reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Tak te 11 dni beda tak sie ciagnac ze szok... no ale staram sie nie myslec o tym.... bedzie co bedzie... wczoraj sie dowiedzialam ze moja kolezanka z podstawowki jest w 8 tyg ale fajnie.... i pytala sie kiedy ja...:crazy: a ja sie tyle staram i nic a ona nie za specjalnie i wyzlo.... jutro moze jak sie nic nie zmieni odbieram wyniki TSH itd zobaczymy jak tam sytuacja.
Jestescie kochane &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
cisza cos tu :-)

Delektuje się wiosną i korci mnie zeby poprac juz dzidziowe ubranka ale boje sie ze zdaza sie zakurzyc do narodzin wiec wolalabym jeszcze poczekac tak minimum 2 tygodnie. Oby tylko pogoda sie utrzymywala, bo nie ma to jak suszenie prania na sloneczku :-D

roxii jak scan????????
 
Jestem, jestem, przepraszam że tak późno ale po drodze połaziłam jeszcze po sklepach i troche mi zeszło:-p
A więc jest wszystko w jak najlepszym porządku, jest fasoleczka z bijącym serduszkiem :-):-):-) Wkoncu trochę odetchnełam, jestem spokojniesza i z czystym sumieniem moge powiedziec że JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!:-D
 
Roxi pewnie mnie nie pamiętasz,ale ja bardzo ci kibiciwalam...bardzo sie ciesze ze w końcu i Ty poczujesz smak maciezynstwa :-) teraz przed Tobą najwspanialszych czas...więc uważaj na siebie i malenstwo ;-)
 
edyta dziekuję ci bardzo, to miłe:-) twoj login coś mi mówi i jest znajomy, ale fakt nie bardzo kojarze:sorry2: tu tyle dziewczynek się przewineło, że cieżko wszystkich spamietać, przepraszam:zawstydzona/y: Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego:-)
 
krazylam, krazylam i sprawdzalam co chwilke czy nasza Roxii juz sie odezwala. No i jestes kochana a do tego z taka cudowna nowina! Bardzo sie ciesze :tak: Teraz jeszcze tylko 33 tygodnie! Dbaj o siebie i malenstwo, zawsze badz dobrej mysli bo to najlepszy nawoz dla fasolki. Gratuluje raz jeszcze!

Kari ja tez myslalam, ze wytrzymam z praniem ale juz wszystko poprane i posegregowane miesiacami w komodzie. Jakos spokojniejsza jestem jak wiem, ze to juz zrobione. Tylko ze to moja pierwsza ciaza i stad panika :tak: a ty juz mama z doswiadczeniem wiec pewnie jestes bardziej wyciszona.

A u nas temperatura za oknem nieco wyzsza ale bez szalenstwa bo wciaz pochmurno i pewnie zaraz niebo znow sie poplacze. Do kitu z taka wiosna :angry:
 
Roxi nie ma za co przepraszać,ja tak bardzo sie ciesze ze sie nie poddalas,i właśnie dzieki Twojej sile i dążeniu do celu,nosisz ta mała iskierke pod serduszkiem ,dlatego wiem ze jeśli coś nam nie wychodzi to warto walczyć i co najważniejsze nie poddawać sie :-)
 
reklama
Do góry