reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

kochana nie poddawaj sie... mierz tempke... to pomaga... mi to pomoglo wyznaczyc owulke... prosze cie nie poddawaj sie... ja cie rozumiem bo sama chcialam zrezygnowac ale dzieki bogu udalo sie... mierz tempke kochana ...
namowilas mnie na ta tempke ale obiecuje sobie ze to ostatni raz bedzie od jutra zaczynam
a tak wogole moge zaczac mierzyc temp w 6 dc:confused:
A tak wogole pisalas ze kupilas ten pre-seed ja nie mam na ebay konta ech..
 
reklama
Wiem ze po burzy wychodzi slonko tak jak u Sandry ale kiedy u nas wyjdzie? Ja mam wizyte u specjalisty dopiero 15 wrzesnia i pewnie wtedy dostane clo ale ja tak bardzo nie chce brac hormonow :-( . Po duphastonie przytylam 3kg teraz prubuje to zrzucic bez efektu czuje sie jak slonica a co bedzie po clo boje sie myslec:szok:. Caly czas sobie powtarzam musi byc dobrze ,bedzie dobrze ale juz to na mnie nie dziala:-(
P.s. ale my tu smecimy ;-) jak jakies stare dewoty :-D
A no dokładnie jęczymy jak stare zrzędy :-D pewnie innym to nawet tego czytac się nie chce, zamuliłyśmy temat na maxa:tak:
Głowa do góry kiedys przeciez musi sie udać, ja wierzę w to że się uda, ale narazie nie mam sił na dalsze próby i zostawiam to wszystko tak sobie, niech się dzieje co chce. Muszę wytrzymać do grudnia może cos się wyjaśni. Tobie też się uda zobaczysz i to napewno szybciej niż mi :tak: Ty bierzesz jakies wspomagacze wiec chyba masz większą szanse na zafasolkowanie, bo ja to narazie jestem w punkcie martwym...
 
namowilas mnie na ta tempke ale obiecuje sobie ze to ostatni raz bedzie od jutra zaczynam
a tak wogole moge zaczac mierzyc temp w 6 dc:confused:
A tak wogole pisalas ze kupilas ten pre-seed ja nie mam na ebay konta ech..

brawo kochana... sluchaj powiem ci jak to ze mna bylo... ja zaczelam brac clo... pierwszy cykl nie zadzialal... za drugim zadzialal... no i polozna powiedziala mi ze bede miec zawsze w 14dc... do tego robilam testy owulacyjne ktore kupilam na ebay... sa dobre ale pokazuja bardzo wczesnie ze owulka bedzie... mi od 13dc... no wiec myslalam ze owulka jest tak jak mowila polozna czyli faza lutealna 15 dni... dziewczyny namowily mnie w ostatnim cyklu na mierzenie tempki.... i wiesz co sie okazalo?? ze skok byl w 16dc wiec mogla byc wtedy albo do 3 dni pozniej!!!! wiec kochana mierz caly cykl... tylko po to by sprawdzic swoj organizm i miec pewnosc kiedy jest owulka... mnie przed owulka bardzo brzuch bolal i dlatego myslalam ze to owulka a to pecherzyki rosly albo pekaly... w sama owulke nie czulam bolu... tak wiec testy owulacyjne sa ok ale nie daja 100% pewnosci kiedy bedzie owulka... z tempkami wiesz kiedy byla owulka i czy w ogole byla... ja kochana trzymam kciuki i mam nadziweje ze szybko dolaczysz do grona zafasolkowanych... :tak::tak::tak:
 
sandrahaha ogromne gratulacje !!! :-D:-D:-D:-D życzę ci spokojnych 9 miesięcy :-D
U mnie tez mierzenie tempki i tetsy owulacyjne pomogły, bo wydaje mi się, że przy tych moich rozregulowanych cyklach po prostu przegapiałam owulkę.
Jeszcze raz gratuluje!!
 
brawo kochana... sluchaj powiem ci jak to ze mna bylo... ja zaczelam brac clo... pierwszy cykl nie zadzialal... za drugim zadzialal... no i polozna powiedziala mi ze bede miec zawsze w 14dc... do tego robilam testy owulacyjne ktore kupilam na ebay... sa dobre ale pokazuja bardzo wczesnie ze owulka bedzie... mi od 13dc... no wiec myslalam ze owulka jest tak jak mowila polozna czyli faza lutealna 15 dni... dziewczyny namowily mnie w ostatnim cyklu na mierzenie tempki.... i wiesz co sie okazalo?? ze skok byl w 16dc wiec mogla byc wtedy albo do 3 dni pozniej!!!! wiec kochana mierz caly cykl... tylko po to by sprawdzic swoj organizm i miec pewnosc kiedy jest owulka... mnie przed owulka bardzo brzuch bolal i dlatego myslalam ze to owulka a to pecherzyki rosly albo pekaly... w sama owulke nie czulam bolu... tak wiec testy owulacyjne sa ok ale nie daja 100% pewnosci kiedy bedzie owulka... z tempkami wiesz kiedy byla owulka i czy w ogole byla... ja kochana trzymam kciuki i mam nadziweje ze szybko dolaczysz do grona zafasolkowanych... :tak::tak::tak:
No wlasnie bede mierzyla ta tempke po to zeby zobaczyc czy mam owulke i kiedy a starnka troszke odpuszcze bo jestem juz psychicznie zmeczona Wiec zobaczymy co los przyniesie tylko ze mi juz sie @ skonczyla a podbrzusze kluje po prawej stronie :baffled: za wczesnie na owu ale to moze te cysty ech nie ma co gdybac
Roxy ja narazie nie biore zadnych wspomagaczy miesiac temu skonczylam duphaston 3 miesieczna kuracje w tym cyklu nawet wiesiolka nie pije a od wrzesnia pewnie clo.
 
No wlasnie bede mierzyla ta tempke po to zeby zobaczyc czy mam owulke i kiedy a starnka troszke odpuszcze bo jestem juz psychicznie zmeczona Wiec zobaczymy co los przyniesie tylko ze mi juz sie @ skonczyla a podbrzusze kluje po prawej stronie :baffled: za wczesnie na owu ale to moze te cysty ech nie ma co gdybac
Roxy ja narazie nie biore zadnych wspomagaczy miesiac temu skonczylam duphaston 3 miesieczna kuracje w tym cyklu nawet wiesiolka nie pije a od wrzesnia pewnie clo.
A co to jest ten duphaston i clo??? ja jak narazie 2 miesiąc biorę luteinę na wyregulowanie @ ale jak widać niewiele mi to pomaga:baffled:
 
czesc dziewczyny!!!
roxi ,ewka - nie załamujcie sie, mierzcie temke tak jak mówi sandra u mnie też sa pokrecone cykle i gdyby nie mierzenie temperatury to bym w ogóle nie wiedziała co sie dzieje kiedy owulka itd - teraz tez dokładnie nie wiem:-p bo mam tak dziwne jazdy ale to nic zawsze te temperatury mozna lekarzowi pokazac i ogólnie poznac swój organizm, ja tylko załuje że nie robiłam tego wczesniej, wiec dziewczyny spróbujcie na pweno nie zaszkodzi, czasu tez niewiele kosztuje z termometrem elektronicznym zajmuje to tylko kilka sekund

kochane... ale jestem szczesliwa... kupilam tesciora i... 1 ,5 roku nie poszlo na marne... kiedy juz mialam sie poddac taka niespodzianka... teraz juz jestem pewna :tak::tak::tak:
chyba jestem chodzacym przykladem ze z pcos tez mozna zajsc w ciaze :tak::tak::tak: teraz tylko musze uwazac na siebie... :biggrin2::tak::tak:


dpnnakggpb1fr4inn3h.jpg

ahh pięknego masz tego teściora:-):-):-)
i sliczne suwaczki :-):-)
życze ci zdrowej dzidzi, dobrego samopoczucia, szczęśliwych i spokojnych 8 miesięcy:-):-)

sandrahaha gratulacje. u mnie @. także 3 miesiąc z lekami i nic. muszę zarezerwować bilet do PL na wrzesień do mojego gina.

krówka ty chyba też ie mierzysz temki co? kochana spróbuj naprawde chociaż kilka miesięcy....

A co to jest ten duphaston i clo??? ja jak narazie 2 miesiąc biorę luteinę na wyregulowanie @ ale jak widać niewiele mi to pomaga:baffled:

duphaston i luteina są na wyregulowanie cykli, wydłużenie fazy lutealnej, pomagaja tez w zagnieżdzeniu zarodka, u kobiet w ciązy lekarze przepisuja te leki na podtrzymanie


dziewczyny a u mnie to w sumie nic ciekawego nadal czekam na wzrost tempki to juz jakies 20 dni:szok: ale nic jestem cierpliwa, mozecie sobie zobaczyc mój wykres;-)
 
reklama
czesc dziewczyny!!!
roxi ,ewka - nie załamujcie sie, mierzcie temke tak jak mówi sandra u mnie też sa pokrecone cykle i gdyby nie mierzenie temperatury to bym w ogóle nie wiedziała co sie dzieje kiedy owulka itd - teraz tez dokładnie nie wiem:-p bo mam tak dziwne jazdy ale to nic zawsze te temperatury mozna lekarzowi pokazac i ogólnie poznac swój organizm, ja tylko załuje że nie robiłam tego wczesniej, wiec dziewczyny spróbujcie na pweno nie zaszkodzi, czasu tez niewiele kosztuje z termometrem elektronicznym zajmuje to tylko kilka sekund

Dzieki mellisa za słowa otochy i za wsparcie, ja już myślałam nad tym żeby zacząć mierzyć tempkę ale ja naprawdę juz chyba nie mam na to siły jeżeli zaczne mierzyc i kontrolować to znów będę się napalać na bobasa a i tak wiem że nic z tego nie wyjdzie :-( Poza tym ja teraz mam regularne cykle( 28 dni)bo biore luteinę, więc mniej więcej wiem kiedy jest owu a i tak niewiele mi to daje, czy w tym wypadku mierzenie tempki coś zmieni??? ehhh już sama nie wiem co robić...:no:
 
Do góry