reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Cześć Dziewczyny! :-)

Jak Wam weekend minął?

Zniknęłam chwilowo z internetu, korzystam z w miarę ładnej pogody i maluję płot na ogrodzie, bo od jakiegoś czasu robimy wielkie porządkowanie domu i strefy naokoło ;-) Do tego oczywiście praca i nowy "projekt", w który się zaangażowałam, czyli nasze lokalne radio dla Polonii w moim mieście i okolicach :tak: Dopiero raczkujemy, ale już coś się dzieje i będzie tego co raz więcej, więc jeśli jesteście chętne posłuchać trochę dobrej polskiej (i nie tylko) muzyki, to zapraszam Moje Radio Coventry - najświeższe informacje z miasta Coventry Niedługo zaczynam tam prowadzić audycję "baby przy kawie", razem z koleżanką będziemy dyskutować, plotkować i sprzedawać patenty na ułatwienie kobiecego życia ;-)

W pracy zaproponowali mi zmianę etatu z 10 do 20 godzin tygodniowo, co bardzo mnie ucieszyło bo po pierwsze, lepsza kasa, po drugie będę miała wolne weekendy a po trzecie (bardzo ważne), w końcu zarobię te ustawowe pieniążki do otrzymywania najwyższego maternity państwowego, gdyby coś się stało po drodze... Jestem więc baaaardzo szczęśliwa z tego powodu :-)

Roxi GRATULACJE, strasznie się cieszę, że na scanie zobaczyłaś bijące serduszko :* Mam nadzieję, że będziesz spokojniejsza :-)

Aniołkowa przykro mi z powodu atmosfery wokół staranek... :-( U nas też nie było lekko, też były wojny, fochy, kłótnie i robienie na złość... I też mój TŻ niby inteligentny, ale nie docierało do niego, że logiczne będzie jeśli NIE zajdę, skoro NIE było boboseksów w owulację... :-(

Tygryseczek
uwielbiam koleżanki pytające: "a ty kiedy?"... :dry: :sorry: Kiedy wyjdziesz za mąż/kiedy dziecko/kiedy drugie dziecko... Nie lubię się tłumaczyć, to moja decyzja "kiedy" i koniec :angry:
 
reklama
roxii nie moglo byc inaczej! :-D bardzo sie ciesze! Gratulacje!!

Joasia, z Adasiem faktycznie mialam o wiele wczesniej wszystko przygotowane wiec mozliwe ze to kwestia tego ze przy drugim dziecku troche inaczej sie podchodzi :-). Teraz bardziej patrze na praktyczna strone wszystkiego. Mysle dodatkowo ze jesli juz teraz wypiore to juz calkiem nie bede mogla sie doczekac konca :-D a takto stopniowo czekam do kolejnych dat. teraz do prania ;-)
 
Roxi tak sie ciesze, że juniorek rosnie zdrowo:-) Będziesz mamą!! Spełnia sie najwieksze twoje marzenie:-) dali ci jakis termin na kolejny scan? Pewnie dopiero genetyczne w 12-13 tyg? Fajnie, że mamy ostatnio ciągłość ciazową na tym watku, że coraz wiecej z nas udaje sie zachodzić w ciąże. To napawa nadzieją!
Pisalam kiedyś o tej mojej koleżance co miała ivf 4 tyg przed tobą. Ona jest juz w 10 tc i dziś ja zobaczyłam po 2 tyg urlopu i ma brzuch:szok: taki jakby to był conajmniej 17-18tc. Niestety jeden z bliźniaków sie wchłonął i zostało jedno dzieciątko.

Sergeevna mój tez wie, że to jedyna opcja żeby sie udało, ale swoją złość musiał pokazać. Ja tez jestem juz tymi staraniami zmeczona, ale niestety nikt tego za nas nie zrobi. Na szczęście zrozumiał, przeprosił i teraz sam mnie "molestuje" co wieczór.

Agitatka kiedy masz swój scan, bo suwaczek zniknął.
 
aniolkowa cieszę się ze się pogodziliście i ze działacie, jak zwykle trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. A co do tej koleżanki i jej brzucha to wiesz róznie bywa u niektórych kobiet do 5 miesiaca nie widdac i noszą swoje ciuchy a niektórym szybciutko się brzuszek zaokrągla:tak: Mi też ostatnio trochę wywaliło brzuszek, ale myślę, że to bardziej sadelko niż ciaża:-D
Następny scan mam już ten taki w 12-13tc, moja klinika już się mną nie opiekuję i przekazali mnie w ręce GP, takze teraz musze się umówic na wizytę zeby przypisali mi midwife itd.
sergeevna super sprawa z tą audycją, życzę powodzenia!!:-)
Agitatka co ty się nic nie odzywasz??? kiedy masz ten scan? zaczynam się martwić......
 
Tygryseczek Ty i reszta Forumowiczek to co innego ;-) Wszystkie wiemy, po co jesteśmy na wątku "starania"... ;-) Mnie chodzi o te wszystkie "życzliwe" koleżanki, z którymi nie jestem blisko, widuję się od wielkiego święta gdzieś przypadkowo a dociekają i pytają tak, że mało mi do sypialni się z buciorami nie pchają ;-) Takich to nie lubię! :no:

Roxii po mnie było widać dopiero w 5 miesiącu coś, ale za to jak szłam rodzić to najpierw szedł wielgaśny brzuch a dopiero gdzieś na szarym końcu ja ;-)


Zaraz zasiadam do oglądania "Gry o Tron" na HBO2 :-) Uwielbiam ten serial :-) A jak Wam idzie czytanie Grey'a? Ja skończyłam w lutym i teraz wszystko takie puste się wydaje bez niego... ;-)
 
sergeevna ja czytam właśnie III tom i powiem ci, że łapie sie na tym, że o nim myślę. Strasznie to głupie, ale to przychodzi mimo woli. Raz nawet coś mi sie śniło o nim:sorry2: ciekawa jestem jaki będzie film i kogo wybiorą do roli głównej. Ja mam swoje typy i tak sobie ich wyobrażam. Właśnie zabieram sie za cowieczorną lekturę :-)

Cos długo agitatki nie ma. Mam nadzieje, ze wszystko u niej ok. Hop hop odezwij sie!!!
 
Witam wszystkich po dluuugiej nieobecnosc........;-)
Przede wszystkim ogromne gratulacje dla Roxi:-):-):-):-):-):-):-):-), Kochana zycze spokojnej i nudnej ciazy:tak:.
u mnie po staremu czyli ciazy brak...eh! zycie.....22 kwietnia mam wizyte w klinice i mam nadzieje ze Szanowni lekarze pomoga;-)
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i obiecuje pisac czesciej:tak:
 
reklama
Do góry