reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Tygryseczku jeszcze 4 dni do terminu @ powtorz jeszcze test za kilka dni! I nie poddawaj sie, ja dobrze wiem, jak takie "porazki" bola, ale jak sie nie udalo w tym cyklu to w nastepnym mobilizacja- duzo dobrego sexu i musi sie udac! Bede dopingowac :)
 
reklama
Ehh dzieki kochane za wsparcie ;* ale juz jakos nie wiem trace nadzieje nie wiem o co chodzi... czego musze swojego wyslac na badanie żołnierzyków i siebie jakos pod tym kontem zbadac czy moge miec dzieci....;/
 
tygryseczek spokojnie... do terminu masz jeszcze 4 dni... ja nie wiem czy kiedy kolwiek wychodzą pozytywne tak wcześnie... ja cały czas trzymam kcuki :-)

Dziub gratulacje :-)n z całegoi serca ci życzę żebyście święta w trójkę spędzili :-) i zagladaj do nas :-)
 
Dziub gratulacje, dużo siły i spokoju oraz szczęśliwych miesięcy :tak:
tygryseczek za wcześnie na testowanie, takie jest moje zdanie, poczekaj do terminu spodziewanej @ i wtedy powtórz test

A ja dziś rano znowu miałam w toalecie nie miłą niespodziankę, na papierze zauważyłam smużkę brązowego śluzu, całe szczęście do tej pory się nie powtórzyło. I niech tak zostanie, bo stres niesamowity, leże całe dnie, biorę leki i musi być dobrze, innej opcji nie ma. Za parę dni wchodzę już w II trymestr....
 
Agitatka spokojnie takie brazowe to nic groźnego, ja też od czasu do czasu takie mam:tak: pozatym u ciebie juz napewno wszystko bedzie dobrze przeciez to juz 13tc, więc najgorszy okres masz za sobą:tak: jak tam Filipek się czuje????
Dziub gratulacje kochana!!!!! życze spokojnej ciąży i wspaniałych świat juz w trójeczkę:-)
tygryseczek ja wciaż trzymam kciuki, ten test to za wcześnie, moze jeszcze nie wszystko stracone;-)
 
Roxii no mam nadzieję, że plamienia więcej się nie powtórzą, żadne, bo to jednak mocno mnie stresuje, a teraz nie powinnam się denerwować. U Filipka biegunka przeszła już w sobotę, ale coś pokasłuje...

Ja się wyleguje jak przystało, a teściowa lata jak dzika i wszystko robi, zresztą ona nie lubi siedzieć w miejscu. No i zawsze narzekała, że Filipek więcej spędza u moich rodziców, więc teraz nie powinna narzekać ;-)
Mam już wyznaczoną wizytę na kolejne usg, na 29 maja kiedy to zostaną dokonane wszelakie pomiary, czekam na to z niecierpliwością. Dziwny ten kraj, w Polsce prenatalne jest między 12 a 14tc a tutaj dopiero ok 20tc, ale w tym kraju wszystko jest inne :-D
 
Agitatka cieszę się ze z filipkiem lepiej i że u ciebie tez wporządku:tak: Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz, ja wiem ze plamienia stresują, ale do tych brazowych chyba już się przyzwyczaiłam i jak sie pojawiają to staram się nie panikowac i tłumacze sobie ze to nic strasznego i bedzie ok:-D no ale fakt lepiej zeby wcale ich nie było;-) Fajnie ze masz już date kolejnego usg, w sumie to juz niedługo bo za miesiac:-) Ja wciąz nie mam daty na to pierwsze (w miom przypadku drugie) :sorry2: czekam na środę żebym mogła się zarejestrowac do GP wtedy moze coś ruszy....
 
agitatka i roxi mam nadzieje ze stresujace plamienia zanikna calkiem :-)

Agitatka to jakos i tak dziwnie ze nie zrobili ci teraz pomiarow. Mi w 12 tyg na pierwszym scanie tak jak i w polsce pomierzyli wszystko i sprawdzili kosc nosowa i przeziernosc karkowa, dodatkowo wykonali testy krwi na moja prosbe. A w 20 tyg tez tak jak i w polsce sprawdzali juz wszystko, tzw polowkowe, wszyskie narzady dziecka.
 
reklama
Do góry