reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

noelka moi znajomi którzy zostają w Anglii dali synkowi Tymoteusz, Tymek i nie ma problemu w przeczkolu, mowią na niego Tymek, Tim czasmi... mi też się podobało to imię ale nasi znajomi mieli to odpadło... my do końca nie mogliśmy się zdecydować...
 
reklama
czesc kobity :)

aniolkowa, ja moge polecic tobie ksiazke "The gift" daje sporo do myslenia. Loczkis napisala, ze ona tez czyta jej ksiazki, moze rzuci jakims innym tytulem wartym przeczytania :)

agitatka biedna, ty to sie masz z tymi receptami :( noelka dobrze mowi, dorwij jakiegos polskiego gina. Powodzenia.

Roxii, ciesze sie, ze do tej pory wszystko przebiega wzorcowo, trzymam kciuki za endo bardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Noelka, a Oskar - tez uniwersalne, Jakub/Jacob, Maks, Casper/Kacper, Eryk/Eric, Dawid/David, Patryk/Patric, Dominik/Dominic, Artur/Arthur,, Ksawier/xavier, Adam, Fabian, Marcel, Robert, Sebastian, Tomasz/Thomas, Marek/Mark, Tobiasz/Tobias. Nie wszystkie pewnie sie spodobaja tobie, tak tylko wypisalam bo mysmy tez mielismy takie podejscie to sobie je odnotowalam. Jak mnie sie cos jeszcze przypomni to dopisze
 
Ostatnia edycja:
Recepta na ten żel gdzieś tam sobie idzie, i mam wielką nadzieję, że jutro dojdzie. Najbardziej boję się przerwy, żeby progesteron w organizmie mocno nie spadł, wykończę się tym czekaniem. Dodatkowo, żeby dostęp do normalnych lekarzy i leków, był na porządku dziennym, a tak kolejne zmartwienie.
Żebym nie mieszkała na takim zadupiu sprawy miały by się inaczej. A najlepiej by było w Polsce
 
agitatka mysle, ze jeden dzień bez progesteronu nie będzie miał znaczenia. Jakbym wiedziała, ze tak będzie to bym ci wysłała jedno opakowanie dupka. Nie wiem dlaczego polski gin ci wypisał go skoro nie dasz rady go kupić.

Joasia ja kupuje ksiazki na ksiażka.co.uk ale akurat żadnej ksiazki tej autorki nie ma. Jak bede w Polsce to kupie.

sreberko pytałaś o termometr...najlepsze pomiary daje zwykły rtęciowy, ale rzadko kto ma czas mierzyć 7 min i przeważnie używa sie elektronicznego, najlepiej który mierzy dwa miejsca po przecinku. Ważne, zeby mierzyć o tej samej godzinie rano, po conajmniej 4 godz snu i w jednym miejscu ( najlepsze są pomiary waginalne). Jeśli wstajesz na siku (ja wstaje 2-3 razy w nocy) to spróbuj juz nie wstawać te 4 godz przed pomiarem.

Roxi popijaj czerwone wino na endo. Dobrze, ze wszystko idzie ku dobremu :-)
 
Ostatnia edycja:
Agitatka kurcze faktycznie nieciekawie wyszło z tym dupkiem, bez sensu po co wysyłali ci wiadomosć że masz wysłac im receptę skoro wiedzieli że nie mają na stanie dupka:no: Dobrze że idzie do Ciebie recepta na ten żel, oby jaknajszybciej dotarła:tak: Ale aniolkowa ma racje nawet jak jeden dzien nie weźmiesz dodatkowo progesteronu to nic się nie stanie, Twój organizm przeciez sam go produkuje zeby utrzymac ciażę, a dupka bierze sie tak zapobiegawczo:tak: takze spokojnie kochana, nie denerwuj się bo w twoim stanie to nie wskazane;-) kurcze ja tez mam w domu i dupka i ten Crinone zel, szkoda ze nie mieszkasz w moim mieście, bo na skrzydłach bym przyleciała żeby Ci go dac i zebys nie musiała się denerwować..
aniolkowa tez się ciesze że u mnie wszystko idzie zgodnie z planem, ale prześladuje mnie jedna myśl, zawsze wszystko szło zgodnie z planem, zawsze dobrze reagowalam na leki, wszystko było wzorcowe, moje endo, nawet zarodki i co z tego jak się nie udaje...:sorry2: ehh coś dopada mnie znów jakieś zwątpienie.....
Noelka domyślam się że wybór imienia jest cięzkim zadaniem, ja wiem że jak juz bede miała ten zaszczyt i będę w ciąży to też będę miała problem, ja w ogóle mam problem z podejmowaniem ważnych decyzji, a imię dziecka niewątpliwie taka decyzją jest, w koncu imie jest na całe życie i trzeba dobrze się zastanowić nad tym jakie nadać swojemu dziecku, żeby było fajne i zeby mu życia nie utrudnić:tak: Ale wierze w to że w końcu znajdziecie coś odpowiedniego, a może samo przyjdzie jak mały się urodzi??? czasem i tak bywa...;-)
 
Roxii to moje pierwsze ivf, mam dlugi protokol i wczoraj zaczelam brac menopur wieczorami, we wtorek ide na pierwszy monitoring. A ty na jakim jestes etapie?
 
mania super że już zaczełaś stymulację, życzę ładnych pęcherzyków:-) Ja tak jak już wspominałam przygotowuję się do criotransferu, to wygląda podobnie jak długi protokół, najpierw brałam zastrzyki wyciszające, a od dziś zaczęłam brac tabletki na wzrost endometrium, nastepną wizyte mam za dwa tygodnie. Daj znac we wtorek po scanie;-)
 
Ostatnia edycja:
Roxii tfu tfu ( czy jak to napisać;-) o plucie mi chodzi ;-) ) teraz będzie dobrze :-) myśl pozytywnie :-) na pewne rzeczy nie mamy wpływu niestety i trzeba przymować jak jest... ale teraz musi być dobrze :-) 2013 musi się okzac szczęśliwy :-)
 
Roxii abed dobrze mowi 2013 chociaz ma ta liczbe 13 to musi byc udany. Ja moj pierwszy test ciazowy zrobilam 13 w piatek, to byl lipiec nigdy nie zapomne tej daty:)

aniolkowa ja tez z ksiazka.co.uk zamawiam swoje ksiazki. Zamowilam tam tez piekny album dla malego zeby wypisywac i wklejac zdjecia z jego pierwszych miesiecy:) zamowilam tam tez kilka bajeczek dla niego. maz mial czytac do brzucha, ale wieczorem chodzimi spac teraz rowno z kurami wiec zapominamy o tym. Musze mu w dzien czytac:)
 
reklama
Roxii, aniołkowa dziękuję, żeby wiedziała, że tak to wyjdzie sama bym was o to zapytała czy nie macie na zbyciu paru tabletek :no: Aha teraz już mogę tylko gadać, najgorsze jest to, że się denerwuję z tego powodu, wczoraj spać nie mogłam, ciągle myśli mi się przewijały. Pewnie to jest też spowodowane ostatnią stratą maleństwa, boję się jak cholera. Ale muszę wierzyć, że tym razem wszystko będzie dobrze.
Swoją drogą Roxii odganiamy od ciebie takie brzydkie myśli, a kysz, a kysz...Tym razem się uda, oj się uda. Rok 2013 będzie dla nas wszystkich szczęśliwy, nie ma innej opcji &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

noelka znam ten ból z wyborem imienia, tak się wydaje, ale to naprawdę ciężka sprawa. Ja pamiętam nasze dylematy i kłóciliśmy się wręcz o to...Ale nie żałuję, że uległam sugestiom męża, teraz sobie nie wyobrażam dla mego łobuz innego imienia niż Filip. A pierwotnie upierałam się na Kubę, ale dobrze, że wyszło, tak, a nie inaczej. Powodzenia noelka z właściwym wyborem. Tymoteusza też mam w rodzinie :tak:
 
Do góry