reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hej dziewczyny co tu taka cisza :eek: gdzie sie wszystkie podzialy :confused:
U mnie nic ciekawego, @ w ciagu, chociaz ja to nie moge narzekac bo moje @ to takie prawie nic zawsze.
Kurcze mam nadzieje ze sie uda jak najszybciej, jestem pelan nadziei co do tego cyklu gdzies juz pisalam wczesniej, ze pierwszy cykl to tak w sumie niby sie staralismy niby nie ostatnie przytulanko w 13 dc wiec moglo nie wyjsc, w drugim sie niby udalo, ale cuz biochemiczna takze nawet sie nie nastawialam ze w trzecim sie uda po tej niby ciazy bo wiadomo ze jakos to tam jednak hormony poprzestawia, no wiec jestem pelna nadzei co do tego, bede testy owu robic wiec mam nadzieje ze trafimy.
tylko ja sie caly czas zastanawiam jak to jest czy lepiej sie przytulac codziennie czy jednak co dwa dni w plodne, opienie sa podzielone, a Wy co myslicie dziewczyny?? jakie wogole macie metody?? lezycie po z nogami do gory??:-D ja tak przez 5, 10 minut moze i koniec, ale jak juz mowilam ja to niecierpliwiwc jestem i nie potrafie dlugo w jedenj pozycji pozostawac :-p
 
reklama
Hej dziewczyny co tu taka cisza :eek: gdzie sie wszystkie podzialy :confused:
U mnie nic ciekawego, @ w ciagu, chociaz ja to nie moge narzekac bo moje @ to takie prawie nic zawsze.
Kurcze mam nadzieje ze sie uda jak najszybciej, jestem pelan nadziei co do tego cyklu gdzies juz pisalam wczesniej, ze pierwszy cykl to tak w sumie niby sie staralismy niby nie ostatnie przytulanko w 13 dc wiec moglo nie wyjsc, w drugim sie niby udalo, ale cuz biochemiczna takze nawet sie nie nastawialam ze w trzecim sie uda po tej niby ciazy bo wiadomo ze jakos to tam jednak hormony poprzestawia, no wiec jestem pelna nadzei co do tego, bede testy owu robic wiec mam nadzieje ze trafimy.
tylko ja sie caly czas zastanawiam jak to jest czy lepiej sie przytulac codziennie czy jednak co dwa dni w plodne, opienie sa podzielone, a Wy co myslicie dziewczyny?? jakie wogole macie metody?? lezycie po z nogami do gory??:-D ja tak przez 5, 10 minut moze i koniec, ale jak juz mowilam ja to niecierpliwiwc jestem i nie potrafie dlugo w jedenj pozycji pozostawac :-p

kochana jak nie mozesz polezec dluzej to przed samym spankiem sie troszke poprzytulajcie... wtedy poducha pod tylek i do spanka... wtedy jest najbardziej pewne ze nic nie wyleci jak przy chodzeniu... dzies czytalam ze polemniczki bardzo wolno sie przesuwaja... nie jestem pewna ale chyab 1mm na 5 czy 10 min... wiec trzeba troszke polezec :-):tak::tak:
 
Ja kochane chyba wszystkiego probowalam :byly nozki do gory, poducha pod pupe i spanie, wiesiolek ,castagnus, codziennie przytulanie i co drugi dzien, kwas foliowy , testy owulacyjne , winko :-) i kurcze nic:-(. Moze jak dostane ten clomoid to cos pomoze. W pierwsza ciaze jak zaszlam to dowiedzialam sie o niej dopiero w 8 tygodniu nie mialam zadnych objawow nic a nic. Dopiero w 8 tyg zaczelo mnie mdlic, siusiu co pol godz i spanie :eek:. No jeden dzien plamilam myslalam ze to @ bo mialam nieregularne bylam bardzo mloda:sorry2:.Poszlam do lekarza a tam wiadomosc:Jest Pani w ciazy 8 tydzien. tak bym chciala znowu to poczuc :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
kochana jak nie mozesz polezec dluzej to przed samym spankiem sie troszke poprzytulajcie... wtedy poducha pod tylek i do spanka... wtedy jest najbardziej pewne ze nic nie wyleci jak przy chodzeniu... dzies czytalam ze polemniczki bardzo wolno sie przesuwaja... nie jestem pewna ale chyab 1mm na 5 czy 10 min... wiec trzeba troszke polezec :-):tak::tak:


Kurcze nie bardzo, bo ja to musze do kibelka zawsze po :zawstydzona/y: a przed spankiem to juz wogole, ja to okropny "sikacz" jestem, :zawstydzona/y: co to bedzie w ciazy, rany chyba toalety nie bede opuszczac caly dzien :szok: hihi
No nic cos sie wymysli, cel uswieca srodki :cool2:
 
Kurcze nie bardzo, bo ja to musze do kibelka zawsze po :zawstydzona/y: a przed spankiem to juz wogole, ja to okropny "sikacz" jestem, :zawstydzona/y: co to bedzie w ciazy, rany chyba toalety nie bede opuszczac caly dzien :szok: hihi
No nic cos sie wymysli, cel uswieca srodki :cool2:

taaak pupa do góry nogi na ścianę i do kibelka najwcześniej za goszinę a najlepiej rano (wiem ze to niezdrowo i sprzyja powstawaniu np zapalenia ale jak piszesz cel uświęca srodki)
 
reklama
a jak nie to niech cie facet powiesi za nogi na karniszu wtedy nic nie wypłynie:rofl2:

Hehehe dobre, sprobujemy :-p juz za tydzien zaczynam testowanie no i staranka :-) bardzo sie na nie ciesze, ehh no i pozniej znow to meczace oczekiwanie:dry:
@ sie skonczyla, ale brzuch lekko pobolewa, wkurza mnie to strasznie bo mnie podbrzusze praktycznie caly czas lekko boli, po prostu je czuje i nie rozumiem czemu:confused: niby ze strony anatomicznej wszystko jest ok, myslicie ze moze to byc sprawka hormonow? no ale tak caly czas :confused: nie rozumiem:no: wie ktos wogole w jaki sposob w UK mozna hormony zbadac? I czy jak pojde do GP i po prostu powiem ze chce sobie hormony zbadac to tak bez problemu mnie skieruje?? W ktorej fazie cyklu sie wogole hormony bada??
Ale pytan naprodukowalam :szok:
 
Do góry