reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

kochana powiedz mi bo ty miałaś ten ostatni cykl taki pokrecony ze jakos późno owulke miałas ?? to w którym dniu ją miałaś
bo ja mam dzisiaj 21 dzien i tempka nie wzrosła jeszcze:-(
u mnie rzeczywiscie troche dziwnie bylo, dlatego tak sie zdziwilam widzac 2 kreski na tescie. Moja ostatnia @ byla 18 maja, a owulke (wg temperatury) mialam 15 czerwca. Wtedy byl wyrazny skok tempki, ktory sie utrzymywal z malymi wahaniami. Czyli praktycznie prawie miesiac po @ mialam owulke, to bardzo dlugo. Jak bede w domu to wkleje wam moj wykres tempki z tamtego miesiaca.
 
reklama
u mnie rzeczywiscie troche dziwnie bylo, dlatego tak sie zdziwilam widzac 2 kreski na tescie. Moja ostatnia @ byla 18 maja, a owulke (wg temperatury) mialam 15 czerwca. Wtedy byl wyrazny skok tempki, ktory sie utrzymywal z malymi wahaniami. Czyli praktycznie prawie miesiac po @ mialam owulke, to bardzo dlugo. Jak bede w domu to wkleje wam moj wykres tempki z tamtego miesiaca.

no własnie bardzo długo ale grunt że sie udało :tak::-)wiec jest dla mnie tez malenka nadzieja że jeszcze w tym cyklu skoczy tempka, chociaż juz jestem i tak spokojniejsza....
to wklej je moze mi sie przydają :)
 
cholera mam zle przeczucie... patrze sobie na wykresik z ostatniego cyklu... no nie wykresik ale koncowke cyklu bo zaczelam mierzyc od 25dc... i tak:
25dc 36.7
26dc 36.7
27dc 36.8
28dc 36.7
29dc 36.4

cholera cos mi sie wydaje ze tak samo bedzie :-:)-:)-:)-( poje***e to wszytsko jest w 3 tylki!!!! :-:)-:)-(
 
Czesc dziewczyny to znowu ja.... niestety jestem cholernie marudna a przyczyna tego jest ze 25 tego miesiaca dostałam okres ale juz 28 znikł, dzis rano zrobiłlo mi sie niedobrze i wogole to bym spała caly dzien... robiłam test ale wyszedl negaatywnie moze poprostu za szybko go zrobiłam. i nie wiem co mam o tym sadzic a i do tego mam zgage przynajmniej 3 razy dziennie.moje piersi nie sa za bardzo obolale ale wciaz je czuje, co wy o tym sadzicie???
 
Sandrahah dostalam juz list ze szpitala umowili mnie na 15.08 i pisza ze to jest konsultacja.
Tzn ze co?Beda mnie o wszystko pytac? powiedz mi jak to mniej wiecej wyglada
 
Sandrahah dostalam juz list ze szpitala umowili mnie na 15.08 i pisza ze to jest konsultacja.
Tzn ze co?Beda mnie o wszystko pytac? powiedz mi jak to mniej wiecej wyglada


hej kochana... to super... bedziesz miala spotkanie z ginem...zrobi on z toba wywiad... tzn zapyta o choroby twoje i jakies powazniejsze w rodzinie ktore moga byc dziedziczone... jesli ktos w rodzinie mial problemy z starankami o dzidziusia to wspomnij o tym... popyta tez twojego partnera o to samo... zapyta ile sie staracie i czy uprawiacie sex bez zabezpieczenia minimum 4 razy w tygodniu... cos w tym stylu... jak sobie cos jeszcze przypomne o co pyta to napisze... mozliwe ze cytologie ci zrobi... mi chciala ale akurat mialam @... pozniej prawdopodobnie przedstawi ci jak to wyglada z clo... czyli ze o ciazy mnogiej i czy wyrazasz zgode... jesli tak to sie podpisujesz i ona ci recepte przepisuje na clo... i od pierwszego albo 2 dnia cyklu przez 5 dni bedziesz brac clo... jak zaczniesz brac pierwsza tabletke to zadzwonic musisz do szpitala i powiedziec im (nr dostaniesz od gina na rozmowie) i wtedy pojedziesz w 10dc na monitorowanie... pozniej pojedziesz gdzies za 2 dni i jak bedzie jeszcze trzeba to za kolejne 2 dni od wizyty... ja w pierwszym cyklu to moze w 5 razy bylam bo clo nie dzialal... tzn rosly ale nadal byly za male... pozniej zwiekszyli dawke i znow monitorowanie cyklu... mialam w 10dc i pozniej w 14 dc... wtedy clo zadzialal... i na tym konczy sie monitorowanie... przez pol roku sie starasz...
mam nadzieje ze pomogla...
pisze tak duzo o clo bo tutaj w uk to w sumie lek ktory najczesciej sie przepisuje kobietom ktore sie dlugo staraja... tak przewaznie zazynaja...
 
hej kochana... to super... bedziesz miala spotkanie z ginem...zrobi on z toba wywiad... tzn zapyta o choroby twoje i jakies powazniejsze w rodzinie ktore moga byc dziedziczone... jesli ktos w rodzinie mial problemy z starankami o dzidziusia to wspomnij o tym... popyta tez twojego partnera o to samo... zapyta ile sie staracie i czy uprawiacie sex bez zabezpieczenia minimum 4 razy w tygodniu... cos w tym stylu... jak sobie cos jeszcze przypomne o co pyta to napisze... mozliwe ze cytologie ci zrobi... mi chciala ale akurat mialam @... pozniej prawdopodobnie przedstawi ci jak to wyglada z clo... czyli ze o ciazy mnogiej i czy wyrazasz zgode... jesli tak to sie podpisujesz i ona ci recepte przepisuje na clo... i od pierwszego albo 2 dnia cyklu przez 5 dni bedziesz brac clo... jak zaczniesz brac pierwsza tabletke to zadzwonic musisz do szpitala i powiedziec im (nr dostaniesz od gina na rozmowie) i wtedy pojedziesz w 10dc na monitorowanie... pozniej pojedziesz gdzies za 2 dni i jak bedzie jeszcze trzeba to za kolejne 2 dni od wizyty... ja w pierwszym cyklu to moze w 5 razy bylam bo clo nie dzialal... tzn rosly ale nadal byly za male... pozniej zwiekszyli dawke i znow monitorowanie cyklu... mialam w 10dc i pozniej w 14 dc... wtedy clo zadzialal... i na tym konczy sie monitorowanie... przez pol roku sie starasz...
mam nadzieje ze pomogla...
pisze tak duzo o clo bo tutaj w uk to w sumie lek ktory najczesciej sie przepisuje kobietom ktore sie dlugo staraja... tak przewaznie zazynaja...
Przepraszam wprowadzilam Ciebie i siebie w blad z tego wrazenia wizyte mam dopiero 15 wrezsnia:wściekła/y::szok:. A czy ja musze isc na te wizyte z moim W ?? Bo nic tam konkretnie nie pisze. W poniedzialek zadzwoni do nich taka babka pracuje u niej i moze da sie wczesniej. Juz raz mi wizyte przelozyla na wczesniej mialam miec wtedy pobierany wycinek wiec moze sie i tym razem uda. Sprobowac mozna.... jejku jeszcze caly sierpien:baffled: w takim tepie to ja moze za 2 lata urodze dziecko:baffled:. Tyle czekania tylko po to zeby mi recepte wypisali ech te uk... czasami mam dosc:angry:
Kochana widzialam twoj wykres ..trzymam kciuki i oby ci sie w koncu udalo zaslugujesz na to
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przepraszam wprowadzilam Ciebie i siebie w blad z tego wrazenia wizyte mam dopiero 15 wrezsnia:wściekła/y::szok:. A czy ja musze isc na te wizyte z moim W ?? Bo nic tam konkretnie nie pisze. W poniedzialek zadzwoni do nich taka babka pracuje u niej i moze da sie wczesniej. Juz raz mi wizyte przelozyla na wczesniej mialam miec wtedy pobierany wycinek wiec moze sie i tym razem uda. Sprobowac mozna.... jejku jeszcze caly sierpien:baffled: w takim tepie to ja moze za 2 lata urodze dziecko:baffled:. Tyle czekania tylko po to zeby mi recepte wypisali ech te uk... czasami mam dosc:angry:
nie tylko ty kochana... nie musisz isc na wizyte z m... tylko dowiedz sie o chorobach i tyle... ja przy moim tz mniej sie stresowalam... i o clo zadecydowalismy razem... zapytaj swojego m co mysli o clo - o ciazy np z blizniakami bo po clo to bardzo prawdopodobne... wieksze ryzyko...
a propo monitorowania cyklu -zapomnialam napisac- to bedzie ci je robic polozna prawdopodobnie...
gin pytala sie jeszcze czy mama regularne cykle, ile trwa @, czy mam problemy z nadmiernym owlosieniem np na twarzy, czy przechodzilam jakies choroby w przeciagu chyba pol roku i pewnie ci da buteleczke dla twojego faceta jesli nie robiliscie jeszcze jego badan... zapyta sie jeszcze o wczesniejsza antykoncepcje, jak dlugo ja mialas, kiedy przestaliscie sie zabezpieczac... czy masz jakies bole np w cazsie @, czy krwawienie jest mocne i ile trwa... czy bylas w szpitalu w przeciagu pol roku.... czy mialas jakies operacje, zabiegi... np jesli masz nadzerke (tak jak ja) to powiedz jej o tym... ja wiedzialam i powiedzialam... zapyta czy ktores z was ma juz dziecko. jak sobie cos jeszcze przypomne to ci napisze.... mi taka rozmowa z ginem bardzo pomogla... nawet to monitorowanie cyklu jest fajne jak widzisz ze pecherzyki pieknie rosna... u wiele osob po clo endo maleje ale u mnie bylo wrecz przeciwnie bo pieknie roslo po clo co nawet polozna sie dziwila... troche wylam w pierwszym cyklu z clo bo byla za mala dawka i nie dzialalo na mnie... i pelno razy bylam na monitorowaniu i nadal nic nie bylo... ale pozniej jak bralam 2 tabletki dziennie to normalnie rosly w oczach... wczesniej sie pomylilam... mialam monitorowany cykl w 10dc a poziej w 13dc... w 10dc wylam bo byly male a w 13dc bylypo przeszlo 20mm 2 pecherzyki :-):tak: i propo clo (w uk nazwa tego leku to clomid) to bierz przed spankiem to tak nie odczujesz... ja jedynie co mam po clo to przyplywy goraca... ale takie masakryczne na pare sekund... nie zawsze mam ale casami... i bierz od 1dc bo gdzies wyczytalam ze jakis lekarz udowodnil ze jak sie bierze od 1dc to lepiej dziala... :-):tak::tak::tak: i znow sie rozpisalam... jak sobie jeszcze cos przypomne to napisze...
a pytala czy np nie tyjesz w szybkim tepie albo chudniesz...
 
Do góry