładniutki, Kubus rośnie jak na drozdzach:-)
Tiluchna noo ty to najbardziej mnie zaskoczyłaś, ty już masz taki duzy brzusio????:szok: jestem w szoku u mnie ledwo co widać jakiekolwiek zaokrąglenie a u ciebie piękna piłeczka!!! Ja też taki chce!!!!:-D
Tygryseczek trzymam kciuki za kolejny cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-)
Kari mądra decyzja, postaraj się wyluzowac i troche odpuścic, bo nerwy nic tu nie dadzą, zajmij się czym innym a zobaczysz że lada moment maluszek wyjdzie z brzuszka:tak:

Posypałyście dziewczynki tymi brzuszkami, moze i jak jakoś później spróbuję uchwycić tą moją opuchliznę i wstawię zdjątko:-D:-p o ile w ogóle coś bedzie widać:rofl2:
 
joasia jaki mały brzuch ty masz :szok: ja ostatnio nie pstrykalam zdjec. Moze zrobie w najblizszych dniach, tak na 40tc :-) to wrzuce. Ale na pewno jest wiekszy od twojego
 
dzieki dziewczyny za komplementy, wiem nie jest duzy, niby jestem chudzielec ale myslalam, ze przy moim wzroscie 172cm, bede miec wieksze brzusio. Wlasnie dlatego polozna zalecila dodatkowy scan bo w 36tc byl lekko ponizej normy, mimo wszystko mala zdrowa, powiedzieli wtedy, ze ma jakies 2620g. W ten wtorek mialam znow mierzenie brzucha i jest jak najbardziej prawidlowy, widocznie taka juz moja uroda ;-)

Kari spiesz sie z tym foto bo moze byc za pozno :tak:

Roxii tak, tak czekamy na fotke, nawet z malym "wzdeciem" :rofl:
 
Roxii dawaj dawaj ten swój brzusio, jak wszystkie to wszystkie :tak:

joasia u ciebie to brzuszek malutki jak na koniec ciąży w dodatku już przenoszonej, masz malutką piłeczkę w brzuszku ;-)

kari słuszna decyzja znajdziesz sobie zajęcie, to o porodzie nie będziesz tyle myślała. I spiesz się z tym brzusiem, bo możesz nie zdążyć, jak ci mały numer wywinie i przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie :tak:
tygryseczek mi wiesiołek pomógł ze śluzem, bo Clo wysuszyło mnie jak Saharę, także &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
No dobra same tego chciałyście, wstawiam moją opuchliznę ciążową-przynajmniej będzie śmiesznie:-D
Gdyby nie to że dwa tygodnie temu miałam usg to chyba nie uwierzyłabym nikomu że jestem w 14tc:-p
 

Załączniki

  • 2013-05-30-144 - Kopia.jpg
    2013-05-30-144 - Kopia.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
Roxii sliczne brzusio, cos czuje ze wielkoscia bedzie podobne do mojego, bo na tym etapie u mnie tez tak to wygladalo. Przynajmniej zaoszczedzisz na ciuchach ciazowych, ja kupilam tylko 2 pary jeansow ciazowek :tak:
 
reklama
piękne brzusie dziewczyny :tak:wszystkie bez wyjątku:tak: najbardziej jestem pod wrażeniem brzuszka tiluchnej :tak:sprawdza się teoria że w kolejnych ciążach szybciej brzusio widać ;-)

agitatka gratuluje udanego scanu i synka :-)

noelko jak po wizycie w szpitalu? co nowego z oczkiem?

kari, joasia biedne Wy :happy: już niedługo będziecie mieć swoje uparciuchy przy sobie :tak:

staraczką przesyłam ciążowe fludki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-)
 
Do góry