reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Noelka no i takie nastawienie mi się podoba, nie ma co sie martwic na zapas, bedzie dobrze, musi być!!!:tak:
Ale abed ma racje jak już maleństwo pojawi się na świecie to zamrtwień napewno nie ubędzie, a wręcz przciwnie, ale to juz inna bajka;-)
Zmykam spać, koniec odpoczynku, jutro praca :baffled: DOBRANOC!!!
 
reklama
fluidki dla wszystkich ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Osinka na to wygląda ze Grey pochłonął dziewczyny:-D Ja też czytam 3 cześć:tak: dziewuchy oderwać się na chwilę od ksiażek i innych zajęć i naskrobac coś na forum!!!!:-)
Noelka dzięki za porcję fluidków, ja jednak zamawiam sobie choć jedną partię po transferku;-)
 
alez sie wyludnilo forum!!! czy kazda z Was czyta Greya?? :-D:-D

dzis przyszly dwa tomy Greya, przeczytalam juz 150 stron - zmykam czytac dalej:cool2:

Osinko!!!!!!
znalazłam CIę przypadkiem - w moim profilu było Twoje nowe zdjęcie (wśród znajomych), jak na nie kliknęłam to Cię tu znalazłam:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

co u Ciebie ?
nie wejdziesz na marcówki 06???
pozdrawiam,
 
czesc dziewczyny, faktycznie tu cicho, ale i ja sie do tego przyczynilam :zawstydzona/y:
Noelko jestem przekonana, ze wymiar brzuszka zmienil sie przez inna pozycje synka, nie ma sie czym martwic, bedzie dobrze. Ja ide na kolejne pomiary we wtorek.

Wszystkie sie tak zaczytalyscie a ja jakos siebie do zadnej ksiazki nie umiem teraz przylepic. Jedyne co czytam to poradniki ciazowe i o pielegnacji malucha. Licze na to, ze cos bede miala w tej glowie jak sie mala pojawi na swiecie :)
Dzis przyszedl do mnie jeszcze potwierdzajacy list z DWP o maternity, wiec juz jestem na 100% pewniejsza i czekam na pierwsza kasiore z niecierpliwoscia. Moj malz wczoraj sie mnie pyta: "...to w ktorym tygodniu ty teraz jestes? bo mnie w pracy zameczaja pytaniami conajmniej jakby wiedzieli co sie kiedy u dziecka rozwija (dodam, ze pracuje tylko z facetami), powiedzialem ze jakos kolo 30 tygodnia..." Pomyslalam sobie, ze dla niego 3 tygodnie w ta czy w ta to nic, glupolek, a ja juz panikuje ze to coraz blizej a tyle do kupienia. Ja nie wiem jak oni tak potrafia zachowac zimna krew i miec czas na wszystko :baffled: A ja juz nawet zamontowalam suwaczek na pulpicie dla jelonka zeby wiedzial dokladnie na jakim etapie jestem, ach ci faceci.

Milego dnia :)
 
Roxii po transferze to beda mega magiczne superkosmiczne fluidki dla Ciebie:)
:-D dzięki kochana:-D

joasia no to klasyczny przypadek faceta, nie wie co się dzieje i na jakim świecie żyje, dobrze że wie wogóle że w ciąży jesteś:-D ehh niestety tak to z nimi jest, podejrzewam że u mnie będzie dokładnie tak samo, ehh faceci:baffled:


A ja miałam dzisiaj w pracy spięcie z szefem, co za dupek popieprzony że tak powiem:wściekła/y: nie bede tłumaczyć sytuacji bo to długa historia, ale normalnie on jest tak perfidny że juz sam siebie przechodzi. Zawsze taki był, wiedziałam o tym ale teraz to normalnie zaczyna przesadzać. Ja jestem cierpliwa i opanowana, ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, ale jemu dzisiaj się udało i powiedziałam sobie o nie! tym razem nie popuszczę i się postawię! No i tak własnie zrobiłam, ale był wkurzony:-D widok jego purpurowej gęby-bezcenny, on nienawidzi jak ktoś mu się sprzeciwia i krzyzuje jego plany, a ja to własnie dzisiaj zrobiłam:-p ale myślę że bardziej wkurzyło go to, że to ja miałm rację i on dobrze o tym wiedział. On myśli, że ja jestem taka głupia jak on mądry i dzisiaj postanowiłam mu udowodnic ze się myli:tak: Wiem, że sobie nagrabiłam i pewnie teraz będę miała przerąbane:sorry2: on jest strasznie mściwy i wiem że teraz stanie na głowie zeby mi życie utrudnić-kretyn:crazy: ale mam to gdzieś, ciesze się z tego że mu się postawiłam, nikt nie bedzie mnie robił w wała;-)
loczkis przy okazji mojej sytuacj z szefem przypomniałam sobie o twojej, właśnie jak tam u Ciebie w pracy?? jak sytuacja wygląda?????
 
reklama
joasia ja to nie powiem mój wiedział w którym tygodniu jestem, czytaliśmy razem co w którym tygodniu się rozwija i oglądaliśmy takie krótkie filmiki na mamazone :-)

Roxii dobrze że się postawiłaś... oni myślą że są najmądrzejsi... a my Polacy to takie głupki... i bardzo nie lubią jak się im stawia... oni myślą że nawet jak racji nie mają to my i tak tego nie będziemy wiedzieć...
a loczkis to chyba jeszcze w polsce na urlopie i pewnie czasu na internet nie ma ;-)
 
Do góry